karolinastensen

W Patronite od 15.04.2019

bieg narciarski Halvvasan

5 000 zł

2%

osiągnięto

4 895 zł

brakuje

Te zawody to dobra rozgrzewka przed największym biegiem narciarskim na świecie- Biegiem Wazów. W tych zawodach pokonuje się dystans 45 km czyli połowę Biegu Wazów. Zawody odbywają się pod koniec lutego, w Szwecji, meta mieści się w miejscowości Mora.

Odkąd pierwszy raz wzięłam udział w zawodach zorganizowanych w ramach tygodnia Biegu Wazów, marzę o tym, aby powrócić i spróbować innego dystansu. Wiąże się to jednak z kosztami; opłata startowa, przelot, dojazd, wyżywienie i nocleg, serwis nart.

Start w zawodach i moje obserwacje związane z imprezą mogłabym dokładnie opisać na blogu, ułatwiając tym samym większej ilości narciarskich zapaleńców spróbowanie swoich sił w tym biegu.

bieg narciarski Fossavatngangan

6 000 zł

1%

osiągnięto

5 895 zł

brakuje

Zakończenie sezonu narciarskiego na Islandii!!! To kolejna wspaniała przygoda i wyzwanie, którego chciałabym się podjąć. Rywalizacja sportowa w otoczeniu islandzkich krajobrazów to coś, o czym sama myśl nie pozwala mi zasnąć.

I kolejna fantastyczna, sportowa przygoda, o której mogłabym napisać na blogu. Narty biegowe są coraz popularniejszym sportem w Polsce i coraz więcej osób startuje w lokalnych biegach. Ale jak to jest jechać na koniuszek Europy i startować w zawodach? Jeżeli uzbieram na wyjazd to wszystko dokładnie opiszę i udokumentuję filmowo i fotograficznie :-)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)