W Patronite od 15.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 96

liczba Patronów: 186

73 patronów
3 250 miesięcznie
28 840 łącznie

Podstawowe wydatki

1 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Brawo Wy! Kwota ta pozwala nam opłacić wszystkie niezbędne stałe koszty i abonamenty związane z funkcjonowaniem kanału i studia im. Ariany Grande. Dzięki że jesteście z nami!

Zwiększamy częstotliwość!

2 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wasze ulubione produkcje jeszcze częściej! Kwota ta pozwoli nam zwiększyć częstotliwość produkcji naszych topowych formatów, które tak lubicie. Chodzi oczywiście o Ulane Testy i Jak żyć?! Które po osiągnięciu celu tworzyć będziemy 2 x w tygodniu. Serdeczne dzięki!

Ruszamy w Polskę!

3 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dzięki Wam ruszymy w Polskę co tak lubimy, chcemy dostarczać Wam nowy content, pokazywać Wam nowe miejsca, miasta, miejscowości przedstawiające je od strony sportowej - wizyty na stadionach, gastronomicznej - wiecie że lubimy dobrze zjeść, hotelowej - sprawdzimy miejsca noclegowe i je zrecenzujemy, rozrywkowej - puby, restauracje, kluby - wiecie że nie jesteśmy mrukami, a dobra zabawa towarzyszy nam od zawsze, sprawdzimy gdzie można spędzić miły wieczór w odwiedzanych przez nas destynacjach. Środki zabezpieczą nam komfort podróżowania, przejazdy, zakwaterowanie, wyżywienie, a to wszystko dzięki Wam. Ukłony!

Ruszamy w świat!

4 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jesteście najlepsi! Chcemy pokazać Wam także świat. Te środki pozwolą nam na stabilność finansową i przede wszystkim pozwolą ruszyć poza nasz kraj, na początku w Europę i również pokazać Wam nasze unikatowe podróże, zaczniemy od naszych sąsiadów, sprawdzimy jak wyglądają stadiony, co jedzą, gdzie śpię i się bawią i co piją prawdziwe futbolowe świry w: Berlinie, Pradze, Bratysławie, Kijowie, Lwowie, Mińsku, Wilnie, Kownie, Kaliningradzie. Jedno jest pewne nudno nie będzie, wiecie że na podróżowaniu zjedliśmy zęby, już te podróże będą absolutnym sztosem, a co później? Naszym marzeniem jest podróż życia za wielką wodę!. Dziękujemy że jesteście razem z nami i wspólnie działacie na rzecz rozwoju kanału!