Odważ się! by Magdalena Far

W Patronite od 19.09.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
42 łącznie
Moją misją jest sprawić by każda kobieta, która będzie ze m poczuła się świetnie w swoim ciele i życiu (bez względu na rozmiar ubrania, który aktualnie nosi) i schudła do rozmiaru, którego od zawsze pragnie. Schudnij bez gnojenia siebie i jojo!

O Autorze

Jestem Mentorem wytrwałości – najprawdopodobniej stworzyłam ten zawód, bo why not :)? Przecież każdy zawód w pewnym momencie ktoś wymyślił.
Pomagam ludziom zmieniać ich nawyki na te bardziej pożądane przez nich samych:)
Ciągle doszkalam się z zakresu coachingu (tak, wiem, że w Polsce wielu nabija się z coachingu, ale to ich sprawa, a nie moja).

Najważniejsze jest jednak to, że chcę aby każdy mógł przepracować schematy myślenia, które go ograniczają, pozbyć się starych niefajnych nawyków i nadpisać je w mózgu nowymi. Nie wierzę w to, że ludzie nie wiedzą, że brak ruchu jest niekorzystny, i myślą, że banan jest lepszym wyborem niż princepolo. Plan diety nie odchudzi Cię trwale jeżeli nie przepracujesz swojego sposobu myślenia i postrzegania siebie samej/samego. 

Magdalena Far ONLINE:
Jestem blogerem, podcasterem, youtuberem – w takiej właśnie kolejności jak wymieniłam. Najbardziej kocham podcast, ale i z YouTube mi coraz lepiej. Znajdziesz u mnie tematy związane z porannym wstawaniem, budowaniem nawyków, akceptowaniem siebie, odchudzaniem i rozwojem – to wszystko jest dla mnie powiązane (przynajmniej w mojej głowie:)

Znajdziesz mnie na:
Odważ się! Podcast Magdaleny Far

YouTube Magdalena Far

Jak zacząć odchudzanie?

Wywal ten nawyk!

Jak zacząć wstawać o 5 rano?

Co sądzę o diecie keto?


Instagram – magdalena_far_pl
Fanpage FB – magdalenafarpl

 

Prywatnie:
Prywatnie jestem mamą lama (jak to mówią:) Mam 3 letnią córkę i 11 miesięcznego syna (stan na 17.09.2019). Nie znoszę być w ciąży, ale uwielbiam moje dzieci (wtedy kiedy nie są zasrane po pachy i nie jęczą:) i dlatego może kiedyś bym chciała mieć 3 dziecko. Mój mąż mówi, że to chyba raczej nie z nim haha
No właśnie mój mąż – człek to niesamowity, który jest moim największym wsparciem w mojej działalności online i bez którego pomocy w opiece nad dziećmi i domem tak mało bym mogła… Dodatkowo patrzenie na to jakim jest ojcem, jak buduje relacje z naszymi agentami sprawia, że łzy mi się cisną do oczu ze wzruszenia, chociaż mało kto (chyba) mnie postrzega jako wrażliwca (coś mi się po ciążach poprzestawiało). 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem