Lena Woźniak

W Patronite od 18.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1711

Liczba Patronów: 1986

Zostań Patronem
2 patronów
54 miesięcznie
854 łącznie
Witam Ciebie w moim świecie, świecie magicznych istot, tajemniczych motywów ze świata natury, abstrakcji. Witam Ciebie w świecie moich autorskich grafik. Welcome to my world, the world of magical beings, mysterious motifs from the world of nature, abstraction. Welcome to the world of my graphics.

O Autorze

English below.

Jestem Lena. Uwielbiam rysować, jednak w życiu codziennym nie mam na to zbyt wiele czasu.

Moi Drodzy, Wasze wsparcie pomoże mi odetchnąć finansowo by znaleźć czas na rozwój artystyczny oraz sposobność aby tworzyć jeszcze więcej fantastycznych prac.

Żeby te wszystkie nowe cele stały się możliwe do zrealizowania potrzebuję spokojnego miejsca do pracy, dużo czasu i mniej zmartwień (rachunków, itd.). Marzę o tym, aby rysowanie stało się moim głównym celem w życiu, dlatego Patronite wydaje mi się dobrym rozwiązaniem, aby tego dokonać.

Kolejnym krokiem będzie kontynuacja kreatywnych studiów branżowych, stworzenie strony internetowej galerii oraz sklepu a także założenie własnej firmy graficznej, w której zatrudnienie znalazłoby wiele świetnych i zdolnych osób, które nie miały łatwego startu w życiu.

Zachęcam do otwartości w szukaniu inspiracji w otaczającym świecie oraz wspieraniu artystów :)

Dziękuję Wam i zapraszam do kontaktu.

Lena

 

Hi! I am Lena. I love drawing, but I don't have much time in everyday life.

My Dear, your support will help me breathe financially to find time for artistic development and an opportunity to create even more fantastic works.

To make all these new goals possible, I need a quiet place to work, a lot of time and fewer worries (bills, etc.). I dream of drawing drawing becoming my main goal in life, which is why Patronite seems to me a good solution to do it.

The next step will be the continuation of creative industry studies, the creation of a gallery and store website as well as the establishment of your own graphic company in which many great and talented people who did not have an easy start in life would find employment.

I encourage openness in seeking inspiration in the surrounding world and supporting artists :)

Thank you so much for your help and support and welcome to contact me.

Lena

 


 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni