JANTAR Elbląg Standard Formation Team - Formacja JANTAR

W Patronite od 21.09.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1612

Liczba Patronów: 1841

Zostań Patronem
Kup na prezent
4 patronów
140 miesięcznie
6 167 łącznie

👗 Ozdobienie damskich strojów

10 000 zł

3%

osiągnięto

9 602 zł

brakuje

W formacji liczy się każdy detal, najmniejszy szczegół ma znaczenie. Drużyny ze światowej czołówki przeznaczają na profesjonalne sukienki 20000€ - zdajemy sobie sprawę, że taka kwota jest obecnie poza naszym zasięgiem, natomiast chcemy wyglądać równie profesjonalnie jak topowe zespoły.
Dzięki dotychczasowym wpłatom Patronów udało nam się przeprojektować sukienki na sezon 2022 - wyglądają obecnie zjawiskowo i pozwalają nam wyróżniać się na parkiecie 🤩.
Obecnie mamy do uszycia jedną dodatkową sukienkę rezerwową a także uzupełnić sukienki o dodatkowe kamienie Swarovski oraz strusie pióra boa. Nasi zawodnicy muszą czuć się jak Mistrzowie Świata 🌟, aby móc sięgać po najwyższe tytuły 🏆

👠 Profesjonalne turniejowe buty

26 000 zł

1%

osiągnięto

25 602 zł

brakuje

Dla tancerzy najważniejszym atrybutem pozwalającym wykonywać perfekcyjnie wszystkie trenowane elementy są buty. Muszą być zarówno wygodne, jak i stabilne. Wytrzymałe i jednocześnie bardzo eleganckie. Każdy z nas pamięta jak bolały stopy po kilku godzinach rekreacyjnego tańca na weselu - wyobraźmy sobie teraz profesjonalne zawody taneczne, które trwają cały dzień. Profesjonalne buty taneczne to nie kaprys - to konieczność.
Takie buty są szyte tylko ręcznie przez renomowane pracownie i kosztują średnio 500zł za parę.
Dzięki dotychczasowym wpłatom Patronów udało nam się zakupić dla dziewczyn profesjonalne białe buty renomowanej firmy Supadance!
Chcemy uzupełnić nasz image o dodatkową parę czarnych butów dla każdej z dziewczyn - pozwoli to nam na uzupełnienie ostatniego szczegółu - czarno-białych butów pasujących do naszych oryginalnych sukienek 🎹
Dodatkowo musimy zakupić specjalne materiałowe buty dla męskiej części zespołu - w przeciwieństwie do obecnie używanych lakierowanych te buty nie sklejają się podczas tańca, dzięki czemu tancerze mogą wykonywać najtrudniejsze choreografie bez obawy o nieoczekiwaną utratę balansu.

🏆🚌 Wyjazd na Mistrzostwa Świata - Braunschweig 2022

40 000 zł

0%

osiągnięto

39 602 zł

brakuje

Nasz cel na ten rok - wyjazd na Mistrzostwa Świata Formacji Standardowych, Braunschweig 15.10.2022.
4 miejsce osiągnięte podczas tegorocznych Mistrzostw Europy rozbudziło nasz apetyt na strefę medalową - podczas Mistrzostw Europy zabrakło nam 0.2pkt do brązowego medalu, co motywuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy. Celem szczegółowym jest zdobycie medalu Mistrzostw Świata Formacji Tanecznych! 🏅
Nocleg opłaca organizator, natomiast dojechać musimy sami. Ceny za przewozy w ostatnim czasie skoczyły mocno do góry, stąd też potrzebujemy około 15000zł na sam transport autokarem.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Dariusz Szreder
Dariusz Szreder
Próg: 50 zł
Krzysztof Jakubowski
Krzysztof Jakubowski
Próg: 22 zł
Ewa Piotrowska
Ewa Piotrowska
Próg: 9 zł
Anonimowy patron
Próg: 9 zł
Patrycja  Sokalska
Patrycja Sokalska
Próg: 50 zł
Paula Staroszik
Paula Staroszik
Próg: 200 zł