Kobieca Sprawa

W Patronite od 06.11.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Drogie <3 Krótko i na temat. Łączymy misyjność dobrej publicystyki z edukacją i ustawicznym rozwojem kobiet. Celem jest wsparcie kobiet na każdym etapie życia , łączenie i integracja Kobiet, które potrzebują wiedzy z Kobietami, które się wiedzą dzielą.

O Autorze

O mnie:

Jestem dziennikarką, publicystką, pasjonują mnie media, ludzie, relacje, emocje, życie kobiet.

Wspieram, promuję pozytywne działania kulturalno społeczne, edukację dzieci, dorosłych, a najbliższe sercu są mi działania na rzecz wzmocnienia roli kobiet w obszarach dla nas dziś nadal mało dostępnych. Doradzam, motywuję i aktywizuję kobiety. Specjalizuję się w PR, marketingu, nowych mediach. Integruję kobiece środowiska naukowe, biznesowe.

Nie jestem w tym sama :) Dołącza do zespołu coraz więcej kobiet w różnym wieku o odmiennych poglądach i doświadczeniach życiowych. 

Tutaj sprawdzisz nasz ekspertki i ambasadorki:

https://kobiecasprawa.pl/kobieca-edukacja-konsultacje/

 

Zespół:

Ewa Brok Coach - Etykieta Biznes/Szkolenia

Nikola Baryła - specjalista ds komunikacji/Kalendarz wydarzeń/Instagram/ Dział Beauty

Joanna Świątek Wojnarowska - Dział prawny

Agnieszka Juchno - Marcjan - Dział Prawny

Paulina Podolska - Biznes/rynek pracy

Joanna Latuszek- Wykładowca akademicki/Prodziekan ds studentów międzynarodowych /Praktyk biznesu/ Autoprezentacja

Jolanta Ernest - Wizerunek/ Psychologia ubioru

Anna Osiecka- Coach relacji 

Karolina Karwowska - Doradztwo Biznesowe

Dominika Rossa - Emisja głosu/wystąpienia publiczne

Anna Bajus - Psychologia

Beata Pilarek - Zdrowie/ Nowotwory sromu

Arleta Górecka - Przybycień/E-medycyna

Ewa Wilczewska/Komunikacja

Dominika Rossa/Wystąpienia publiczne/ Emisja głosu

Barbara Popiel - Bazgrolnik/ autorskie felietony

Dominik Wiśniewski - Publicystyka? Dział szkoleń

Valentyn Weremejenko - IT,  szef www.DoSieci.pl

 

Lista stale rośnie :) i jak widać zajmujemy się praktycznie każdym aspektem życia kobiet w sposób merytoryczny, profesjonalny i prokobiecy.

Działamy na dwa sposoby:

Dział publicystyczny:

To miejsce gdzie znajdziesz historie kobiet, teksty i opracowania prokobiece i o kobietach. W publicystyce zajmujemy się m.in zdrowiem, świadomością, karierą, finansami, problematyką nierówności płac, dostępności do tych samych, dziś nadal określanych mianem męskich dóbr, przywilejów, stanowisk. Szklany sufit nadal istnieje i choć jest lepiej niż kilka lat temu to zgodnie z raportem „Global Gender Gap”, opracowanym przez World Economic Forum, pełne równouprawnienie kobiet nastąpi za.... 117 lat.

Dział szkoleń/ warsztatów/edukacji/ebooków

Jest przygotowany jest pod kątem aktualnych potrzeb kobiet na podstawie badań, analiz, obserwacji  i szczerych rozmów z kobietami. Krótko mówić oferta dedykowana i tworzona przez kobiety  kobiety kobietom, które szukają profesjonalizmu, merytoryki, konkretnych narzędzi i kobiecego podejścia, zrozumienia, wsparcia.

Tutaj sprawdzisz pełną ofertę:

https://kobiecasprawa.pl/zakupy/

W 2019 roku, w imieniu wszystkich dziennikarzy portalu KobiecaSprawa.pl odebrałam nagrodę w kategorii Dziennikarz Roku, podczas XXVIII edycji Konkursu Dziennikarskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej „Pomorze Zachodnie” i Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w Szczecinie. 

 

http://dziennikarze.szczecin.pl/strona-glowna/aktualnosci/667-nominacje-do-xxviii-edycji-konkursu-dziennikarz-roku.html

Nie żyjemy z reklam lecz datków i patronatów. Dlatego zapraszamy Cię do wsparcia i tym samym dołączenia do naszego zespołu.

Prosimy Cię abyś została naszą patronką/ został patronem i przysłowiową złotówką wsparł/a nasze działania na rzecz innych kobiet. 

Dla Ciebie być może to jedna kawa w miesiącu ale w skali całej Polski dla nas to realna pomoc i możliwość kontynuowania misji prawdziwie wolnych, oddolnie tworzonych mediów dla kobiet!

Celem portalu jest wyposażenie kobiet w mądrą wiedzę, motywację, rozrywkę, danie im siły, mocy i wiary w siebie.

Niektóre rozmowy z kobietami:

 

 

 

 

 

Po więcej zapraszam Cię Tutaj:

NASZE KANAŁY:

✔ SUBUJ: https://bit.ly/3nbqX30

✔ FACEBOOK: https://www.facebook.com/kobiecasprawa

✔ INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kobieca_sprawa/

✔ WWW: https://kobiecasprawa.pl/

✔LINKEDIN Agata Baryła https://www.linkedin.com/in/agata-bary%C5%82a/

✔LINKEDIN Kobieca Sprawa: https://www.linkedin.com/company/kobieca-sprawa

 

ABY MÓC ROZWIJAC PORTAL, DOCIERAĆ  NA WIĘKSZĄ SKALĘ DO KOBIET,  REALIZOWAĆ MISJĘ MAGAZYNU POTRZEBNE SĄ ŚRODKI NA M.IN WYNAGRODZENIA:

RZETELNYCH DZIENNIKARZY,

AUTORÓW ZEWNĘTRZNYCH,

FOTOREPORTERÓW, MONTAŻYSTÓW

TECHNIKÓW,

SPECJALISTÓW IT,

ADMINISTRACJĘ,

BARDZO ALE TO BARDZO LICZYMY NA WAS DRODZY PAŃSTWO, BO WIERZYMY, ŻE NASZA DZIAŁALNOŚĆ JEST NIEZBĘDNA W CELU UTRZYMANIA ZDROWEJ RÓWNOWAGI NA RYNKU MEDIALNYM A TAKŻE WSPARCIA KOBIET NA KAŻDYM ETAPIE ZYCIA W NOWOCZESNY, MULTIMEDIALNY SPOSÓB.

DZIEKUJEMY ZA WSPARCIE <3

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem