Sieć Obywatelska Watchdog Polska

W Patronite od 19.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 309

Liczba Patronów: 280

Zostań Patronem
55 patronów
1 260 miesięcznie
4 985 łącznie

UTRZYMANIE SPRAWDZAMYJAKJEST.PL

10 915 zł

45%

osiągnięto

5 930 zł

brakuje

Dzięki Sprawdzamyjakjest.pl możemy jeszcze skuteczniej patrzeć władzy na ręce, bo robi to nie jedna, a dziesiątki, a nawet setki par oczu - setki, a w przyszłości mamy nadzieję, że tysiące osób, które analizują online dokumenty wydobyte przez nas od różnych instytucji. Ich zgromadzenie i udostępnienie do sprawdzania kosztuje wiele pracy i wiąże się z niemałymi wydatkami. Zawarliśmy je właśnie w pierwszym celu.

10915 zł miesięcznie - dokładnie tyle kosztuje nas utrzymanie systemu Sprawdzamyjakjest.pl. Co to oznacza?

W tej kwocie mieszczą się wydatki związane z wynagrodzeniem dla takich osób, jak Crowdsourcing Developer, Fullstack Developer, Product Owner oraz Marketing Manager. Brzmi skomplikowanie? Za tymi niezrozumiałymi dla laika pojęciami stoją osoby, które współpracują z nami na co dzień i dbają o stały rozwój i spójność narzędzia oraz uruchamianie kolejnych kampanii do analizy. Są to zarówno osoby z zespołu Watchdoga, jak i współpracującej z nami Fundacji Gerere, z którą od początku tworzymy Sprawdzamyjakjest.pl.

Każda otrzymana przez nas w tym celu złotówka to kolejne sprawdzone dokumenty, zrealizowane kampanie i opracowane raporty, a co za tym idzie, lepiej działające państwo i rozliczeni urzędnicy.

ROZWÓJ >> FAJNE DANE<<

46 500 zł

10%

osiągnięto

41 515 zł

brakuje

Wszystko, co uda nam się zebrać powyżej kwoty, pozwalającej na stałe utrzymanie serwisu i uruchamianie kolejnych kampanii, czyli pierwszego celu finansowego, chcemy przeznaczyć na rozwój Sprawdzamy w kierunku narzędzia, które będzie pozwalało nie tylko na analizę dokumentów, ale też zautomatyzuje proces prezentacji i raportowania wyników kampanii. Innymi słowy chcemy, żeby system sam generował zestawienia danych zebranych w SJJ w fajny i przyjazny sposób. To poważne i angażujące spore środki przedsięwzięcie, więc każdą złotówkę, którą przekażecie ponad kwotę 10915 zł będziemy odkładać, aż uzbieramy potrzebne na ten projekt środki.

Całościowy koszty takiej rozbudowy serwisu to min. 46 500 zł przy założeniu minimalnych stawek dla naszych developerów i w aktualnych warunkach [stan na październik 2020]. Jest to dość duża kwota i będziemy zbierać ją, odkładając nadwyżki z kwot wpłaconych przez Patronów i Patronki na bieżące działanie Sprawdzamyjakjest.pl.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
10 zł miesięcznie
Krzysztof Kondratowicz
Krzysztof Kondratowicz
300 zł jednorazowo
Łukasz Piesiewicz
Łukasz Piesiewicz
60 zł jednorazowo
Sebastian Guła
Sebastian Guła
10 zł miesięcznie
Oktawiusz Poranski
Oktawiusz Poranski
10 zł miesięcznie
Marek Dobrzański
Marek Dobrzański
10 zł miesięcznie