Gry

Itharu Team - Modding Gothica

W Patronite od 27.12.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Itharu Team jest ekipą zajmującą się tworzeniem modyfikacji do gry Gothic 2 z dodatkiem Noc Kruka. Aktualnie pracujemy nad modem Gothic Altharu 2.0 który jest naszym jak dotąd największym projektem oraz nad jedną niedużą minigierką :)

O Autorze


Twoje wsparcie ma znaczenie!

Kim jesteśmy?

Nasz początek datuje się na październik 2015 r. kiedy to, po nauce podstaw moddingu gry Gothic 2, wódz teamu (Leiwark aka Parzival) wraz z kilkoma najbliższymi towarzyszami postanowił uformować ugrupowanie. Nasze idee są proste, tworzymy mody dla frajdy, non-profit, ale jednocześnie staramy się osiągać jak najlepsze wyniki, nie zawsze się udaje, brak odpowiedniej wiedzy, czy przeszkolenia, często daje nam się we znaki. Przez nasz team przetoczyło się blisko kilkudziesięciu członków, dla których Gothic to coś więcej niż gra. To pasja której każdy z nas poświęca co najmniej 10 godzin tygodniowo. Wiele razy padaliśmy, wiele razy niemal cały skład się zmieniał. Lecz trwamy pomimo tego wszystkiego. I trwać będziemy dopóki choć jeden z nas będzie tego chciał.

 

Jakie mody tworzymy?

Do tej pory opublikowaliśmy kilka modyfikacji, niemalże wszystkie są typu "total conversion", na przykład takie jak: Gothic Altharu, Król na zamku: Alpha, Klątwa Khorinis, River Flows in the Dark, Hardcore Gothic Challenge. Tworząc je zdobywaliśmy doświadczenie, a teraz planujemy coś mocnego. Wyjawię nieco że oprócz Altharu 2.0 szykujemy też minigierkę biznesową w Gothicu! Tego jeszcze nie było :P

 

Czym zajmujemy się obecnie?

Obecnie pracujemy nad dwoma modyfikacjami. Gothic Altharu 2.0 i Król na zamku. Rzecz jasna największy priorytet ma ta pierwsza. To największy projekt nad którym do tej pory pracowaliśmy. Przez ostatnie lata gromadziliśmy potrzebną wiedzę i materiały by móc stworzyć coś, z czego fani będą mogli się cieszyć całymi latami. I tak oto tworzymy tenże projekt.

GOTHIC ALTHARU 2.0

KRÓL NA ZAMKU

HARDCORE GOTHIC CHALLENGE

 

Dlaczego chcemy skorzystać z możliwości, jakie daje nam Patronite?

Mody do gry Gothic cieszą się od wielu lat bardzo dużym zainteresowaniem, zwłaszcza te największe jak np. "Gothic 2 Returning", czy też "Gothic Edycja Rozszerzona". Wielu świetnych grafików, skrypterów, level designerów i dubbingerów decyduje się na pomoc nam w tworzeniu modów, za darmo, za co bardzo im dziękujemy, jeśli jednak chcemy stworzyć dużego moda w miarę krótkim czasie potrzebna jest nam pomoc dodatkowych specjalistów, którzy posiadają fachową wiedzę.
Dzięki Patronite mamy szansę stworzyć modyfikację na bardzo wysokim poziomie. :D


Dziękujemy już teraz za Wasze dobrowolne wsparcie! Właśnie dzięki Wam wciąż mamy chęci i motywację, by tworzyć modyfikacje i rozwijać się w tym co robimy. :)
Cała nasza ekipa jest Wam niezwykle wdzięczna i kłania się wszystkim Patronom!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem