Bracia Rodzeń. Lekarze Dla Przedszkolaków

W Patronite od 14.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 49

Liczba Patronów: 38

Zostań Patronem
423 patronów
8 505 miesięcznie
90 460 łącznie
Wierzymy w to i widzimy, że #zdroweNIEjedzenie zmienia życie na lepsze. Marzy nam się świat bez chorób spowodowany nieracjonalnym odżywianiem, często nakręcanym agresywną reklamą lub wręcz zmanipulowanym przekazem dotyczącym, chociażby cukru i produktów spożywczych, które często nas po prostu trują

O Autorze

Tu Bracia Rodzeń:) Mateusz i Łukasz.

Od zawsze próbowaliśmy zmienić SYSTEM. Wkurzało nas mnóstwo absurdów, nielogicznych i bezsensownych rzeczy, wiedzy i zachowań. Studia medyczne okazały się idealnym miejscem, na obserwowanie wdrażania tych absurdów w życia przyszłych lekarzy. Zaczęliśmy więc walkę !!!

Początkowo niczym ruch oporu, buntowaliśmy się i próbowaliśmy udowodnić systemowi, że się myli :) Szybko jednak okazało się, że musimy zmienić taktykę. Rozpoczęliśmy rozpracowywanie wroga:) Zauważyliśmy, że beton jest za twardy, że nie można zmienić jego kształtu a w dodatku ma narzędzia opresji i przywoływania do porządku :) Nie zdaliśmy najważniejszego egzaminu na 4 roku z farmakologii. To było impulsem do dużych zmian w naszym życiu.

Rzuciliśmy studia i wyruszyliśmy w podróż dookoła świata(za swoje pieniądze a nie mamusi i tatusia). Doświadczenie zebrane w trakcie podróży, setki rozmów z ludźmi z całego świata i praktyki medyczne, które zorganizowaliśmy sobie w Australii, ukształtowały nas na nowo jako przyszłych lekarzy ale też ludzi. O podróży przyjdzie nam jeszcze poopowiadać:) 

Po roku wróciliśmy do Polski, dokończyliśmy studia medyczne i z nowym zapałem i chęcią do zmian wskoczyliśmy do internetu :) Wiedzieliśmy, że to co będziemy robić musi być całkowicie niezależne od zewnętrznych wpływów. Rozpoczęliśmy misję edukacji i dzielenia się nowoczesną wiedzą. 

Rozbieramy Badanie Naukowe

Upraszczamy skomplikowany świat badań naukowych, otwieramy oczy na nowoczesną wiedzę i medycynę. Rozwiewamy mity medyczne.

#zdroweNIEjedzenie

To styl naszego życia, który promujemy i który zmienia relację do jedzenia. Wdrażamy również tej sposób żywienia jako podstawę leczenia chorób metabolicznych, takich jak cukrzyca, insulinooporność, otyłość.

#scenkiOzdrowiu

Życie na poważnie jest nie do przyjęcia ale też każdy szczery uśmiech obniży poziom kortyzolu, czyli spowoduje, że będziemy starzeć się wolniej.

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Przemysław Załęcki
Przemysław Załęcki
25 zł miesięcznie
Tatiana Czarnecka
Tatiana Czarnecka
25 zł miesięcznie
Anonimowy patron
25 zł miesięcznie
Monika D
Monika D
25 zł miesięcznie
Miroslawa Z
Miroslawa Z
25 zł miesięcznie
Maja KETOZA JEST KOBIETĄ
Maja KETOZA JEST KOBIETĄ
10 zł miesięcznie