Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

0 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Witaj! Zapraszamy Cię do naszego świata rekomendacji, trendsettingu i coolhuntingu :) Co robimy? Szukamy, testujemy i opiniujemy nowe trendy w świecie technologii, mody i kilkunastu innych branż. Publikujemy materiały ciekawe i wartościowe, pokazujemy pasje zwykłych ludzi. Szukamy wielkich osobowości zamkniętych w małych okolicznościach.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 600 zł miesięcznie
brakuje 600 zł
Profesjonaliści pracujący przy projekcie
Wszyscy wiemy jak ważna jest profesjonalna wizualizacja projektów. Korzystamy w tym celu z pomocy grafików i operatorów filmowych, a także wynajmujemy dobrej jakości sprzęt. Dzięki temu także promocja waszych produktów czy usług będzie pięknie pokazana i profejsonalnie przygotowana graficznie. Chcielibyśmy dać Wam najwyższą jakość naszych rekomendacji. Działamy też w social media, pilnując żeby wzrastała ilość lajków. Mamy ich juz niemal 10 tysięcy.
Kwota ta pozwoli nam ogarnąć zadania zlecane czasami grafikom, a czasami filmowcom, w zależnosci od potrzeb. Uzbieranie tej kwoty spowoduje, że będziemy pracować więcej i chętniej, bo BĘDZIE PIĘKNIEJ.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 800 zł
Koszty Działalności
Ta kwota pokryłaby w części opłaty związane z:
- utrzymaniem strony internetowej,
-zakupem paliwa, żeby dotrzeć w różne ciekawe miejsca (o których wam opowiemy),
- biletów na godne polecenia wydarzenia i eventy,
- testowanie potraw w najróżniejszych i najbardziej niespotykanych restauracjach w Polsce i za granicą.
Uzbieranie tej kwoty spowoduje, że będziemy pracować więcej i chętniej, bo BĘDZIE ZA CO ;)
Z góry serdecznie dziękujemy! <3
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 1200 zł miesięcznie
brakuje 1200 zł
Zwiększenie dotacji dla naszych trendsetterów
Jak na razie płacimy naszym ludziom w tzw "barterze" czyli pracują "za majtki" :) Dostają oni gadżety za swoją ciężką pracę. Osiągnięcie tego progu pozwoli nam ich dodatkowo uszczęśliwić . Mamy w teamie samotne matki, utalentowanych studentów czy wolontariuszy z pasją. Chcielibyśmy, żeby ich ciężka praca (copywriting, fotografia, coolhunting) została dodatkowo nagrodzona. Kiedy osiągniemy ten cel będzie on naszym wspólnym sukcesem! Będziemy mogli również zaprosić do współpracy jeszcze więcej osób!
Uzbieranie tej kwoty spowoduje, że będziemy pracować więcej i chętniej, bo BĘDZIE Z KIM ;)

O Autorze

Witajcie w świecie Nowych Trendów!

Zapraszamy do świata designu, mody, nowych projektów, innowacyjnych odkryć.

Jesteśmy grupą pasjonatów życia na luzie, wśród ciekawych inspirujących rzeczy i zjawisk.
Kochamy to co nowe, fascynujące, niecodzienne.

 

Łowcy Trendów


 

 Coolhunting&trendsetting to nasza pasja.

Jak wszyscy, lubimy wiedzieć co się dzieje na rynku nowych trendów. Zwykle szukamy inspiracji
w modzie i stylu życia, architekturze, technologii, ale odnajdujemy ją także w kulturze, podróżach czy działalności w zgodzie z naturą.

 
Testujemy ciekawe miejsca.
Sprawdzamy dla Was jakość hoteli, restauracji czy innych miejsc godnych polecenia. 
 


Sprawdzamy i testujemy produkty oraz polecamy je dla Was 
Coolhunting to polowanie na nowości, to szukanie inspiracji. Trendsetting to tworzenie rzeczywistości i kreowanie nowych trendów,
rekomendacje i polecanie sprawdzonych produktów.
 


Sprawdzamy i testujemy produkty i polecamy je dla Was
Coolhunting to polowanie na nowości, to szukanie inspiracji.
Trendsetting to tworzenie rzeczywistości i kreowanie nowych trendów, rekomendacje i polecanie sprawdzonych produktów. 
Patronujemy też wydarzeniom, eventom i ciekawym akcjom.
 

Współpracujemy z blogerami i blogerkami wszystkich kategorii.

Obojętne czy polujecie na nowości, czy tworzycie je sami zapraszamy do uczestniczenia w naszym projekcie. Każdy innowacyjny pomysł, inspirację, zdjęcie które was urzekło możemy umieścić na naszym portalu.

