Odważ się! by Magdalena Far

Moją misją jest sprawić by każda kobieta, która będzie ze m poczuła się świetnie w swoim ciele i życiu (bez względu na rozmiar ubrania, który aktualnie nosi) i schudła do rozmiaru, którego od zawsze pragnie. Schudnij bez gnojenia siebie i jojo!

O Autorze

Jestem Mentorem wytrwałości – najprawdopodobniej stworzyłam ten zawód, bo why not :)? Przecież każdy zawód w pewnym momencie ktoś wymyślił.
Pomagam ludziom zmieniać ich nawyki na te bardziej pożądane przez nich samych:)
Ciągle doszkalam się z zakresu coachingu (tak, wiem, że w Polsce wielu nabija się z coachingu, ale to ich sprawa, a nie moja).

Najważniejsze jest jednak to, że chcę aby każdy mógł przepracować schematy myślenia, które go ograniczają, pozbyć się starych niefajnych nawyków i nadpisać je w mózgu nowymi. Nie wierzę w to, że ludzie nie wiedzą, że brak ruchu jest niekorzystny, i myślą, że banan jest lepszym wyborem niż princepolo. Plan diety nie odchudzi Cię trwale jeżeli nie przepracujesz swojego sposobu myślenia i postrzegania siebie samej/samego. 

Magdalena Far ONLINE:
Jestem blogerem, podcasterem, youtuberem – w takiej właśnie kolejności jak wymieniłam. Najbardziej kocham podcast, ale i z YouTube mi coraz lepiej. Znajdziesz u mnie tematy związane z porannym wstawaniem, budowaniem nawyków, akceptowaniem siebie, odchudzaniem i rozwojem – to wszystko jest dla mnie powiązane (przynajmniej w mojej głowie:)

Znajdziesz mnie na:
Odważ się! Podcast Magdaleny Far

YouTube Magdalena Far

Jak zacząć odchudzanie?

Wywal ten nawyk!

Jak zacząć wstawać o 5 rano?

Co sądzę o diecie keto?


Instagram – magdalena_far_pl
Fanpage FB – magdalenafarpl

 

Prywatnie:
Prywatnie jestem mamą lama (jak to mówią:) Mam 3 letnią córkę i 11 miesięcznego syna (stan na 17.09.2019). Nie znoszę być w ciąży, ale uwielbiam moje dzieci (wtedy kiedy nie są zasrane po pachy i nie jęczą:) i dlatego może kiedyś bym chciała mieć 3 dziecko. Mój mąż mówi, że to chyba raczej nie z nim haha
No właśnie mój mąż – człek to niesamowity, który jest moim największym wsparciem w mojej działalności online i bez którego pomocy w opiece nad dziećmi i domem tak mało bym mogła… Dodatkowo patrzenie na to jakim jest ojcem, jak buduje relacje z naszymi agentami sprawia, że łzy mi się cisną do oczu ze wzruszenia, chociaż mało kto (chyba) mnie postrzega jako wrażliwca (coś mi się po ciążach poprzestawiało). 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)