Karola Takes Photos

Zatrudnij Karolę!

2 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 500 zł

brakuje

Możesz być moim "pracodawcą" i wykupić mój czas, który mogę w pełni przeznaczyć na tworzenie filmów o tym czym się zajmuję. Sprawa jest prosta, jeżeli otrzymam Wasze wsparcie, to będę mieć więcej czasu na tworzenie i dostarczanie Wam większej ilości, filmów, zdjęć, ciekawostek i opowieści o miejscu, w którym się znajduję. Każde 5 czy 10 złotych jest mega ważne i dla mnie się liczy.
Oczywiście z obu celów część pieniędzy przeznaczona byłaby na modernizację sprzętu, którego używam do fotografii i nagrywania filmów dla Was, a także na kontynuację licencji programów, których używam podczas produkcji.

Będzie przybywać filmów o fotografii pod wodą, nad wodą i oraz odcinków przeznaczonych na opowieści o wyspie na której mieszkam.


Karola Robi Zdjęcia poza wyspą

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 000 zł

brakuje

Jeżeli tylko uda się zrealizować ten cel to ruszam w świat, by pokazać jak robię zdjęcia w innych miejscach niż Gili Trawangan. Tak wiele miejsc jest w Indonezji i poza nią, które warto byłoby sfotografować i użyć tych lokalizacji (nad i pod wodą) do sesji zdjęciowych. Odwiedzić piękne rafy koralowe, wraki, nurkować z rekinami, wielorybami i mantami i móc Wam pokazać jak wygląda fotografowanie tych pięknych zwierząt i zakątków podmorskiego (i nadmorskiego) świata. Oczywiście z obu celów część pieniędzy przeznaczona byłaby na modernizację sprzętu, którego używam do fotografii i nagrywania filmów dla Was, a także na kontynuację licencji programów których używam podczas produkcji.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)