W Patronite od 20.07.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 308

liczba Patronów: 295

35 patronów
800 zł miesięcznie
2 240 zł łącznie
Od 4 lat patrzymy władzy na ręce, obiektywnie i bestronnie tłumaczymy mechanizmy rządzące światem, prezentujemy różne punkty widzenia na temat ważnych wydarzeń w życiu publicznym. Piętnujemy te działania rządzących, które prowadzą nas w stronę autorytaryzmu, państwa o charakterze wyznaniowym.

O Autorze

Jesteśmy portalem, piętnującym narastającą "antydemokratycznosć" dzisiejszej Polski, który niebawem może  stać się już tylko wspomnieniem. Po zwycięstwie Andrzeja Dudy w wyborach parlamentarnych obóz władzy nie ukrywa, że „trzeba zmienić sytuację w mediach (…) wtedy nie będzie żadnych wątpliwości, kto Polską będzie rządził". To nic innego, jak zapowiedź ataku na wolne media, będące solą w oku, dążących do władzy absolutnej, polityków.

Na stronach naszego portalu już od 4 lat stawiamy na wyjaśnianie zależności rządzących polityką i wszystkimi ważnymi obszarami życia publicznego. Bezstronnie i obiektywnie prezentujemy różne punkty widzenia na omawiane wydarzenia i zjawiska. Wskazujemy te działania władzy, które prowadzą nas w stronę wyznaniowego państwa autorytarnego. Piętnujemy łamanie prawa i wolności człowieka, niszczenie niezależności wymiaru sprawiedliwości, suwerenności kultury i nauki, narastający brak akceptacji dla odmiennych poglądów, wyznania, koloru skóry czy orientacji seksualnej.

W dzisiejszej Polsce, koduj24.pl to jeden z ostatnich bastionów, broniących obywateli przed rządami tego prawa i tej sprawiedliwości, które nie mają już  nic wspólnego z demokracją. Jesteśmy portalem, który mocno przeciwstawia się wszechogarniającej Polskę fali populizmu i stoi na straży wartości, zawartych w naszej Konstytucji. 

Kiedy nas zabraknie, zapadnie cisza po demokratycznej stronie Polski.

Jesteśmy w bardzo krytycznej sytuacji. Skutki kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa, podobnie jak większości z Państwa, również i naszej redakcji mocno dały się we znaki. Wiemy już na pewno, że bez finansowego wsparcia sobie nie poradzimy.

Bez niego będziemy musieli zamknąć nasz portal, co zapewne niezwykle ucieszyłoby przeciwników wolności i demokracji To przecież w ich interesie leży, by media niezależne, media wolne poszły w niebyt, bo wtedy już nic nie będzie im przeszkadzało w tworzeniu nowego Polaka. 

Jeśli chcecie nadal być z nami, tworzyć z nami, czytać nasze artykuły to musimy Państwa poprosić o pomoc!

Wierzymy, że sposób przekazu, zachowanie wszelkich standardów rzetelnego dziennikarstwa, aktualizacja wydarzeń, dobre pióro naszych koleżanek i kolegów redakcyjnych są na tyle istotnymi atutami, że będziecie Państwo chcieli pozostać z nami jeszcze wiele, wiele lat.

Potrzebujemy miesięcznie ok. 7 tysięcy złotych, by móc spokojnie pracować i pisać dla Państwa. Jeśli jednak okazałoby się, że nie jesteśmy w stanie zebrać takiej kwoty, to wówczas te środki, jakie już Państwo wpłaciliście, zostaną przekazane  na WOŚP.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem