Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

150 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  JB - człowiek-raper, producent muzyczny, reżyser, filantrop, tekściarz, założyciel wydawnictwa JB PRODUKCJA.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2500 zł
Teledysk
5000 zł to minimum dla dobrego poziomu produkcji, ale jeśli uda się zebrać więcej, to podniesie jakość klipu. Do zebrania 2500 zł - resztę dokładam sam.
Pewnie myślisz co się składa na cenę jednego przedsięwzięcia czyli produkcji klipu ? Otóż składa się masa różnych czynników. A są to takie rzeczy jak: sprzęt do realizacji, realizator, operator + pomocnik, oświetleniowiec, aktorzy, rekwizyty, statyści, charakteryzacja, logistyka itd... Lista jest naprawdę długa ale niezbędna do utrzymania porządku i przede wszystkim wysokiego poziomu aby w efekcie (po czasochłonnej postprodukcji) powstał naprawdę dobry klip.
Kasa z celu zostanie przeznaczona na realizację nowego klipu.
Wszystkie niusy, aktualności i wydatki będą przedstawiane tylko uczestnikom grupy do której możesz dołączyć zostając moim patronem.

Dzięęęki !
JB

O Autorze

SIEMANKO !

Urodzony w 1984 roku w Zamościu. Początkowo, muzykę  traktował jak swoją kochankę, jednak z czasem został z nią na stałe... Dzisiaj, po prawie  15 latach obcowania w przeróżnych gatunkach, nie wyobraża sobie życia bez niej. Nie lubi się chwalić, woli się dzielić. Według niego w tym tkwi istota życia każdego z nas, czyli: tyle jesteś wart - ile od siebie możesz dać.

JB współpracował dotychczas z takimi osobami jak: DJ MAD SKILL, NIRONIC, CREAME, DJ WICH, POKÓJ Z WIDOKIEM NA WOJNĘ, ZBYLU, CZARNY FURIAT, VIBE2NES, DJ DANEK, DNA, MK i wielu wielu innych. Aktualnie pracuję nad kilkoma różnymi wydawnictwami, o których więcej informacji pojawi się wkrótce.

 

JB  to autor (między innymi) takich utworów jak: 

 

Biografia:

Od pewnego czasu pytacie czy to się opłaca i czy jest dochodowe ? Najwyższy czas odpowiedzieć na te pytania. A więc...

Muzyki nigdy nie traktowałem jako źródła dochodu, tylko jako odskocznię od codziennej prozy życia. Wraz z upływem czasu zacząłem poznawać nowych ludzi z branży, a ich pogląd i podejście do tematu produkcji dały mi naprawdę wiele do myślenia. Mniej więcej w tym samym czasie domowe warunki nagrań przestały być zadowalające, dlatego zacząłem się zastanawiać nad remontem i stworzeniem sobie optymalnego miejsca do pracy - co też uczyniłem. Nigdy nie bawiłem się w nadmierny afisz. Dlaczego ? Po prostu nie jest to wpisane w moją osobowość.

Sam Zamość jako miejsce w którym mieszkam jest okej, ale pod względem rozwoju w kierunku muzyki  trochę kuleje - co tylko umocniło mnie  w przekonaniu, że wyznaczanie sobie wysokich celów jest jak najbardziej wskazane !

Co prawda zrezygnowałem z głupich reklam na youtube (bo nie chcę żeby jakaś reklama margaryny poprzedzała projekcję któregoś z moich teledysków), odrzuciłem ileś tam  komercyjnych propozycji, ale mimo wszystko nadal słyszałem uwagi, że powinienem poszukać  sobie sponsora... Ze sponsoringiem jest tak jak z w/w reklamą margaryny. Często materiał lokowany nie ma nic wspólnego z contentem autora i w rzeczywistości jest dochodowy tylko przy milionowych wyświetleniach. Poza tym, sponsorzy czy też reklamodawcy starają się wpływać na treść publikowanych materiałów, a więc... czy to ma sens ? Moim zdaniem nie ma.

Przejdźmy dalej.

 

Nie ukrywam, że strona na której teraz jesteście, jest pewnego rodzaju antidotum (no może oprócz pobieranej prowizji od każdej wpłaty).

Nie ma tu nachalnych reklam, skrajnych wytycznych - a ja w zamian za wsparcie mojej działalności mogę Wam zaoferować coś więcej niż tylko efekt końcowy w postaci teledysku.

 

Jak to działa ?

1. Autor  ustala cel na który zbierane są środki, oraz progi wsparcia (do których w zależności od wysokości wpłaty przypisane są zobowiązania autora).

2. Powiedzmy, że chcesz wesprzeć moją działalność comiesięczną kwotą "x". Zrobisz to bezpośrednio na tej stronie. Zajmie Ci to tylko chwilę, bo cały mechanizm płatności obsługuje strona Patronite. W zależności od progu wsparcia który sam wybierasz, otrzymujesz nagrody (moje zobowiązania) opisane w każdym progu.

3. Po uzbieraniu wyznaczonej kwoty - autor (czyli ja) musi zrealizować opisany cel.

Następnie usuwa stary i przedstawia kolejny cel. Jeśli w danym miesiącu nie uda się zebrać takiej kwoty, zbieramy ją dalej.

 

Na zakończenie chciałbym żebyście wiedzieli, że założenie tego profilu ma znaczący wpływ na moją działalność, ale nie decydujący. To znaczy, że jeśli chcecie, możecie się przyczynić do podniesienia jakości / ilości materiału który jest tworzony  i publikowany właśnie dla Was !

 

Dzięki za wsparcie !

JB

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki ziomie / ziomalko !
Na dzień dzisiejszy, najbardziej kosztowna jest praca nad teledyskami, dlatego decydując się na comiesięczne patronowanie za 5zł:
- dokładasz swoją małą cegiełkę do efektu końcowego każdej produkcji
- zostajesz honorowym patronem
JB
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Twoja hojność - to moja praca - a jak wiadomo - ona wraca.

Wspierając moją działalność otrzymujesz dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, w której znajdą się nigdzie indziej nie publikowane materiały.
JB
Zostań patronem
30 zł / miesiąc
patroni: 0
Ogromne dzięki za wsparcie !
Za 30 zł trudno się ustawić do końca życia, ale na pewno można się nieźle wstawić a w Polsce załatwić niejedną sprawę ;) oczywiście tylko wtedy jeśli do naszych argumentów dodamy pół litra w papierowej torebce. Ty jednak wybrałeś wsparcie. Szacunek !

Wpłacając tę kwotę, otrzymujesz:
- dostęp do tajnej i zamkniętej grupy na facebooku, w której znajda się nigdzie indziej nie publikowane materiały
- możliwość zadawania pytań w grupie zamkniętej
- przedpremierowe wydanie każdej płyty JB PRODUKCJA
- każdorazowe zaproszenie na plan zdjęciowy
JB
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Mógłbyś zostać managerem THE ROLLING STONES - to zobowiązuje.
Wpłacając tę kwotę, otrzymujesz:
- dostęp do tajnej i zamkniętej grupy na facebooku, w której znajdą się nigdzie indziej nie publikowane materiały
- możliwość zadawania pytań w grupie zamkniętej
- przedpremierowe wydanie każdej płyty JB PRODUKCJA
- każdorazowe zaproszenie na plan zdjęciowy
- możliwość wystąpienia w 1 teledysku
- raz na 3 miesiące prezent niespodziankę

Ogromny szacunek !
JB
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
To niebywałe ale jak widać spotykane. Na szczęście są jeszcze ludzie z wielką ilością wyrozumiałości na tym świecie - a już w nich zwątpiłem ;P
Jako że jest to najwyższy próg, w nagrodę czeka na ciebie najwyższa z możliwych nagród.

W najwyższym progu zawarte są nagrody z poprzednich progów + BONUS, czyli:
- dostęp do tajnej i zamkniętej grupy na facebooku, w której znajdą się nigdzie indziej nie publikowane materiały
- możliwość zadawania pytań w grupie zamkniętej
- przedpremierowe wydanie każdej płyty JB PRODUKCJA
- każdorazowe zaproszenie na plan zdjęciowy
- możliwość wystąpienia w 1 teledysku
- raz na 3 miesiące prezent niespodziankę
- możliwość spotkania (termin i miejsce jest wspólnie ustalane)
- możliwość dogrania swojego głosu do 1 utworu
JB
Zostań patronem

Polecani Autorzy