it_flickers

tłumaczka / ilustratorka / aktorka głosowa W wolnej chwili rysuję, w godzinach pracy tłumaczę i podkładam głos.

O Autorze

Hej, jestem Magda :)

Z zawodu jestem tłumaczką, choć tak naprawdę zarabiam na podkładaniu głosu do historyjek na YouTubie. A tak naprawdę to zawsze ciągnęło mnie bardziej do sztuki i od ponad roku zajmuję się tym (w końcu!) na poważnie - wrzucam rysunki na Instagram i Facebooka, projektuję i drukuję naklejki, prowadzę sklep na Etsy (o którym prawie nikt nie wie :D - ale mam nadzieję, że to się wkrótce zmieni!).

Tutaj możecie zobaczyć moje konto na instagramie: https://www.instagram.com/it_flickers/

Rysuję bardzo po swojemu, znajomi mówią, że ''moją kreskę'' rozpoznaliby wszędzie :). Pomijając dziecięcy szał na rysowanie księżniczek, bohaterek Sailor Moon i koni, najwięcej rysowałam w gimnazjum i liceum. Słuchając o kolejnych wojnach i bitwach, zapełniałam marginesy moich zeszytów od historii. Wena dopisywała jak nigdy! Przeszła mi nawet przez głowę myśl o studiach na ASP (marzyłam o wzornictwie), ale wiecie, rodzina szybko mnie ''zdopingowała'' - nie zarobię na chleb, będę spać pod mostem itd :D 

No więc skończyłam ładnie studia, jestę magistrę, ale, ALE! Nie jestem spełniona! Każdy, kto ma potrzebę tworzenia, zrozumie o co mi chodzi.

Rysowanie to moja potrzeba, moja terapia, sposób na wyładowanie emocji, mój czas dla siebie oraz jedyne medium, za pomocą którego lubię zabierać głos w ważnych sprawach. No wiecie, nie chcę nigdy przestawać :)

Chcę rozwijać umiejętności chodząc na zajęcia z rysowania, ogarnąć programy graficzne oraz dotrzeć do większej ilości odbiorców i (może kiedyś <3) móc z tego żyć.

Najnowsze osiągnięcie? Moja grafika na butelkach wódki weselnej :) Goście byli zachwyceni! 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)