Mamy międzynarodową publiczność podobnie myślących, twórczych ludzi, którzy każdego dnia tworzą zespół wytrawnych coolhunterów i trendsetterów.

Strona główna portalu: http://lowcytrendow.pl/
Profil na Facebooku:  https://www.facebook.com/LowcyTrendow/
Kontakt e-mailowy: kontakt@lowcytrendow.pl 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

8 zł / miesiąc
patroni: 0
Drogi Patronie , dziękujemy że zainteresowałeś się naszą pracą. Nietypowe zawody które wykonujemy (trendsetting i coolhunting) wymagają sporo zaangażowania i czasu. W podzięce za Twoją hojność i dobre serce wyślemy Ci grafikę z podziękowaniem i tekstem niespodzianką, opatrzoną naszym logo. :) Twoja wpłata wesprze nasze zdrowe śniadanie w postaci zielonego koktajlu z soku z trawy wypitego przed pracą.
Zostań patronem
13 zł / miesiąc
patroni: 0
Ta wyjątkowa liczba, kolejna z ciagu Fibonacciego, określa szczęście jakie spotkało nas, kiedy zdecydowałeś się, drogi Patronie, podarować nam kawałek swojego majątku :) W ramach wdzięczności umieścimy Cię na stronie naszego portalu pod zakładką Partnerzy. Kwota ta sprawi, że do zielonego koktajlu dokupimy sobie pyszną drożdżówkę, żeby słodycz towarzyszyła nam przy testowaniu kolejnych skarpetek :)
Zostań patronem
21 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 30
21 to liczba dorosłości, kiedy powinniśmy dostawać prawo jazdy i prawo do wypicia piwka :) "Oczko" zobowiazuje nas do specjalnego podziękowania za "danie na tacę" dla naszych pisarzy, testerów i opiniotwórców. Pisanie tekstów wymaga specjalnego skupienia, a "oczko" w portfelu motywuje do dalszej pracy :) W zamian za ten zastrzyk finansowy umieścimy podziękowania dla Patrona na naszym fanpage na Facebooku. Zobaczy Cię niemal 9,500 fanów :). Pieniądze zasilą naszych trendsetterów do testowania jedzenia dla kotów :)
Zostań patronem
34 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 6
Podobno jest tak, że wszystko w przyrodzie rośnie zgodnie z ciągiem Fibonacciego. Tak też jest z naszymi progami zasilającymi kasę Łowców Trendów :) W zamian za wsparcie umieścimy na Łowcach Trendów genialny banner z Twoją grafiką. Banner widoczny jest na portalu przez cały miesiąc i promuje Twój biznes lub pasje. Wyświetlany jest przy każdym artykule w całym portalu Łowcy Trendów. Twoja szczodrość zostanie doceniona i jeden, (wybrany losowo) z naszych testerów otrzyma płatny dzień wolny od pracy :) W jego imieniu ogromnie dziękujemy :)
Zostań patronem
55 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Tak znaczna kwota wymaga specjalnego podziękowania. Drogi Patronie, za Twoim dobrym sercem i wyjatkową hojnością musi kryć się wspaniała osobowość. Aby nasze podziękowania także Tobie przyniosły korzyści, chcemy ofiarować Ci specjalne miejsce na naszym portalu. Oto miejsce na głównej stronie Łowców Trendów, na której umieścimy Twój artykuł opisujący biznes, produkt czy pasje. Jako, że uwielbiamy testować nowe miejsca, Twoje wsparcie posłuży nam do wykupienia 40 litrów paliwa na zwiedzanie zamków polskich.
Zostań patronem
89 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Testowanie i opiniowanie dobrego jedzonka, ciekawych miejsc i świetnych produktów to nasza pasja. Za osiągnięcie najwyższego progu wsparcia spróbujemy przetestować Ciebie, Twoje pasje, restaurację, czy stolarkę okienną, lub to czymkolwiek się na co dzień zajmujesz, aby nasza opinię umieścić na głównej stronie Łowców Trendów. Oprócz artykułu, który dla Ciebie napiszemy i doskonałej jakości zdjęć, które wykonamy, umieścimy wpis także na naszym fanpage. Zobaczy go niemal 9,500 fanów :) Kwota ta pozwoli rozpocząć leczenie jednego z naszych kolegów redakcyjnych cierpiącego na zespół "niewyparzonej gęby" :) Jeszcze raz z całego serca DZIĘ-KU-JE-MY :)
Zostań patronem

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK