Strefa Patrona:

Warszawa
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
2

patronów

15 zł

miesięcznie

175 zł

łącznie

Żyję i obserwuję. Piszę do sieci, z małą przerwą, od września 2013. Uciekam jak mogę od politycznej poprawności i poruszania tematów popularnych i "miękkich". Chcę poruszać się na granicy, gdzie przecierają się opinie, czasem nawet bardzo kontrowersyjne. Tak mam i to chcę dawać.

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 985 zł
Mry, mry, mry...
Znikam z blogspota na własną stronę, opłacam hosting i cały ten cyrk. Zostaje mi trochę kasy na fajki i kebaba, więc jak osiągnę ten cel, to nie dość, że będę samodzielny, to jeszcze szczęśliwy. DZIĘKI!!!
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2485 zł
Czyżby czyżyk
Mogę poluzować pozablogową aktywność i w związku z tym, po osiągnięciu tego celu, odpalam podcast i częściej publikuje na YT. Do treści na nowych kanałach, patroni dostają ekskluzywny dostęp dwa-trzy dni przed emisją dla reszty populacji.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 4000 zł miesięcznie
brakuje 3985 zł
A US się nie przychrzani?
No, no... Nadszedł czas, żebyśmy sie spotkali w wspólnie zdecydowali co dalej robić z tym fantem? Po przekroczeniu tego progu, zaproszę wszystkich patronów na spotkanie i to Wy zdecydujecie co dalej! SERIO! Czy będę więcej pisał, co będę pisał; a może wiecej gadać i kręcić filmików? Nie wiem, to Wy zdecydujecie, bo ja już będę mógł to zrobić, bez oglądania się na wszystko dookoła
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 6500 zł miesięcznie
brakuje 6485 zł
Żegnaj Korpo
Rzucam robotę! Cały mój czas poświęcam na tworzenie kontentu dla Was. W końcu będę mógł kupić sobie porządny sprzęt, oprogramowanie i na luzie ćmić fajeczki przed ekranem komputera lub mikrofonem i okiem kamery. Zaczynamy realizować zawieszone, z braku czasu projekty, a Wy, patroni, będziecie moimi pierwszymi recenzentami, ciałem doradczym i trybunałem.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9985 zł
Pomoc domowa
Żadnych wymówek i taryfy ulgowej. Prawdziwa robota teraz się zaczyna. Stać mnie na gosposię i kucharza, więc koniec z głupimi powodami, dla których post ukazuje się o 19:00 zamiast o 16:00, a podcast ma jednodniowy poślizg. Ścigam sie z największymi o puchar z nawozu. Raz na półrocze robimy spęd patronów i stawiam browary (albo kawę/soczek jak ktoś nie łyka).
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 20000 zł miesięcznie
brakuje 19985 zł
Pakuję się i wyjeżdżam
Wybywam, wyjeżdżam, ulatniam się z kasą. A tak na poważnie, to ruszamy z czymś większym. Z takim budżetem na start i z takimi ludźmi jak Wy, możemy pobić Agorę, Bauera i wszystkie te małe firmy, które chcą robić w tym kraju media. Wiem, że nie powinienem od Was żądać pracy za tyle kasy, ale do cholery jasnej - przecież wspieracie mnie w jakimś celu, żebym coś osiągnął. I wyobrażacie sobie, że to osiągam i Was zostawiam? Za to wszystko co zrobiliście...o nie, idziecie ze mną i robimy coś wielkiego i pięknego...no dobra, jak będziecie chcieli to zrobimy to brzydkie. Ale rozwalimy system, położymy na łopatki kilka bytów i wyniesiemy z tego mnóstwo radochy i satysfakcji.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 66666 zł miesięcznie
brakuje 66651 zł
Liczba Bestii
Nadszedł armagedon, zagłada ludzkości i zginęła wszelka nadzieja. Patroni wpłacają na konto niewiernego kwotę w liczbie bliskiej liczbie diabła. To już jest koniec...

Cel bardzo realny i jak najbardziej do osiągnięcia w ciągu najbliższego tygodnia. Nie czekajcie więc.

Po osiągnięciu tego celu kupie drukarkę 3D i każdemu partonowi wydrukuję megafon i pójdziemy w Polskę szerzyć nową ewangelię. Jak bedziecie chcieli.

Na poważnie myślę o studiu nagraniowym i redakcji. Serio. Gdzieś przecież trzeba iść. Po coś to wszystko sie robi. Własna gazeta, radio, może telewizja...to wszystko jest w zasięgu ręki...tylko trzeba po to sięgnąć. Więc sięgajcie, a ja będę niczym latarnia morska, kumulował to i wypluwał pomysły, idee, koncepcje i resztę głupot, które później zrzucę na Wasze barki do realizacji, bo jestem leniwym bydlakiem. Jestem tak leniwy, że jak dostaję coś do zrobienia, to robię od razu, żeby lenić sie potem...masakra!

Jak osiągniemy ten cel to zwariuję i spotkamy się po dwóch latach zamkniętego leczenia. Napiszę książkę, zgarnę wszystkie nagrody literackie, z Noblem włącznie. A potem pójdziemy porządnie się zabawić, jak kto lubi. I będzie SUPER!

O Autorze

Piszę odkąd pamiętam. I moim celem jest,  tym pisaniem zarabiać na życie, całkowicie się temu poświęcić i tylko to robić. No dobra, lubię też oglądać filmy, czytać książki i czasem pograć. I lubię rozmawiać, dyskutować, polemizować. 

 

Póki co pracuję w korporacji, piszę w wolnym czasie i próbuję wiązać koniec z końcem. 

 

Niektórzy mówią - masz ponad 30 lat, co ty robisz, skup się na pracy, załóż rodzinę, żyj normalnie. Ja mówię - a co to znaczy normalnie? Taki jestem. 

 

Jestem bluźniercą i niewierzącym krytykantem ludzkiej głupoty. W tym dominium czuję się najlepiej. I to chcę robić. 

 

Przez chwilę zafiksowałem się w środowisku ateistycznym i wpadłem w czarną dziurę pustych polemik,  o nie istotnych rzeczach. Prowadziłem bloga Reasonspawn, oraz brałem udział w powstawaniu i stawianiu pierwszych kroków portalu PolskiAteista.pl. Nakręciłem kilka filmików na YT pod etykietą Reasonspawn i nawet w pewnym momencie Fakt napisał o moim filmie artykuł na swojej witrynie.

 

 

Dziś patrzę na środowisko ateistyczne z dystansu, bo stało się tym, z czym deklarowało walkę. Jednak wolę iść po swojemu po swoje. 

Stąd nowy blog i nowa formuła. Nowe wyzwania i nowe cele. Ale także nowe przeszkody, które przekroczę, mam nadzieję przy pomocy Was i tego serwisu. 

 

Ciągle się rozwijam. Obecnie mój kanał na Youtube przeżywa natłok moich realizacji.

 

 

Zostań Patronem

5 zł / miesiąc
patroni: 1
Bagieta i kefir.

Dzięki Tobie zjem dziś śniadanie, a jak zamiast bagietki kupię kajzerkę, to za parę dni starczy mi na kotleta z ziemniakami.

Za Twoje dobre serce umieszczę Twój nick, nazwisko lub wskazany link na stronie mojego bloga, żeby wszyscy wiedzieli kim jest człowiek, który karmi twórców.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Grosz reszty.

Kupię sobie coś za 9.99
Grosz oddam na dom dziecka albo wrzucę do fontanny, za Twoje szczęście.

Za tę zawrotną kwotę, dostajesz miejscówkę na stronie bloga (jak w 1 progu), a także szansa na zadanie mi pytania, tematu do wpisu. Oczywiście we wpisie pojawi się Twoja zasługująca na wieczną chwałę osoba.
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 0
Narkotyki

Hurra. Jako uzależniony od nikotyny bohater ciągłej walki z nałogiem i niezliczonych prób rzucenia tego świństwa, za te kasę albo kupię fajki, albo pozbieram na coś mocniejszego. Tylko bez propozycji alkoholowych, bo tego nie ruszam.

Jako sponsor mojego nałogu otrzymujesz wszystko z poprzednich progów, a dodatkowo dodam Cię do bliskich znajomych w sieciach pajęczyny społecznościowej i będziesz mógł mnie on-line dręczyć pytaniami, zagadkami , pretensjami i każdą inną głupotą. A ja sobie zapalę.
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Szaleństwo.

Za tę kasę to pewnie mógłbyś nieco zabalować, a dajesz mi te pieniądze. Hmmm, to ja sobie zapłacę za Netflixa albo Tidala i się zrelaksuję.

Dostaniesz wszystko co obiecałem tym dusigroszom z poprzednich progów, a dodatkowo dam Ci dostęp do zamkniętej dla szerokiej publiczności, ukrytej części bloga, gdzie nie obcyngalam się tak bardzo ze świętościami, wartościami i ogólnie ludźmi.
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Blisko niewolnictwa.

Zapytam tylko czy już mam chwalić Twoje imię, pięć razy dziennie, zwrócony twarzą w stronę Twojego domostwa, czy dasz mi trochę luzu i mogę to robić raz na jakiś czas, ale bardzo głośno?

To dużo kasy, więc oprócz wszelkich dobrodziejstw poprzednich progów, jak tylko pojawisz się w Warszawie, to idziemy na kawę i pogadamy. Serio. O wszystkim, albo jak humor nie będzie odpisywał, to razem pomilczymy.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 20
Gdzie jest kasyno?

Nie mam zacięcia do hazardu, ale jak dostanę tyle kasy, to idę i ją przegram w ruletkę. A co, stać mnie!

Jak będę grał, to Ty, oprócz sumy poprzednich progów, dostaniesz ode mnie swoją stronę na moim blogu, gdzie wrzucę co tylko będziesz chciał oraz dam Ci dostęp do super tajnej grupy na FB, gdzie będą działy się takie rzeczy, że kości bieleją.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Bracie, Siostro.

Właśnie kupiłeś sobie nową rodzinę. Możesz zamieszkać w ekskluzywnej ziemiance na moim ogródku i wieszać mi codziennie pranie, robić obiad i przykrywać kocykiem jak usnę przy klawiaturze.

Więc jesteś. Wszystko co daje, daję też Tobie... Ale dodatkowo, przygotuję dla Ciebie specjalną koszulkę, kubek, lub inny gadżet i dostaniesz go zupełnie gratis. Pomysł Twój, opracowanie, wykon i zakup mój. Więc jak nie boisz się podać adresu, będzie prezent. Tylko pamiętaj, wszędzie walne swoje logo, ale nikt inny takiego cudu mieć nie będzie!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 5
Kosmos

Kupuję rakietę i jestem blisko osiągnięcia wymaganej kwoty, dzięki Twojemu wkładowi. Twoje DNA ląduje w lodówce obok zapasu RedBulla i będziesz razem ze mną kolonizował coś, na co trafimy. Zobaczymy jak daleko uleci to ustrojstwo.

Powyższe progi się nie liczą, ale i tak Ci to wszystko dam...
Jako sponsor mojego lotu w kosmos, dostaniesz, dodatkowo bezpośredni dostęp do projektu, który będziesz współtworzył czyli będziesz współautorem. To coś specjalnego dla Was - wybrańcow!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Galeria mediów

Wyszukiwarka

Wybierz