Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Witaj! Zapraszamy Cię do naszego świata rekomendacji, trendsettingu i coolhuntingu :) Co robimy? Szukamy, testujemy i opiniujemy nowe trendy w świecie technologii, mody i kilkunastu innych branż. Publikujemy materiały ciekawe i wartościowe, pokazujemy pasje zwykłych ludzi. Szukamy wielkich osobowości zamkniętych w małych okolicznościach.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 600 zł miesięcznie
brakuje 600 zł
Profesjonaliści pracujący przy projekcie
Wszyscy wiemy jak ważna jest profesjonalna wizualizacja projektów. Korzystamy w tym celu z pomocy grafików i operatorów filmowych, a także wynajmujemy dobrej jakości sprzęt. Dzięki temu także promocja waszych produktów czy usług będzie pięknie pokazana i profejsonalnie przygotowana graficznie. Chcielibyśmy dać Wam najwyższą jakość naszych rekomendacji. Działamy też w social media, pilnując żeby wzrastała ilość lajków. Mamy ich juz niemal 10 tysięcy.
Kwota ta pozwoli nam ogarnąć zadania zlecane czasami grafikom, a czasami filmowcom, w zależnosci od potrzeb. Uzbieranie tej kwoty spowoduje, że będziemy pracować więcej i chętniej, bo BĘDZIE PIĘKNIEJ.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 800 zł
Koszty Działalności
Ta kwota pokryłaby w części opłaty związane z:
- utrzymaniem strony internetowej,
-zakupem paliwa, żeby dotrzeć w różne ciekawe miejsca (o których wam opowiemy),
- biletów na godne polecenia wydarzenia i eventy,
- testowanie potraw w najróżniejszych i najbardziej niespotykanych restauracjach w Polsce i za granicą.
Uzbieranie tej kwoty spowoduje, że będziemy pracować więcej i chętniej, bo BĘDZIE ZA CO ;)
Z góry serdecznie dziękujemy! <3
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1200 zł miesięcznie
brakuje 1200 zł
Zwiększenie dotacji dla naszych trendsetterów
Jak na razie płacimy naszym ludziom w tzw "barterze" czyli pracują "za majtki" :) Dostają oni gadżety za swoją ciężką pracę. Osiągnięcie tego progu pozwoli nam ich dodatkowo uszczęśliwić . Mamy w teamie samotne matki, utalentowanych studentów czy wolontariuszy z pasją. Chcielibyśmy, żeby ich ciężka praca (copywriting, fotografia, coolhunting) została dodatkowo nagrodzona. Kiedy osiągniemy ten cel będzie on naszym wspólnym sukcesem! Będziemy mogli również zaprosić do współpracy jeszcze więcej osób!
Uzbieranie tej kwoty spowoduje, że będziemy pracować więcej i chętniej, bo BĘDZIE Z KIM ;)

O Autorze

Witajcie w świecie Nowych Trendów!

Zapraszamy do świata designu, mody, nowych projektów, innowacyjnych odkryć.

Jesteśmy grupą pasjonatów życia na luzie, wśród ciekawych inspirujących rzeczy i zjawisk.
Kochamy to co nowe, fascynujące, niecodzienne.

 

Łowcy Trendów


 

 Coolhunting&trendsetting to nasza pasja.

Jak wszyscy, lubimy wiedzieć co się dzieje na rynku nowych trendów. Zwykle szukamy inspiracji
w modzie i stylu życia, architekturze, technologii, ale odnajdujemy ją także w kulturze, podróżach czy działalności w zgodzie z naturą.

 
Testujemy ciekawe miejsca.
Sprawdzamy dla Was jakość hoteli, restauracji czy innych miejsc godnych polecenia. 
 


Sprawdzamy i testujemy produkty oraz polecamy je dla Was 
Coolhunting to polowanie na nowości, to szukanie inspiracji. Trendsetting to tworzenie rzeczywistości i kreowanie nowych trendów,
rekomendacje i polecanie sprawdzonych produktów.
 


Sprawdzamy i testujemy produkty i polecamy je dla Was
Coolhunting to polowanie na nowości, to szukanie inspiracji.
Trendsetting to tworzenie rzeczywistości i kreowanie nowych trendów, rekomendacje i polecanie sprawdzonych produktów. 
Patronujemy też wydarzeniom, eventom i ciekawym akcjom.
 

Współpracujemy z blogerami i blogerkami wszystkich kategorii.

Obojętne czy polujecie na nowości, czy tworzycie je sami zapraszamy do uczestniczenia w naszym projekcie. Każdy innowacyjny pomysł, inspirację, zdjęcie które was urzekło możemy umieścić na naszym portalu.

Mamy międzynarodową publiczność podobnie myślących, twórczych ludzi, którzy każdego dnia tworzą zespół wytrawnych coolhunterów i trendsetterów.

Strona główna portalu: http://lowcytrendow.pl/
Profil na Facebooku:  https://www.facebook.com/LowcyTrendow/
Kontakt e-mailowy: kontakt@lowcytrendow.pl 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

8 zł / miesiąc
patroni: 0
Drogi Patronie , dziękujemy że zainteresowałeś się naszą pracą. Nietypowe zawody które wykonujemy (trendsetting i coolhunting) wymagają sporo zaangażowania i czasu. W podzięce za Twoją hojność i dobre serce wyślemy Ci grafikę z podziękowaniem i tekstem niespodzianką, opatrzoną naszym logo. :) Twoja wpłata wesprze nasze zdrowe śniadanie w postaci zielonego koktajlu z soku z trawy wypitego przed pracą.
Zostań patronem
13 zł / miesiąc
patroni: 0
Ta wyjątkowa liczba, kolejna z ciagu Fibonacciego, określa szczęście jakie spotkało nas, kiedy zdecydowałeś się, drogi Patronie, podarować nam kawałek swojego majątku :) W ramach wdzięczności umieścimy Cię na stronie naszego portalu pod zakładką Partnerzy. Kwota ta sprawi, że do zielonego koktajlu dokupimy sobie pyszną drożdżówkę, żeby słodycz towarzyszyła nam przy testowaniu kolejnych skarpetek :)
Zostań patronem
21 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 30
21 to liczba dorosłości, kiedy powinniśmy dostawać prawo jazdy i prawo do wypicia piwka :) "Oczko" zobowiazuje nas do specjalnego podziękowania za "danie na tacę" dla naszych pisarzy, testerów i opiniotwórców. Pisanie tekstów wymaga specjalnego skupienia, a "oczko" w portfelu motywuje do dalszej pracy :) W zamian za ten zastrzyk finansowy umieścimy podziękowania dla Patrona na naszym fanpage na Facebooku. Zobaczy Cię niemal 9,500 fanów :). Pieniądze zasilą naszych trendsetterów do testowania jedzenia dla kotów :)
Zostań patronem
34 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 6
Podobno jest tak, że wszystko w przyrodzie rośnie zgodnie z ciągiem Fibonacciego. Tak też jest z naszymi progami zasilającymi kasę Łowców Trendów :) W zamian za wsparcie umieścimy na Łowcach Trendów genialny banner z Twoją grafiką. Banner widoczny jest na portalu przez cały miesiąc i promuje Twój biznes lub pasje. Wyświetlany jest przy każdym artykule w całym portalu Łowcy Trendów. Twoja szczodrość zostanie doceniona i jeden, (wybrany losowo) z naszych testerów otrzyma płatny dzień wolny od pracy :) W jego imieniu ogromnie dziękujemy :)
Zostań patronem
55 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Tak znaczna kwota wymaga specjalnego podziękowania. Drogi Patronie, za Twoim dobrym sercem i wyjatkową hojnością musi kryć się wspaniała osobowość. Aby nasze podziękowania także Tobie przyniosły korzyści, chcemy ofiarować Ci specjalne miejsce na naszym portalu. Oto miejsce na głównej stronie Łowców Trendów, na której umieścimy Twój artykuł opisujący biznes, produkt czy pasje. Jako, że uwielbiamy testować nowe miejsca, Twoje wsparcie posłuży nam do wykupienia 40 litrów paliwa na zwiedzanie zamków polskich.
Zostań patronem
89 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Testowanie i opiniowanie dobrego jedzonka, ciekawych miejsc i świetnych produktów to nasza pasja. Za osiągnięcie najwyższego progu wsparcia spróbujemy przetestować Ciebie, Twoje pasje, restaurację, czy stolarkę okienną, lub to czymkolwiek się na co dzień zajmujesz, aby nasza opinię umieścić na głównej stronie Łowców Trendów. Oprócz artykułu, który dla Ciebie napiszemy i doskonałej jakości zdjęć, które wykonamy, umieścimy wpis także na naszym fanpage. Zobaczy go niemal 9,500 fanów :) Kwota ta pozwoli rozpocząć leczenie jednego z naszych kolegów redakcyjnych cierpiącego na zespół "niewyparzonej gęby" :) Jeszcze raz z całego serca DZIĘ-KU-JE-MY :)
Zostań patronem