W Patronite od 05.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 770

Liczba Patronów: 235

Zostań Patronem
70 patronów
390 miesięcznie
2 705 łącznie
Wszystko o Biznesie - od 0 do milionera

O Autorze

Witajcie, mam 30 lat, firmę prowadzę od 7 lat. To co przerzedłem przez te lata, to w moim przekonaniu ogromne doświadczenie, a dlaczego ? Tego właśnie dowiecie się z moich filmów. W mojej głowie zrodził się pomysł na kanał z tego względu że popełniłem przez te lata mnóstwo błędów, popłaciłem sporo mandatów, przeżyłem dużo stresów itp.

Osiągnąłem nie dużo, ale na nasze realia nie jest tak źle. Jestem jednak przekonany że gdyby w moim otoczeniu był ktoś z doświadczeniem i miałby trochę czasu żeby się nim podzielić to dzisiaj może miałbym już ten milion na koncie. Chcę się z Wami dzielić tym co robię na bieżąco, w formie dziennika pracy, może kogoś zainspiruję do czegoś, a może ktoś uniknie dzięki mnie kłopotów.

Pokazuję gdzie pracuję:

Kolejny krok – Sierpień 2020 – zakup lokalu/magazynku 25m2

Kolejny krok – Październik 2020 – zatrudnienie pracownika


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika