Fundacja “ku Bogu"

W Patronite od 23.01.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 131

liczba Patronów: 157

59 patronów
1 901 zł miesięcznie
41 845 zł łącznie
Fundacja “ku Bogu” realizuje działalność polegająca na ewangelizacji przy użyciu środków audio-wizualnych, np. poprzez tworzenie treści na platformie YouTube. Angażujemy w to dzieło wielu twórców: lektorów, muzyków, kompozytorów, rysowników, fotografów, artystów oraz specjalistów z branży IT.

O Autorze

Szczęść Boże,

W roku 2013 stworzyłem kanał na YouTube prezentujący treści bliskie sercu każdego wierzącego katolika: książki , eseje, artykuły i modlitwy w formie bezpłatnych audiobooków.

Ten niewielki youtubowy kanał w roku 2017 zyskał znaczną popularność i tworzenie treści na nim oraz udział w kilkunastu dużych projektach w roku 2019 musiał przejąć dziesięcio-osobowy zespół specjalistów z wielu branż (artystów, rysowników, specjalistów z branży IT, fotografów, dźwiękowców). Część z nas utrzymuje się z własnych środków, jednak kilkaset złotych jest kwotą niewystarczającą by prowadzić tego typu działalność w sposób profesjonalny, zaangażowany, a do tego rozwijać się. Dlatego proszę o regularne wsparcie dla nas by popłacić rachunki, licencje, sprzęt, wynajem utrzymanie naszego studia nagraniowego i montażowego i wiele innych.

Na kanale YouTube i naszej stronie internetowej mają Państwo dostęp do ponad 1500 filmów (audiobooków).

Założyciel: Igor Nadolski

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!