W Patronite od 02.11.2018

Cześć! Jestem Teflon i paradoksalnie przywiera do mnie wiele pasji. Największymi są medycyna i twórczość wizualna. Tworzę cyfrowo - w wektorze i rastrze, za pomocą mediów tradycyjnych - na papierze, tekstyliach i ciele, a także w druku 3D. Zapraszam do świata anatomii, sztuki i absurdu!

O Autorze

6 lat temu wyciągnełam po raz pierwszy swoje rysunki na światło dzienne, zakładając konto na tumblr pod nazwą IronTeflon. Początki były pełne poszukiwań w różnych kierunkach.

Wraz z krystalizacją moich planów edukacyjnych i zawodowych zaczęłam interesować się ilustrowaniem szeroko pojętej medycyny . Udało mi się odnaleźć swoją niszę, głównie skupiając się na pięknie anatomii. W swoim portfolio mam przede wszysktim wiele rysunków tworzonych tradycyjnie, ale nie brakuje w nim również ilustracji cyfrowych -tworzonych  hobbystycznie, komercyjnie oraz na potrzeby publikacji naukowych. Znajdą się w nim także projekty wektorowe - logo, projekty koszulek, plakatów, naklejek.

 

Nie ograniczam się jednak tylko do klasycznych form twórczości wizualnej. Wielokrotnie znienacka przypływa do mnie inspiracja na zrobienie czegoś nowego - tak powstała seria anatomii topograficznej malowanej na skórze, czy entuzjastycznie przyjęte przypinki, produkowane metodą druku 3D i ręcznego malowania.

 


Dlaczego Patronite? Przez parę lat swojej obecności w internecie udało mi się zebrać małe grono obserwatorów. Patrząc wstecz na swoją twórczość widzę poczyniony przez ten czas progress. Chciałabym z pomocą Patronów realizować nowe projekt. Dodatkowo zakup nowego sprzętu zaowocowałby w przyszłości lepszą prezentacją mojej twórczości na zdjęciach, a kto wie, może i filmach? ;)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)