Strefa Patrona:

Rzeszów
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
 

  Gitara siema! Jestem Kiszak i za posrednictwem YouTube’a tworzę gorszą stronę Internetów. Wcześniej pracowałem jako jako Partnership Specialist w firmie G2A.COM, gdzie zajmowałem się naszymi kochanymi YouTuberami, natomiast własny content na YouTube tworzę pełnoetatowo od 1 kwietnia. Stay awhile and listen...

O Autorze

   Kiszak - K jak krytyczny, I jak irytujący, S jak satyryczny, Z jak zabawny, A jak arogancki, K jak koneser gier Blizzarda. Chciałoby się rzec, że jestem YouTuber’em z innej bajki, jednak bardziej trafne będzie określenie: z gry. Jestem aktywnym graczem od blisko dwudziestu lat. Pamiętam czasy katowania jednego demka gry z Secret Serwis przez kilkadziesiąt godzin oraz pierwszych multiplayerów przez modem telefoniczny. Obecnie, gaming traktuję jako zawód, jednak staram się podejść do niego z zupełnie innej strony. Na moim kanale nie znajdziesz nędznej imitacji innych Youtuberów, oraz bardzo, ale to bardzo serdecznego powitania. Zostań na chwilę i posłuchaj, a zafunduję Ci porządną dawkę rakowej zabawy.

 

 

   Dawno, dawno temu... Praca w branży gamingowej wydawała mi się szczytem nie do zdobycia, a gry traktowałem jako dodatek do codziennego życia, mimo, że zawsze w pełni im się poświęcałem. Nawet przez chwilę nie myślałem o tym, że kiedykolwiek uda mi się połączyć swoją pasję z zarabianiem na życie. Jedno z moich małych marzeń spełniło się w roku 2016, kiedy to zacząłem pracę w G2A.com jako Partnership Specialist. Na chwilę obecną dążę do realizacji swojego drugiego marzenia jakim jest zarabianie na twórczości internetowej. Możesz pomóc mi w tym za pośrednictwem Patronite’a, wspierając mnie symboliczną pięciozłotówką, z której ucieszę się bardziej niż dwunastoletni Ty, po znalezieniu płyty ojca z Jenną Jameson.

 

   Zastanawiasz się gdzie mnie znaleźć? Szukaj mnie codziennie na YouTube, siedzącego w moim gaming cavie, pomiędzy godziną 12:00, a północą.

 

Wizytówka

Hej!


Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)