Gry

Itharu Team

W Patronite od 27.12.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Itharu Team jest ekipą zajmującą się tworzeniem modyfikacji do gry Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka. Aktualnie pracujemy nad modem Gothic Altharu 2.0 który jest naszym jak dotąd największym projektem.

O Autorze


Twoje wsparcie ma znaczenie!

Kim jesteśmy?

Nasz początek datuje się na październik 2015 r. kiedy to, po nauce podstaw moddingu gry Gothic 2, wódz teamu (Leiwark aka Parzival) wraz z kilkoma najbliższymi towarzyszami postanowił uformować ugrupowanie. Nasze idee są proste, tworzymy mody dla frajdy, non-profit, ale jednocześnie staramy się osiągać jak najlepsze wyniki, nie zawsze się udaje, brak odpowiedniej wiedzy, czy przeszkolenia, często daje nam się we znaki. Przez nasz team przetoczyło się blisko kilkudziesięciu członków, dla których Gothic to coś więcej niż gra. To pasja której każdy z nas poświęca co najmniej 10 godzin tygodniowo. Wiele razy padaliśmy, wiele razy niemal cały skład się zmieniał. Lecz trwamy pomimo tego wszystkiego. I trwać będziemy dopóki choć jeden z nas będzie tego chciał.

 

Jakie mody tworzymy?

Do tej pory opublikowaliśmy kilka modyfikacji, niemalże wszystkie są typu "total conversion", na przykład takie jak: Gothic Altharu, Król na zamku: Alpha, Klątwa Khorinis, River Flows in the Dark. Tworząc je dopiero zdobywaliśmy doświadczenie, więc są one średniej jakości. Dopiero obecne które tworzymy zaczynają trzymać odpowiedni poziom.

 

Czym zajmujemy się obecnie?

Obecnie pracujemy nad dwoma modyfikacjami. Gothic Altharu 2.0 i Król na zamku. Rzecz jasna największy priorytet ma ta pierwsza. To największy projekt nad którym do tej pory pracowaliśmy. Przez ostatnie lata gromadziliśmy potrzebną wiedzę i materiały by móc stworzyć coś, z czego fani będą mogli się cieszyć całymi latami. I tak oto tworzymy tenże projekt.

GOTHIC ALTHARU 2.0

KRÓL NA ZAMKU

 

Dlaczego chcemy skorzystać z możliwości, jakie daje nam Patronite?

Mody do gry Gothic cieszą się od wielu lat bardzo dużym zainteresowaniem, zwłaszcza te największe jak np. "Gothic 2 Returning", czy też "Gothic Edycja Rozszerzona". Wielu świetnych grafików, skrypterów, level designerów i dubbingerów decyduje się na pomoc nam w tworzeniu modów, za darmo, za co bardzo im dziękujemy, jeśli jednak chcemy stworzyć dużego moda w miarę krótkim czasie potrzebna jest nam pomoc dodatkowych specjalistów, którzy posiadają fachową wiedzę.
Dzięki Patronite mamy szansę stworzyć modyfikację na bardzo wysokim poziomie. :D


Dziękujemy już teraz za Wasze dobrowolne wsparcie! Właśnie dzięki Wam wciąż mamy chęci i motywację, by tworzyć modyfikacje i rozwijać się w tym co robimy. :)
Cała nasza ekipa jest Wam niezwykle wdzięczna i kłania się wszystkim Patronom!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem