Jakbyniepaczeć

W Patronite od 18.09.2016

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 230

liczba Patronów: 147

60 patronów
900 zł miesięcznie
43 520 zł łącznie

Ruszamy w Polskę!

1 500 zł

miesięcznie

60%

osiągnięto

600 zł

brakuje

Dziękujemy! Jesteście MEGA! Ta kwota to dla nas koszty wyjścia z domu z kamerą. Do tej pory wszelkie koszty związane z przejazdami ze sprzętem, noclegami i pobytem na konferencjach / konwentach oraz filmowania w terenie pokrywaliśmy z własnej kieszeni. Dlatego rzadko mogliście nas spotkać na różnych serialowych wydarzeniach, a plenerowe programy, takie jak Seryjni: YouTube Edition, to dla nas wciąż spore wyzwanie. Teraz to się zmieni, bo będziemy w stanie dojechać do gości, którzy mieszkają poza Warszawą!

Nabieramy rozpędu!

2 500 zł

miesięcznie

36%

osiągnięto

1 600 zł

brakuje

Wow, jesteście niesamowici! Ta kwota to tak naprawdę granica opłacalności funkcjonowania naszego kanału i od tej chwili możemy zacząć wreszcie realizować plany. Dzięki tej kwocie Janusz będzie mógł zrezygnować z części obowiązków, co oznacza więcej czasu na pracę nad kanałem. Na dobre powrócą jego autorskie programy, np. Przegląd Techniczny. Ruszymy wreszcie z cyklem o filmach i serialach dokumentalnych pt. Dokumenty proszę. Na tym etapie możemy też wreszcie zacząć organizować własne konkursy z fajnymi nagrodami. Nie łudźmy się - nikt nie da Wam fajniejszych nagród niż te, które kupimy dla Was sami :)

Ruszamy pełną parą

4 000 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

3 100 zł

brakuje

To tak ogromna kwota, że trudno nam uwierzyć, że realne jest jej zgromadzenie. Dla Jakbyniepaczeć 4000 zł miesięcznie to strona internetowa i upgrade sprzętu (potrzebujemy zestawu mikroportów do nagrywania wywiadów z gośćmi oraz rig do stabilizacji kamery w ruchu) - czyli nasze kolejne cele. Aktualnie nasza strona internetowa to twór, który skonstruowaliśmy całkowicie sami, bez najmniejszej webmasterskiej wiedzy. Jest niestabilna i wciąż nie spełnia naszych oczekiwań. Marzy nam się wynajęcie profesjonalnej firmy, która pomoże nam stworzyć stronę z prawdziwego zdarzenia. Docelowo będzie miejscem, gdzie nie tylko zbierzemy wszystkie nasze media w jedno, ale będziemy dostarczać dodatkowych treści. Ekstra recenzje, wywiady, felietony - czyli to, na co wciąż nie znajdujemy miejsca na kanale.

Jesteśmy w domu!

6 000 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

5 100 zł

brakuje

Tym bardziej nie wierzymy, więc fantazjujemy dalej :) Za 6000 zł / miesiąc zwiększamy ilość regularnych programów do 3 w tygodniu, bo Janusz wreszcie może w pełni poświęcić się pracy nad kanałem. Rusza też z dawno planowanym, ale nigdy nie zrealizowanym (przez brak czasu) cyklem o wpadkach w serialach. Dysponując tą kwotą jesteśmy wreszcie w stanie produkować gadżety dla naszych widzów. Więcej uwagi poświęcamy naszej stronie internetowej - publikujemy więcej tekstów. Odłożone z comiesięcznej kwoty pieniądze zbieramy na realizację naszego mega celu - sfinansowania cyklu dokumentalnego pt. Śladami seriali (na który wciąż nie udało nam się znaleźć sponsora), w którym odwiedzimy lokalizację najbardziej kultowych seriali i opowiemy ich historię.

Spełniamy marzenia :)

7 000 zł

miesięcznie

12%

osiągnięto

6 100 zł

brakuje

Wyobraźcie to sobie: w naszym zespole pojawia się dodatkowa osoba do pomocy merytorycznej, co oznacza poszerzenie tematyki kanału o seriale dla młodszych widzów i poświęcenie większej uwagi tematyce geekowskiej i superbohaterskiej. Cykl Śladami seriali staje się faktem! Jakbyniepaczeć nie spoczywa na laurach, tylko dostarcza jedne z najbardziej jakościowych treści na polskim YouTubie... Ech, marzenia :)

Podstawowe wydatki

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dziękujemy! Ta kwota pokrywa abonamenty i licencje potrzebne do pracy nad Jakbyniepaczeć. Koszty zakupu muzyki i grafiki do programów, a także amortyzację sprzętu (np. zakup nowych żarówek do lamp na planie) oraz opłatę za internet / prąd.
Zostań Patronem