Kasia Wągrowska

W Patronite od 03.07.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 689

liczba Patronów: 593

13 patronów
251 zł miesięcznie
5 641 zł łącznie

Raz w miesiącu zaangażowany ekologicznie post na IG i FB

500 zł

miesięcznie

50%

osiągnięto

249 zł

brakuje

Dzięki tej kwocie będę mogła przeznaczyć mój czas na stworzenie zaangażowanego ekologicznie wpisu na IG i Facebooku. Treści związane z zero waste i odpadami wymagają pogłębionej analizy i dokładnego sprawdzenia danych, ale też zaangażowania w odpowiadaniu na komentarze i pytania czytelników. 500 zł miesięcznie pozwoli mi się poświęci temu zagadnieniu.

2x w miesiącu post o zero waste w mediach społecznościowych i Instastories

1 000 zł

miesięcznie

25%

osiągnięto

749 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli mi na poświęcenie większej ilości czasu na tworzenie wpisów o tematyce zero waste i zrównoważonego rozwoju. 2 wpisy na Instagramie i Facebooku oraz jeden set Instastories w miesiącu będą wpierane przez Wasze składki!

Kasia Bardziej Niezależna

2 500 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

2 249 zł

brakuje

Do tej pory mój model finansowania opierał się wyłącznie o płatne współprace z firmami. Nie jest to idealne, bo stawia mnie to w pozycji dość zależnej od niektórych marek, muszę poświęcać czas na czynności dla nich zamiast na działania niezależne, czysto związane z ideą redukowania odpadów. Jeśli osiągnę ten cel, nie będę musiała tracić tyle czasu na działania, które szerzej nie mają aż tak wielkiego znaczenia. Zyskaną przestrzeń przeznaczę na działania... dla Was!

Kasia Super Niepodległa

5 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

4 749 zł

brakuje

Przy takim comiesięcznym wsparciu, mogę przeznaczyć swój czas i energię na rzeczy, które już dawno miałam w planach: edukację w instytucjach pozarządkowych, centrach kultury lokalnej i ...małych miastach, które są żywo zainteresowane działaniami zero waste. Będę mieć wsparcie, by zająć się kolejną książką i edukacją w formie on-line, by jeszcze więcej osób mogło dowiedzieć się, jak skutecznie ograniczać odpady. No i może starczy mi na nowe waciki wielorazowe do zmywania twarzy ;)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni