Katarzyna Pałyga

W Patronite od 18.05.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1623

Liczba Patronów: 2346

Zostań Patronem
1 patron
100 miesięcznie
100 łącznie

Bieżąca działalność i aktywność :)

1 000 zł

miesięcznie

10%

osiągnięto

900 zł

brakuje

Cel odnawialny na każdy miesiąc, po to aby nie martwić się, że braknie mi podobrazia, pędzli, mediów, farb. Jak to wszystko mam, to mam wolną głowę i natchnienie do tworzenia :)

Własna pracownia malarska :)

1 500 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

1 400 zł

brakuje

Maluję w mojej sypialni :) mam mało miejsca, ale i tak to kocham. Pies kręcący się pod nogami, czasem zbierze kolory na swój ogon :) Obrazy, które suszę w "dużym" :) Ta kwota jest przeznaczona na opłacenie miesięczne czynszu za miejsce gdzie mogę tworzyć i rozwijać się. O tym celu marzę, o tym celu śnię. Własna pracownia to niezwykła przestrzeń, w której mogę rozwinąć skrzydła!

Zorganizowanie pierwszej w życiu wystawy :)

15 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

14 900 zł

brakuje

Pokazać na żywo moje obrazy, kolejny cel, marzenie! Chciałabym wynająć powierzchnie galerii/karczmy/restauracji w Krakowie. Oprawić, spakować obrazy i zawieźć je na miejsce. Zaprosić moich znajomych i nie tylko! poprzez zorganizowanie wydarzenia na fb :) stworzyć klimat, który będzie pasował do mojej twórczości. Wydrukować plakaty, ulotki... i albumy z moimi obrazami, tak, aby każdy kto przyjdzie na wystawę mógł otrzymać w podziękowaniu za uczestnictwo egzemplarz. Mały poczęstunek, catering z lampką szampana (w końcu to moja pierwsza w życiu wystawa :) ) oraz w tle nastrojowa muzyka. Jedyne za co nie będę wtedy ponosić kosztów to mój świetny nastrój, mój wygląd, przemówienie merytoryczne i ugoszczenie wszystkich przybyłych osób :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Radoslaw Brzeski
Radoslaw Brzeski
Próg: 100 zł