Inspirujące mamy - Lidia Kardasz

W Patronite od 01.06.2018

DWA DARMOWE WYZWANIA DLA MAM W MIESIĄCU

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Osiągając kwotę 1000 zł miesięcznie, będziesz mogła uczestniczyć w tworzonych przeze mnie dwóch darmowych wyzwaniach dla mam na miesiąc!

Jedno wyzwanie będzie wyzwaniem książkowym - raz w miesiącu będziemy czytać wartościową książkę o rozwoju i wychowaniu, przygotuję Ci do niej zeszyt ćwiczeń, byś mogła swoje przemyślenia zapisać i do nich wracać nawet wtedy, gdy książkę pożyczysz lub sprzedasz. W ten sposób chciałabym zainspirować Ciebie i inne mamy do aktywnego czytania ważnych książek o świadomym rodzicielstwie. Wspólne czytanie wartościowych książek, rozmowa o nich, własne przemyślenia i ich spisywanie - to da nam siłę w codzienności, pokonywaniu trudności, zauważaniu tego, co najważniejsze.

Drugie wyzwanie będzie pomoże nam w codzienności - małe zmiany robią wielką pracę, dlatego skupimy się na nas - mamach, na naszym domu, naszym ciele i naszej kreatywności. Jakie tematy będą tu poruszane? Np. 5 kroków do ekologicznego domu, jak dbać o siebie naturalnie, jak znaleźć czas dla siebie i jak z niego korzystać itp.

Ten cel to mój podstawowy cel - bo chciałabym zachęcić Ciebie oraz inne mamy do działania! Małymi krokami oczywiście, bo wiem, że opieka nad dzieckiem jest bardzo angażująca. Chcę Ci w tym pomóc, a wiele mam mówi mi, że potrzebują takiej inspiracji, dlatego razem możemy podziałać i zmieniać to, z czym mamy problem!

DARMOWE SZKOLENIA ONLINE ORAZ WEBINARY

2 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 000 zł

brakuje

Kiedy uda mi się osiągnąć ten cel, moje dwa szkolenia: o Naturalnej Higienie Niemowląt oraz o tym, jak odpieluchować dziecko bez przemocy i w szacunku, będą dostępne dla każdego chętnego! W ten sposób każdy, kto tylko będzie potrzebował wiedzy i pomocy w tej kwestii, będzie mógł skorzystać z mojej wiedzy oraz wsparcia w moich cotygodniowych live’ach na specjalnej grupie, która jest poświęcona temu tematowi.

Osoby, które korzystały już moich szkoleń, są bardzo zadowolone z efektów swoich działań i lepiej rozumieją swoje maluszki, dlatego dostępność tych szkoleń podnosi świadomość wśród młodych mam i zdecydowanie wpływa pozytywnie na środowisko, w którym żyjemy, a także zdrowie dzieci.

Ponadto, gdy cel zostanie osiągnięty, będę zapraszać na webinar 1-2 razy w miesiącu. Moimi gośćmi, tak jak dotychczas, będą mamy-ekspertki, które podzielą się swoją wiedzą w temacie, w którym się specjalizują. Tematyka dotyczy oczywiście ekologicznej opieki nad dzieckiem, wychowania w duchu rodzicielstwa bliskości oraz naturalnego rozwoju dzieci i mam - bo macierzyństwo to ciągła zmiana!

RECENZJE KSIĄŻEK, KURSÓW ONLINE I DARMOWE MATERIAŁY DLA MAM

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Kiedy osiągnę ten cel, będzie dla mnie znaczyło, iż to, co robię, ma duży wpływ na innych i zachęci mnie do jeszcze większej pracy nad pomocnymi, obiektywnymi materiałami dla wszystkich mam! Udostępnię wszystkie webinary, które będę mogła oraz wszystkie moje autorskie materiały - dla wszystkich chętnych mam. Nie ukrywam, że uwielbiam tworzyć, dlatego będę mogła tworzyć kolejne przydatne i pomocne materiały, warsztaty, wyzwania i spotkania online.

Chciałabym, by każda przyszła mama mogła się odpowiednio przygotować do swojego macierzyństwa, a młoda mama i mama starszych dzieci mogła uzupełnić swoją wiedzę.

Dzięki tej kwocie, uda mi się zabezpieczyć pieniądze na książki, które zrecenzuję oraz kursy online kierowane do rodziców, aby stworzyć biblioteczkę świadomego rodzica oraz zestaw narzędzi, które pomagają na co dzień, w podziale na wiek dziecka. Materiały te wzbogacę swoim doświadczeniem, pomocnymi plikami do wydrukowania, które pomogą każdej mamie wybrać to, co w danej chwili potrzebuje najbardziej.

DARMOWE MATERIAŁY EDUKACYJNE WSPOMAGAJĄCE ROZWÓJ DZIECKA

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Jako mamy jesteśmy bardzo kreatywne - brakuje nam tylko czasu, aby tworzyć to, przyjdzie nam do głowy. Osiągając ten cel, będę mogła się poświęcić na tworzenie - nie tylko "Inspirujących mam", ale również materiałów, które pomogą Ci kreatywnie rozwijać się i bawić z dzieckiem.

Mam kilka pomysłów na stworzenie gier planszowych i karcianych, dzięki którym dzieci będą ćwiczyły wiedzę i umiejętności - podczas zabawy, podczas czasu spędzanego z rodzicem. Jako Patron, będziesz miała okazję wybrać, jakim obszarem umiejętności dziecka się zajmę najpierw, a także w pierwszej kolejności otrzymasz materiały do testowania i zrobienia samodzielnego w domu.

W moim macierzyństwie wchodzę w etap szkolny - moja starsza córka idzie do szkoły, dlatego będę na bieżąco mogła reagować i przygotowywać odpowiednie materiały. Poza tym, z wykształcenia jestem nauczycielem polonistą, a z racji wykonywania zawodu jestem na bieżąco z działaniami edukacji w instytucji kultury, dlatego nieobce mi jest włączanie dziecka w działania kultury czy nauki.

ROZWÓJ "INSPIRUJĄCYCH MAM" W KIERUNKU WIEKU SZKOLNEGO

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Ten cel jest najwyższy, bo wiem, że najwięcej z siebie mogę dać wtedy, kiedy będę mogła całkowicie skupić się na projekcie - nie zaprzątając sobie głowy tym, skąd wziąć pieniądze na rachunki lub zobowiązania wobec państwa. Moją misją jest neutralność wobec marek, obiektywność wobec reklam, by nie bać się przekazywać, niewygodnej dla koncernów, wiedzy. Chcę, by "Inspirujące mamy" inspirowały na co dzień mamy, którym brakuje wsparcia, pomysłów i często gubią się w tym, co jest najważniejsze, bo bombardowane są setkami reklam.

Być może osiągnięcie tego celu pomoże mi również zaprosić do współpracy osoby, które zmotywuję do przekazywania swojej wiedzy w ramach dostępnych cenowo kursów online dla rodziców, bo są specjalistami, którzy do tej pory nie dzielili się w taki sposób swoją wiedzą, pomocą w codziennym życiu.

Poza tym, dzieci rosną - każde dziecko uczestniczki webinarów "Inspirujących mam" rozwija się cały czas i będzie przechodziło różne etapy. Moje wchodzą w etap szkolny, który jest wymagający i dla dziecka, i dla rodzica. Mając czas na to, by wgłębić się w ten okres w stopniu zaawansowanym, będę mogła służyć wsparciem i pomocą na kolejnym etapie bycia rodzicem - na etapie bycia rodzicem ucznia.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)