Strefa Patrona:

5

patronów

150 zł

miesięcznie

1390 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
264
miesięczne wsparcie
339
liczba patronów

  Maratończyk, triathlonista, pasjonat sportów wytrzymałościowych. Poprzez blog i podcast pomagam innym przejść drogę, którą sam przeszedłem. Zawodowo związany z nowymi technologiami i produktywnością. ❤️

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
30 %
100%
osiągnięto 30%
cel: 500 zł miesięcznie
brakuje 350 zł
# IronVideo
Podcast o triathlonie (zarówno w formie audio jak i video) - minimum 2 odcinki miesięcznie, prosto w twoje uszy i oczy. ;)

Z uwagi na możliwość oddelegowania niektórych zadań, będę mógł lepiej przygotowywać się do rozmów i produkować materiały w lepszej jakości.

Zebrana kwota pokryje wszystkie stałe koszty prowadzenia podcastu w takiej formie w jakiej obecnie on powstaje. Opłaty za oprogramowanie do edycji audio/video, serwisy internetowe ułatwiające nagrywanie, koszty serwera, ewentualne dojazdy na nagrania. Dodatkowo będę mógł oddelegować lwią część pracy związanej z montażem odcinków. To co zostanie dołożę do własnego budżetu na zakup lepszego sprzętu do nagrywania video w terenie.
0%
100%
osiągnięto 10%
cel: 1500 zł miesięcznie
brakuje 1350 zł
# IronStacja
Budujemy zespół IronStacji! Co tydzień nowy film ląduje w internecie.

Zwiększona regularność powoduje potrzebę przekazania całej postprodukcji w ręce zewnętrznego edytora. W takim wypadku mogę skupić się na researchu i stworzeniu dla Ciebie najlepszego, cotygodniowego materiału na jaki mnie stać. Przy tej kwocie mogę sobie pozwolić na dojazdy do większości osób, które będą gościć w naszej audycji.

Cotygodniowa regularność produkcji to również potrzeba wymyślenia nowego formatu dla podcastu. Ileż można oglądać wywiadów ze sportowcami, trenerami i ludźmi związanymi ze sportem. Dla odmiany pojawi się kilka innych propozycji, a patroni wybiorą tą, która najbardziej im się spodoba. :)
0%
100%
osiągnięto 5%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2850 zł
# Ironfactory TV
Marzenie ściętej głowy ;)

Jest ogromna różnica między jednoosobowym, a dwuosobowym "zespołem" produkcyjnym. Relacje z zawodów (patroni będą wskazywać, które eventy chcą zobaczyć okiem kamery), wywiady transmitowane na żywo oraz jakość nagrań, do której chciałbym dążyć już teraz ale nie mam na to środków. Chcę, by oglądane przez Ciebie materiały były jak najciekawsze dla oka i ucha.

O Autorze

Cześć,

Nazywam się Marcin Hinz. Tutaj przeczytasz o mojej historii związanej ze sportem. Nagrałem też dla Ciebie krótkie video:

 

 

 

 

Od ponad trzech lat prowadzę bloga o triathlonie. Od półtora roku nagrywam również podcast dla pozytywnych wariatów, którzy interesują się tajnikami sportów wytrzymałościowych. Lubię się uczyć i lubię również dzielić się wiedzą. Dlatego też powstał blog, podcast, kanał na Youtube oraz profil na Patronite, który właśnie oglądasz. 

 

 

Patronite jest dla mnie furtką, której przejście pozwoli produkować ciekawe materiały o sześciu dyscyplinach na jakie składa się triathlon: pływanie w wodach otwartych, jazda indywidualna na rowerze, bieg ale też regeneracja, trening żywieniowy i ogólnorozwojowy. Od dłuższego czasu realizuje tego typu materiały, jednak chciałbym wskoczyć poziom wyżej, robić więcej i poprawić jakość - ogólnie mówiąc, bardziej spełniać się jako twórca.

 

Ostatnio zacząłem publikować podcasty również w formie prostych video. Spotkało się to z bardzo pozytywnym przyjęciem i było jednym z powodów, dla których finalnie wylądowałem na Patronite. Sam jestem ciekaw jak daleko zajdziemy z tym projektem. :)

 

 
 

 

 

Podsumowując:

Marzenia związane z produkcją materiałów spisane są na górze tej strony.

Marzenia związane ze sportem można zawrzeć w trzech słowach: "czarna koszulka Norseman". W 2017 roku celem było złamanie 5h na 1/2 IM i został on zrealizowany. ;)

 

Cel na 2018?

Sub 19 - 5k?

Sub 39 - 10k?

Podium na 1/8 IM cyklu Triathlon Energy?

