Strefa Patrona:

Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
6

patronów

68 zł

miesięcznie

191 zł

łącznie

Zajmuję się rozwojem osobistym i duchowym. Odkrywając siebie, zauważam błędne przekonania, leczę minione rany. Rozkochuję się w Sobie i życiu! Każdego dnia coraz bardziej JESTEM! Wychowuję czule własną świadomość! Dzielę się doświadczeniem i wspieram osoby w drodze do Siebie :) Prowadzę blog, forum tematyczne, kanał na YouTube, tworzę inicjatywy!

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
68 %
100%
osiągnięto 68%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 32 zł
Koszty utrzymania BLOGA i FORUM
Tworzenie w sieci jest czasochłonne, wymaga dużego doświadczenia i miejsca na umieszczonych gdzieś w świecie serwerach. Opłaty za serwer, domenę, wsparcie w trudnościach ze strony specjalisty, w razie problemów dla mnie nie do przejścia. Koszty systemu, szablonów do forum, licencji na programy komputerowe.

Zbiera się tego troszeczkę....

0%
27 %
100%
osiągnięto 27%
cel: 250 zł miesięcznie
brakuje 182 zł
Książki tematyczne
Moim źródłem wiedzy są książki, związane z rozwojem świadomości, z funkcjonowaniem ludzkiej psychiki, emocji, relacji miedzy ludźmi itp. Zazwyczaj kupuję używane książki, by w tej samej kwocie móc kupić ich najzwyczajniej więcej. Czytam kilka książek miesięcznie.

Kwota tego celu to - 150 zł

Wedle potrzeby środki te przeznaczone byłyby po pierwsze na wprowadzanie w obieg nowych książek. Pojawia się coraz więcej osób chcących podarować książki i dołączyć je do zasobów Wędrujących Książek.

Pojawia się jednak kwestia finansów, darczyńcy wprowadzają książki, często wiele książek od jednej osoby. Ponieśli już koszt ich zakupu, wizja wydania kolejnych kilkudziesięciu złotych na wysłanie tych książek to zbędne dodatkowe obciążenie.

Stąd te 150 zł miesięczne będzie przeznaczone na pierwsze wysyłki książek (wprowadzenie ich w obieg), a jeśli zostaną środki to na zakup nowych książek.

Książki zakupione za środki ze wsparcia, jak i część posiadanych trafią na cel inicjatywy WĘDRUJĄCE KSIĄŻKI!
http://madziowy.pl/wymiana/
0%
12 %
100%
osiągnięto 12%
cel: 550 zł miesięcznie
brakuje 482 zł
Fundusze na kursy, szkolenia konsultacje, warsztaty, zakup sprzętu do nagrań
300 zł/miesięcznie na "edukację" i/lub zakup sprzętu

Z przyjemnością pojawiam się w nowych miejscach, otwierając się na doświadczanie Siebie w obliczu nieznanych sytuacji, osób, nowej wiedzy, która często nie mieści się w moich ramach. Pieniążki na wydarzenia dające mi okazję do tego by zdobyć kolejne doświadczenie, ubogacające moją świadomość, przyczyniające się do wzrostu.

Jeśli na poczet tego CELU będą jakieś środki to gwarantem jest, że po wydarzeniu opublikuję post opowiadający jak było, co z tego wyniosłam, czego się nauczyłam.

W tym samym celu zawrzeć chciałabym potrzebę zakupu sprzętów drobnych, takich jak statywy, blendy, żarówki, parasolki, tak bym mogła nagrywać filmy w lepszej jakości.O Autorze

Kiedy dowiedziałam się o tej stronie, w mojej głowie rozbłysła lampka - TAK! Dlaczego miałabym nie wejść w tą nową inicjatywę. Jeśli ktokolwiek z Was zechce docenić moją pracę w sposób materialny to ja z radością to przyjmę!

 

Co zyskasz wspierając mnie?
Myślę, że kiedy zyskam ja, zyskasz również Ty. Jeśli jesteś czytelnikiem mojego bloga lub oglądasz moje filmy, to będzie to nasze obopólna korzyść. Ja będę miała ekstra środki na utrzymanie bloga, na to by podnosić swoje kwalifikacje, zdobywać wiedzę i doświadczenie. Ty na tym skorzystasz, bo im więcej świadomości we mnie, tym na wyższym poziomie jestem w stanie z tobą się dzielić, co ubogaca obie strony!

Będzie dla mnie miłym wsparciem, gdy moja działalność internetowa nie będzie jak do tej pory uszczuplać moich osobistych środków finansowych. Takie czyste wsparcie :) Wspólne ponoszenie kosztów, z których razem korzystamy :)

 Prowadzę blog madziowy.pl, posiadam też kanał na YouTube  - dzielę się swoim życiem, doświadczeniami, odkryciami, zdobywaną wiedzą. Dostaję sygnały od wielu osób, że jestem dla nich wsparciem, motywacją - co daje mi ogrom satysfakcji i budzi wdzięczność. Moją twórczość kieruję do osób, będących w drodze do Siebie, do osób zastanawiających się nad sensem  życie, nad tym w jaki sposób i dlaczego funkcjonują w taki sposób, czym się kierują.

 

Przez wiele lat męczyła mnie myśl... po co ja tu jestem? Co ja mam ze sobą zrobić? 

 

Teraz już wiem, tak bardzo czuję, że to co robię jest właśnie TYM co mam robić, tym co kocham robić i na myśl o napisaniu kolejnego postu, przeczytaniu kolejnej książki, czy możliwości przekazania Wam moich doświadczeń w filmie, uśmiech pojawia się na mojej twarzy!

 

Tworzenie bloga od podstaw, zarządzanie nim, tworzenie grafik, tekstów to moja pasja. Inwestuję w to swój czas, swoje życie, energię, twórczość. Jeśli doceniacie moją pracę, z radością przyjmę wasze wsparcie, które z kolei wesprze mnie w mojej ścieżce rozwoju!

 


Czego tu szukam?

Właściwie nie mam określonych oczekiwań w związku z tą inicjatywą. Wchodzę w TO z czystej, pięknej, dziecięcej ciekawości. Moje marzenie i jakby cel życiowy, na dziś to WSPIERAĆ i dzielić się. Gdzieś świta mi chęć zostania psychoterapeutą, aktualnie badam źródła tej potrzeby. Pewne jest, że chcę pracować nad wzrostem mojej świadomości, chcę również zdobywać wiedzę, która ubogaci mój warszatat doświadczeń, co pozwoli mi dzielić się z innymi bardziej. Chcę spotykać wewnetrznie mądrych ludzi, od których będę mogła czerpać to co najcenniejsze. Bo im więcej we mnie doświadczenia i mądrości, tym więcej jestem w stanie podarować innym.

 


Do czego potrzebne mi środki finansowe?

- do pokrycia kosztów utrzymania bloga, nowo tworzącego się forum i całej gamy inicjatyw, których mam pełne serce,

- do powiększania zbiorów moich bezcennych książek, które po przeczytaniu trafiają do przestrzeni wymiany: WĘDRUJĄCE KSIĄŻKI

- środki na organizację, dojazdy, materiały do pracy twórczej na poczet nowej idei organizowania spotkań, które nazyw jeszcze nie posiadają Przestrzeń wymiany doświadczeń

- z przyjemnością wymieniłabym swoje kilkunastolenie narzędzie pracy na nowe (komputer),

- mile widziany byłby statyw do aparatu,

- sprzęt do doświetlania (bym nie musiała się spalać przy budowlanym reflektorze ;), i inne drobne jak mikrofon, blendy, parasolki studyjne ohhhh tak! 
- opcjonalnie jeśli bedzie to możliwe, brania udziału w tematycznych konferencjach, warsztatach, szkoleniach, mam całą listę wydarzeń, w których chciałabym wziąć udział,

- w dalszej perspektywie, rozpoczęcie Szkoły Psychoterapii Gestalt (?)

 

Takie są moje potrzeby na dziś, chcę doskonalić swoje umiejętności, wiedzę, doświadczenie.... by móc zacząć na nich zarabiać, by moja pasja stała się moim sposobem na życie. 

 

Jeśli zechcesz wesprzeć mnie w moich planach, celach bedę ogromnie wdzięczna!

 


W mojej głowie tworzy się wiele pomysłów, działa już grupa wsparcia na Fabcebook'u, teraz mam w planach stworzyć forum internetowe., zainicjować cykle spotkań weekendowych, skupiających ludzi dążących do odkrycia siebie. Chciałabym stworzyć przestrzeń do spotkań, do wymiany doświadczeń, do wymiany zasobów książkowych. Dużo tego w mojej głowie <3 A serce się RWIE!

 

Moją pasją jest również tworzenie grafik, możecie rzucić okiem na galerię i przyjąc do serca treści zamieszczonych tam słów.

 

Cudownie, że jesteś :) Zapraszam na mój madziowy blog 

 


 

Wiele godzin mojego życia, tworzenie bloga, grafik, pisanie, dzielenie się refleksjami to moja pasja

 

 

 

Zostań Patronem

3 zł / miesiąc
patroni: 1
Czy złotówka to mało? A trzy? NIE! Każde pieniążki wspierają moją działalność w sieci.

Ty zyskujesz na moim wzroście! Bo ja podnosząc swoją świadomość, jestem w stanie dać więcej.

Na blogu stworzę zakładkę z listą wspierających mnie osób, Ty się tam znajdziesz!
Zostań patronem
7 zł / miesiąc
patroni: 2
Co zyskasz wspierając mnie? Myślę, ze zyskam ja i zyskasz ty. Jeśli jesteś czytelnikiem mojego bloga lub oglądasz moje filmy, to będzie obopólna korzyść. Ja będę podnosić swoje kwalifikacje, zdobywać wiedzę i doświadczenie a Ty na tym skorzystasz, bo im więcej świadomości we mnie, tym na wyższym poziomie jestem w stanie z tobą się dzielić, co ubogaca obie strony!

Na blogu stworzę zakładkę z listą wspierających mnie osób, Ty się tam znajdziesz!
Zostań patronem
15 zł / miesiąc
patroni: 2
To dużo, na myśl, że podarujesz mi bezinteresownie 15zł, uśmiecham się. Może to być dla Ciebie kawa z pysznym deserem, lub dla mnie równowartość połowy używanej, a jakże cennej lektury. Niesamowita idea wsparcia, ty darujesz mi swój czas, a ja daruję ci swój, pisząc post, nagrywając kolejny film.

Na blogu stworzę zakładkę z listą wspierających mnie osób, Ty się tam znajdziesz!
Zostań patronem
21 zł / miesiąc
patroni: 1
To duża kwota, możesz zjeść smaczny obiadek w stołówce, lub wesprzeć moją edukację. Decyzja należy do Ciebie... ja chylę czoła przed każdym, kto podaruje mi część swojego czasu. Bo wiesz, że pieniądza to Twój czas, a czas to Twoje bezcenne życie.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni