Laboratorium Fabularne

Laborant

500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

500 zł

brakuje

Z takim wsparciem będę w stanie traktować prowadzenie Laboratorium jako stałe, poboczne zajęcie i na pewno utrzymać tempo 2-3 merytorycznych wpisów w tygodniu nawet, gdy będę poważnie obciążony obowiązkami naukowymi lub osobistymi.

Metaanaliza

750 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

750 zł

brakuje

Wiele z wpisów w Laboratorium układa się w serie, a z takim wsparciem znajdę czas na ich podsumowywanie. Po zakończeniu każdej serii wpisów będę tworzył estetycznie złożonego PDFa ze wszystkimi notkami z niej i drobnymi dodatkami - rozbudowaniem niektórych wpisów, wstępem i podsumowaniem, dokładniejszymi raportami z sesji związanych z daną serią lub innymi pasującymi rozszerzeniami.

Te pliki będą dostępne za darmo w Laboratorium Fabularnym i na DriveThruRPG.

Innowacja

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Typowy wpis blogowy to forma, w której mam dużą wprawę i potrafię sprawnie pisać dobre teksty tego rodzaju. Niektóre idee lepiej jednak przekazywać w inny sposób - nagraniami, prezentacjami czy infografikami. Przy takim wsparciu będę w stanie poświęcić czas na wyćwiczenie się w takich formach przekazu i zacznę je stosować na blogu.

Oczywiście nie będę eksperymentował na Was, publikując niedoróbki - najpierw upewnię się, że dany materiał jest naprawdę dobry, a dopiero potem go udostępnię.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)