Joanna Sochacka

Pianistka 🎹studentka Haute École de Musique w Genewie i Akademii Muzycznej w Łodzi👩🏼‍🎓 www.joannasochacka.com

O Autorze

 

#KulturawSieci

Dlaczego Patronite? Jestem pianistką, obecnie studiuję na trzech uczelniach, w Szwajcarii, w Austrii i w Polsce. Zdecydowałam się wziąć udział we wspieranym przez Patronite projekcie #kulturawsieci bo od czasu pojawienia się pandemii koronawirusa, moje życie uległo dużej zmianie. Zamiast podróży i koncertów, pojawiły się koncerty online, czy live’y w mediach społecznościowych🎥. 

Postanowiłam spróbować spełnić moje marzenie i rozwinąć kanał na YouTube, a także strony na Facebooku i Intagramie, poprzez nagrywanie lepszych jakościowo filmów wideo. Chciałabym tworzyć takie z kilkoma ujęciami, lepszym dźwiękiem i rożną treścią, a także grać koncerty online.


 Zapraszam do oglądnięcia filmów, które nagrałam do tej pory. Jeżeli możesz mnie wesprzeć, masz ochotę śledzić rozwój mojego kanału i być jego patronem będę bardzo szczęśliwa i każdego na pewno potraktuję indywidualnie, poprzez wysłanie spersonalizowanych nagrań, egzemplarza moich płyt, które niedługo zostaną wydane czy stworzenia konsultacji z gry na fortepianie 🎵🖤🤍

Zapraszam również do odwiedzenia mojego Instagrama - @joasia.sochacka 

Pełne bio i wszystkie moje dotychczasowe osiągnięcia, są opisane na mojej stronie www.joannasochacka.com


Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!