Jestem Interaktywna | Ola Gościniak

W Patronite od 26.05.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1496

liczba Patronów: 1340

2 patronów
20 zł miesięcznie
2 220 zł łącznie

LIVE'y

1 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

980 zł

brakuje

Będę mogła co tydzień w piątki o 10:00 prowadzić live'y w cyklu "Warsztat Interaktywnej" na YT i FB na interesujące Was tematy oraz dalej aktywnie tworzyć grupę wsparcia na FB Jesteśmy Interaktywne.

Dodatkowo chciałabym stworzyć wirtualny komiks z przyjaznym bohaterem, który pomoże w przyswajaniu czasami trudnej technicznej wiedzy w przystępny, zabawny sposób.

VIDEO na YT

2 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 980 zł

brakuje

Co tydzień na moim kanale na YouTube będą pojawiały się poradniki dotyczące tworzenia i rozwoju strony internetowej oraz biznesu online lub vlogi z ciekawych wydarzeń i prowadzenia biznesu online od kuchni. Patroni będą mogli podpowiadać tematy!

Obecnie nad materiałami VIDEO pracuje oprócz mnie jedna montażystka oraz moja asystentka. Chciałabym rozwijać ten format, aby tworzyć coraz lepsze materiały.

Kursy online

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 980 zł

brakuje

Planuję ruszyć z dwoma dużymi kursami o stronie internetowej do biznesu online oraz tworzeniu własnych kursów i platformie sprzedażowej wraz z mentoringiem. Chciałabym, by znalazło się w nich samo mięcho i najprzydatniejsze informacje, które pozwolą Ci szybko ruszyć z miejsca i zauważyć pierwsze rezultaty.

Pragnę, aby mimo obszernej wiedzy i dużego wsparcia dla kursantów, kursy te były w przystępnej cenie, aby każdy mógł z nich skorzystać.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni