W Patronite od 19.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 565

liczba Patronów: 427

9 patronów
140 zł miesięcznie
140 zł łącznie
Witaj w KetON - w jednej z pierwszych i największych keto społeczności w Polsce. Razem wchodzimy na wyższy poziom - i robimy to od 8 lutego 2016. Dołącz, zapraszamy. :)

O Autorze

Dlaczego Patronite?

Bo widzimy co się dzieje. Po prostu.

Keto staje się coraz bardziej popularne, a my chcemy dbać o rzetelność. Chcemy dalej robić to dla Was za darmo i niezależnie - tak jak e-book, który wydaliśmy niedawno oraz kolejny, nad którym właśnie pracujemy. To wymagające projekty, które potrzebują czasu, pracy i energii do tego, by jakość była na najwyższym poziomie. By było to keto robione profesjonalnie. Założyliśmy Patronite, ponieważ czasami pytaliście o to, jak można wesprzeć to co robimy. By po prostu dalej robić dobrą robotę.

Ketoza staje się popularna, a to wiąże się z laicyzacją, upraszczaniem i wprowadzaniem w błąd, często dla celów zarobkowych. I nie zrozumcie nas źle - z tym drugim nie mamy żadnego problemu, ale mamy problem z fanatyzowaniem / demonizowaniem / upraszczaniem i wprowadzaniem w błąd.

Robienie czegokolwiek w sposób profesjonalny oznacza naprawdę dużo pracy i nakładów czasu - musimy wybierać z czego rezygnować na rzecz wnoszenia wartości w społeczność keto w sposób niezależny i rzetelny. Aby było to możliwe i abyśmy mogli zrealizować o wiele więcej projektów, łącznie z prawdziwą, profesjonalną konferencją keto z osobistościami światowego poziomu.

Jeżeli to co robimy - przydaje się Tobie, albo jeśli czujesz, że to co robimy warto wesprzeć i zrealizować - dzięki stronie Patronite możesz nam pomóc.

Czy, ile, jak długo - to wszystko pozostawiamy Twojej ocenie.

My chcemy robić dalej swoje, bo wiemy, że robimy to dobrze.

Ba - chcemy robić to coraz lepiej.

A jeśli nie pomogę?

To nic. :)

Będziemy dalej działać na tyle, na ile pozwoli nam na to życie.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni