Szewczyk Travel (Natalia i Łukasz)

9 patronów
205 miesięcznie
1 950 łącznie

Przejście na full time...

3 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

2 795 zł

brakuje

Przy osiągnięciu tego progu mamy zamiar z Natalią przejść na pełny etat podróżnika i żyć co prawda skromnie, ale szczęśliwi w podróży.
Ta kwota w połączeniu z naszymi (co prawda skromnymi jeszcze) dochodami z innych źródeł (takich jak YouTube na przykład), powinna pozwolić na początku utrzymać się w tańszych krajach Azji. Tam chcielibyśmy zacząć naszą przygodę pełnoetatową.

Jeśli chcesz to zobaczyć to zapraszamy Cię do wparcia tej inicjatywy, choćby najmniejszą kwotą. Każda złotówka będzie w 100% wykorzystana na podróże, również zanim uda się osiągnąć kwotę przejścia na full time...

To jest nasze największe marzenie. Nie marzymy o wielkim domu czy o drogich samochodach. Marzymy o możliwości podróżowania...
Jeśli podobają Ci się nasze filmy i blogi, to będziemy niezmiernie wdzięczni również za wsparcie naszej inicjatywy.

Nowy obiektyw do aparatu 10-25mm

4 500 zł

miesięcznie

4%

osiągnięto

4 295 zł

brakuje

Cześć. Zbieramy właśnie na nowy obiektyw do aparatu, dzięki któremu będziemy mogli vlogować i więcej nagrywać lepszej jakości aparatem, którego teraz często nie używamy do nagrywania nas samych, ze względu właśnie, że nie posiadamy do tego odpowiedniego obiektywu.

Często ciężko jest połączyć finansowo podróżowanie i kupowanie tego typu sprzętu, bo nie jest on tani niestety, więc przyda się każda pomoc w realizacji tego celu!
Część kwoty już mamy, ale ten model obiektywu który idealnie by nadał się do tego co robimy kosztuje bagatela 8 tyś złotych...

Nie muszę chyba mówić jak cudowni jesteście wspierając nasz kanał! To dzięki Wam codziennie znajdujemy siły do dalszego realizowania kolejnych filmów!

Dziekujemy i mocno ściskamy!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Robert Kreja
Robert Kreja
Próg: 10 zł
Maciej Nogala
Maciej Nogala
Próg: 50 zł
Patrycja  Stiels
Patrycja Stiels
Próg: 25 zł
Przemysław Szcześniak
Przemysław Szcześniak
Próg: 50 zł
Katarzyna Jochim
Katarzyna Jochim
Próg: 25 zł
Mariusz Lirek
Mariusz Lirek
Próg: 50 zł