Łowcy Przygód TV

Resuscytacja, reanimacja :)

77 zł

miesięcznie

25%

osiągnięto

57 zł

brakuje

Dwa trudne słowa. ;) Kryje się za nimi ratunek dla Łowców, którzy mieli już zakończyć swoją działalność. Dlaczego 77 złotych? Dla symboliki i sentymentu.

Liczba 77 symbolizuje nieograniczoność i nieskończoność, a to dwie cechy, jakich życzymy naszemu projektowi. Gdzie natomiast kryje się sentyment? Dekadę temu Marcin napisał książkę pt. "77 stron o sushi". I po dziesięciu latach ta liczba może do niego wrócić. Karma – dosłownie i w przenośni. :P


Sanacja :)

1 500 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 480 zł

brakuje

Nie ta przedwojenna! Żadnego Nikodema Dyzmy! :P Sanacja czyli uzdrowienie. Cykl Łowców Przygód potrzebuje drugiego oddechu i wpływającej korzystnie na zdrowie regularności.

Osiągnięcie tego progu pozwoli nam publikować nowy materiał co dwa tygodnie!

To pieniądze na benzynę, prozaiczne, ale jakże niezbędne zakupy baterii czy kart pamięci, a także wszelkie koszta dodatkowe: skromne noclegi (jeśli taka zachodzi potrzeba), bilety wstępu, mapy, materiały źródłowe oraz, rzecz jasna, produkcję porządnych nagród dla Patronów!


Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni