W Patronite od 15.05.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 96

liczba Patronów: 186

73 patronów
3 250 miesięcznie
28 840 łącznie
Hej tu Wąs i Lord Koks. Razem prowadzimy nasz kanał na Youtube, gdzie czeka na Was: sport, gastronomia, podróże i gaming. Znamy się na wszystkim, rozmawiamy z każdym. Teraz każdy z Was może mieć wpływ na rozwój kanału i tworzyć go razem z nami. Sprawdźcie cele i progi jakie przygotowaliśmy dla Was!

O Autorze

Witamy Was z tej strony Wąs i Lord Koks witamy Was i zapraszamy do współtworzenia i wsparcia naszego dziecka, którym jest nasz kanał Wąs&Koks. Co na nim znajdziecie? Nie zabraknie tematów do naszych produkcji, gdyż mamy dla Was przygotowane aż cztery obszary działań: sport, a w nim moc emocji tych na boisku jak i poza nim, typowania, zapowiedzi i podsumowania z ligowych boisk, podróże te małe jak i te duże do ciekawych miejsc, które pokazujemy Wam od strony sportowej, kulinarnej, hotelowej i przede wszystkim rozrywkowej, kulinaria zarówno te wykonane przez nas jak i te gotowe, testy, porównania, recenzje, a na koniec gry komputerowe, streaming, esport czyli masa emocji dla wszystkich maniaków gier video. Zachęcamy wszystkich do przystąpienia do grano patronów, będziecie mieli jeszcze więcej wpływu na rozwój naszych wszystkich projektów. Piona!

Łapcie próbkę naszych działań, przed Wami kilka playlist z naszego kanału w którym prezentuje swoje dotychczasowe projekty:

Ulane Testy: Format gdzie w zabawny sposób testujemy różne potrawy, przeważnie tanie i niezbyt smaczne, zdarza nam się również samemu coś ugotować i potem zjeść wszystko w ramach testowania produktów :)

Jak żyć?!: Format w którym oglądamy i komentujemy paradokumenty, jest to prawdziwe kino tylko dla ludzi o mocnych nerwach :)

Podróże te małe i te duże, jesteśmy tam gdzie coś się dzieje :)

Gaming, streamowanie, esport. Wspominamy gry sprzed, gramy w gry i bawimy się przy razem z Wami w najlepsze :)

Prowadzimy codzienne audycje: Drugie Śniadania czy Rozmowy w Tłoku, wszystko na żywo, poruszamy w nich aktualne tematy ze świata sportu i szołbiznesu, ale także nostalgiczne tematy z lat kiedy byliśmy młodzi, zdolni i szczupli, wszystko w kooperacji z Wami dzięki interakcji na chacie na żywo :)

To tylko część naszych działań, jeśli chcecie sprawdzić co jeszcze robimy wbijajcie na nasz kanał:

https://www.youtube.com/WąsKoks


RYZYKO
Ryzyka - O czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cie poinformować o ryzykach związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Tworcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizacje zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki)
  • Autor może zmienić charakter swojej dzialalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do jego dzialalności (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite, weryfikuje tożsamość każdego z Twórców zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel, zabezpieczamy także progi tak, że ich edycja jest możliwa po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Tworcą a Patronem.
  • Monitorujemy dzialalność Autorów zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wytąpieniu ryzyk, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia, mamy aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, pomagającą nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak nim zdecydujesz się na wsparcie Autora pamiętaj prosze weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!