Strefa Patrona:

Poznań
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

5 zł

miesięcznie

65 zł

łącznie

infolotnicze to portal o profilu naukowo-informacyjnym, który nie powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, ale ludzi, a zwłaszcza studentów. Dajemy im możliwość publikowania u Nas swoich prac bez traktowania z góry.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 495 zł
Koszty, koszty, koszty...
500 zł pozwoli pokryć roczne koszty samego istnienia portalu - domena, serwer, SSL, drobne zmiany w kodzie i inne tego typu sprawy odrywające nas od tego czym powinniśmy się zajmować.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2495 zł
Na dożycie
Wydaje się, że 2500 zł to akurat tyle by przeżyć w Polsce i robić coś co się lubi. Taka poduszka finansowa pozwoli zająć się infolotnicze w pełnym wymiarze "etatowym".
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4995 zł
Co dwie głowy to nie jedna...
Skoro za 2500 PLN może przeżyć jedna osoba, to za 5000 dadzą radę dwie. Taka suma pozwoli nam utrzymywać dodatkową osobę, która będzie na pełen etat tworzyła dla Was treść.

O Autorze

 

 

Portal infolotnicze.pl powstał w 2010 roku i od tego czasu dajemy z siebie wszystko. Pomagamy Wam, drodzy studenci i czytelnicy, w walce z  uczelnianym, biurokratycznym, systemem punktowym. Bez punktów ani rusz - potrzebne do stypendiów, doktoratów, dorobku naukowego... Pracujemy z Autorem tak długo, aż tekst spełni wymagania formalne. Szczycimy się tym, że nie odrzuciliśmy żadnego tekstu - każdy da się wyratować jeśli tylko Autor wykaże ku temu chęci ;)

 

Po wielu latach samotnej walki o utrzymanie zwracamy się do Was o pomoc w kontynuacji tej przygody.

 

Nasza załoga to sami ochotnicy więc latamy z dużą finezją i dostarczamy Wam informacje z obszaru lotnictwa wojskowego i cywilnego oraz historii.

 

infolotnicze
To jak? Pomożecie? (I wtedy zakrzyknęli chórem  - POMOŻEMY!!!)

 

Trochę suchych faktów dla zainteresowanych:

 

Czasopismo infolotnicze zostało zarejestrowane dnia 29.12.2011 roku na mocy decyzji Sądu Okręgowego w Poznaniu i wpisane do Rejestru Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Poznaniu pod numerem RPR 2900.

 

Na mocy decyzji Narodowego Ośrodka ISSN z dnia 31.01.2012 roku portal infolotnicze.pl zarejestrowano w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczono symbolem: ISSN 2084-5073

 

 

W roku 2013 czasopismo infolotnicze zostało po raz pierwszy pozytywnie zweryfikowane i znalazło się na liście ministerialnej. Od tego czasu cały czas staramy się podnosić jakość oferowanych informacji.

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 1000
Gratulujemy! Zamiast wydać "piątkę" na rozwodnione piwo w promocji w pubie dla studentów wspierasz coś innego niż przepłukiwanie nerek, choć nie negujemy, że i ten proces jest bardzo istotny. 5 zł nie ograniczy Cię zbytnio, ale nam pomoże. Zamieścimy informację o Twoim wsparciu na naszej stronie. Dziękujemy!
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1000
10 zł to już insza inszość. Za to możesz kupić sobie piwo na rynku. Doceniamy fakt, że zdecydowałeś się odjąć sobie, a dać innym. Mieszko to dalej nie jest zawrotna suma, ale Mieszko do Mieszka... Brawo Ty! Wyróżnimy Twój wkład na naszej dedykowanej stronie Patronów.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 200
Jeden Chrobry na miesiąc to już spory wydatek. Oznaczać to może tylko jedno - nagroda Cię nie minie. Raz w roku możesz zaproponować jakiś temat lotniczy, a my go w miarę naszych skromnych możliwości zrealizujemy.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
50 zł, czyli mamy tutaj do czynienia z Kazimierzem. To zacny król, który walnie przyczynił się do wzmocnienia potęgi Polski, co i Ty drogi Patronie niniejszym czynisz. Doceniwszy Twoje zasługi proponujemy stosowną nagrodę - raz na kwartał możesz wybrać sobie jakiś temat lotniczy, a my go dla Ciebie opiszemy. Klasyczne win-win ;)
Zostań patronem
250 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Ćwiartka. Chciałbyś przeczytać coś ciekawego, ale brakuje Ci tego w Internecie? Świetnie. Trafiłeś na właściwy próg. Każdy z Patronów może raz w miesiącu zaproponować temat lotniczy, który posłuży do przygotowania artykułu. Od Was dla Nas = od Nas dla Was!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Wiedeńczyk. Artykuły już Cie nie interesują, bo przeczytałeś ich setki, ale wolisz wywiady? To próg dla Ciebie. Patroni z tego progu mogą raz w miesiącu zaproponować temat wywiadu i gagatka do przesłuchania ;) Oczywiście nie jesteśmy Iniemamocni więc będziemy robić co możemy. Wywiad z Donaldem Trumpem może być trudny...
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1000
Jesteś Mecenasem. Dostrzegasz potencjał w tym co robimy, kupiłeś już wszystko co mogłeś i chciałeś i zostaje Ci spora pula ma pomoc innym. Dwa Sobieskie to według Ciebie dobry sposób na wspomożenie naszej pracy. Doceniamy pokładane w nas zaufanie i postaramy się go nie zawieść. Mecenasi mogą liczyć na miejsce reklamowe na naszej stronie głównej i wszystkich podstronach - wszak dobrych ludzi trzeba promować!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz