Kocham Tarnobrzeg

W Patronite od 12.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
126 łącznie
Prowadzę fanpage na Facebooku, gdzie wrzucam różne ciekawostki związane ze swoim regionem; jego historią, ludźmi, lokalnymi klubami sportowymi, no i tak dalej. Często zamieszczam tam posty dwujęzyczne - w literackiej polszczyźnie i gwarze lasowiackiej, czyli gwarze mojego regionu.

O Autorze

Prowadzę fanpage Kocham Tarnobrzeg na Facebooku, gdzie zamieszczam różne wpisy i ciekawostki związane z moim regionem. Znajdziesz tam coś o historii, sporcie, ciekawych ludziach, po prostu wszystkim co w jakikolwiek sposób jest związane z okolicą. Często zamieszczam tam posty dwujęzyczne - w literackiej polszczyźnie i gwarze lasowiackiej (czyli gwarze mojego regionu). Na swojej stronie internetowej kochamtarnobrzeg.com wrzucam książki i inne teksty kultury przetłumaczone na gwarę lasowiacką. Niedługo zamierzam rozszerzyć projekt o kanał na YouTubie. Interesuję się lokalną historią i kulturą już od dawna. Jestem też zakochany w Tarnobrzegu i uważam go za najpiękniejsze miasto świata (zresztą cały region mi się podoba), choć - niespodzianka, niespodzianka - wcale nie pochodzę z Tarnobrzega. Wprowadziłem się do miasta dopiero w 2011 roku. Mam nadzieję, że swoimi postami na Facebooku i filmikami, które niedługo planuję wrzucać na YouTube zachęcę kogoś do odwiedzenia mojego regionu, bo jest naprawdę ciekawy, tylko brakuje mu dobrej reklamy. Pozdrawiam cieplutko ;)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem