Sfera Blogera

Wsparcie początkowe

350 zł

8%

osiągnięto

320 zł

brakuje

Dzięki pomocy w zakupieniu licencji programów do edycji filmowo-wizualnej oraz drobnej przebudowy mojej stacji roboczej, będę w stanie tworzyć lepszej jakości wpisy i pozyskać więcej sprzętów na testy. Zadbam o nieco lepszy kontakt z publicznością na fanpage (Facebook) i postaram się pozyskiwać nieco więcej fantów od producentów na konkursy :)

Gimbal na telefon

500 zł

6%

osiągnięto

470 zł

brakuje

Zakup gimbala na telefon by zapewnić mniejszą ilość drgań podczas nagrywania sekwencji filmowych do recenzji. Poza tym skupiłbym się bardziej na edycji i filmowaniu telefonem, tworząc wpisy dotyczące poprawnego tworzenia materiałów filmowych tymi małymi urządzeniami, które od jakiegoś czas zdobią nasze kieszenie i kieszonki :)

Blogerka na żywo

3 300 zł

0%

osiągnięto

3 270 zł

brakuje

Nastałby ten czas że i ja dołączyłbym do blogowania LIVE. Materiały takie nagrywałbym na wszelkiego rodzaju eventach oraz wydarzeniach branżowych. W tym celu potrzebować będę dobrej jakości kamery, oświetlenia oraz gimbala by ekran nie trząsł się jak galareta :)

Zakup aparatu fotograficznego z pełnym zapleczem akcesoriów

6 500 zł

0%

osiągnięto

6 470 zł

brakuje

Dzięki temu celowi spełni się moje marzenie w kwestii wykonywania zdjęć oraz filmów, lepszej jakości sprzętem niż obecny telefon. Nie ma co się okłamywać ale smartfon Nokia 7 Plus nie jest ideałem w kwestii zdjęć z bliska czy ładnych jakościowo nagrań filmowych, a tak przesiadłbym się na coś lepszego. Oczywiście nie chcę też zrezygnować z mobilności na rzecz otyłego body, skupiając się na małych kontrukcjach typu Sony RX100 VI gen lub Sony A6400.

Jako akcesoria widzę tu dobrej klasy statyw, gimbal w przypadku dynamicznych nagrań oraz filtry na obiektyw. Taki zestaw pozwoli mi tworzyć wyższej jakości materiały podglądowe oraz zmusi mnie do większej dbałości o powstałe w wyniku jego użytkowania, filmy w serwisie YouTube :)

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)