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

10 zł / miesiąc
patroni: 3
Limit: 50

>> IronPatron <<


Ogromne dzięki!

Dziękuje Ci nawet podwójnie. Po raz pierwszy tutaj, na Patronite. Podziękuje Ci również na specjalnej stronie podpiętej do mojego bloga. Zawsze możesz też liczyć na pomoc z mojej strony, gdy tylko wyślesz do mnie maila lub wiadomość na Facebooku.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 50

>> IronFacegrouper <<


(to prawie jak Agegrouper ;))

Wow. Wielkie dzięki za ogromne wsparcie dla tego co robię!

BONUSY:
W podziękowaniu zapraszam Cię do TAJNEJ grupy na Facebooku. Będę dzielił się tam informacjami o tym, co w przyszłości będzie się działo na blogu, w podcastach i na YouTubie. Oczywiście Twój feedback będzie na wagę złota -> w ten sposób możesz mieć wpływ na kształt przyszłych materiałów! Z drugiej strony grupa na Facebooku pozwoli mi na bliższy i bardziej bezpośredni kontakt z Tobą.

W tym sekretnym kąciku Facebooka będę wrzucać również niepublikowane nigdzie indziej zdjęcia i filmy z backstage moich produkcji. :) Bez cenzury, ;P

* ten próg zawiera również bonus z poprzedniego progu
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 30

>> IronTuber <<


You are AWESOME! Wiedz, że przyczyniasz się do spełniania marzeń. Pięknie dziękuje za wsparcie mojej twórczości!

BONUSY:
Dostajesz stały dostęp do pełnego archiwum ukrytych nagrań z kulis powstawania audycji. W tych materiałach zobaczysz również jak pracuję oraz co robię, by być produktywnym i wykonywać pracę szybko i bezbłędnie. Postaram się, by każda złotówka zainwestowana w ten próg zwróciła Ci się co miesiąc z nawiązką (o ile wykorzystasz moje sposoby). :)

Jeden, losowy patron z tego poziomu otrzyma ode mnie raz na 2 miesiące (za każdym razem inna osoba) paczkę z niespodzianką z progu 100 zł.

* ten próg zawiera również bonusy z wcześniejszych progów
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 1
Limit: 10

>> IronCompany <<


Po stokroć dziękuję! Po STOkroć... ;)

BONUSY:
Jesteś "krejzi". W sumie tak jak ja, więc pewnie się dogadamy. Dlatego też raz w miesiącu zorganizuje tajne zgromadzenie, gdzie poprzez video spotkamy się małą grupą na naradę. Może powstanie z tego "grupa mastermind"? A może sekcja Q&A? Będę odpowiadał na wszelkie pytania ale z drugiej strony chcę aktywnie tworzyć specjalne treści na te spotkania.

Dodatkowo, raz na 2 miesiące wyślę do Ciebie paczkę z niespodzianką. Lubisz dostawać niespodzianki? ;)

* ten próg zawiera również bonusy z wcześniejszych progów
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3

>> IronMecenas <<


Hmmmm, prawdopodobnie omsknęła Ci się myszka i kliknąłeś w przycisk oznaczony 200 zł. Nie za bardzo wiem co mogę na to powiedzieć. Dziękuje?
Może po prostu zdzwonimy się i pogadamy w cztery oczy. :) W sumie możemy się zdzwaniać regularnie. ;) Masz cele, które chcesz osiągnąć? Potrzebujesz accountability partnera? Jeśli tylko umiem to chętnie pomogę.

A tak przy okazji. Twoje imię i nazwisko (lub przydomek) pojawi się na końcu wybranego odcinka podcastu w wersji video. :) Mam nadzieję, że taka forma podziękowania będzie odpowiednia. :o)

* ten próg zawiera również bonusy z wcześniejszych progów
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 2

>> IronJanusz <<


Do whatever you want. ;) Podrzucasz pomysł na podcast, a ja znajduje gościa do nagrania, który w ciekawy sposób opowie na zadany temat. Możesz również proponować osoby, które są interesujące i mogłyby pojawić się w moim programie. Będę patrzał przychylnym okiem na takie prośby o ile zachowane zostanie zasada, że każdy odcinek ma nieść wartość dla odbiorcy. :)

Jeśli chcesz się ze mną spotkać osobiście - również nie ma problemu (o ile mieszkasz w Polsce). Zaproponuj miejsce, a ja postaram się tak zaplanować najbliższe miesiące, by znaleźć się w danym mieście/miejscu o odpowiednim czasie. Usiądziemy i porozmawiamy. :)

* ten próg zawiera również bonusy z wcześniejszych progów
Zostań patronem

Najnowsi Patroni