Avatar użytkownika

Maja Karina Rozbicka

5
patronów
77 
miesięcznie
2 754 
łącznie
5
patronów
77 zł 2 754 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

3 zł miesięcznie
Ziarnko do ziarenka
Jak inni otrzymasz otrzymasz w zamian mój jedyny w swoim rodzaju autorski kalendarz w formie PDF, który możesz samodzielnie wydrukować. Siatkę każdego miesiąca projektuję oddzielnie w oparciu na bazowej matrycy.
Suma nie wielka, po odjęciu prowizji nie wiele zostaje ale każdy grosz się liczy kierowniku (sumy, które pokazuje strona są przed odjęciem prowizji).
🌱
7 zł miesięcznie
Dziękuję, dajesz mi do zrozumienia, że moja twórczość jest przez Ciebie naprawdę doceniona.
Jeżeli około 30 osób wesprą mnie tą kwotą miesięcznie będę mogła opłacić program graficzny (Illustrator kosztuje 169,42 zł miesięcznie, ilość osób przybliżona po odjęciu prowizji).
Otrzymasz w zamian mój jedyny w swoim rodzaju autorski kalendarz w formie PDF, który możesz samodzielnie wydrukować. Siatkę każdego miesiąca projektuję oddzielnie w oparciu na bazowej matrycy.
🙏

14 zł miesięcznie
14zł
Wielkie dzięki! Rozumiem, że moja twórczość przemówiła do twojego serca.
Jeżeli około 14 osób będzie mnie wspierać tą kwotą miesięcznie będę mogła opłacić sam program graficzny (Ilustrator kosztuje 169,42 zł miesięcznie, ilość osób przybliżona po odjęciu prowizji).
Otrzymasz w zamian mój jedyny w swoim rodzaju autorski kalendarz w formie PDF, który możesz samodzielnie wydrukować. Siatkę każdego miesiąca projektuję oddzielnie w oparciu na bazowej matrycy.
Dodatkowo za twoją zgodą dodam twoje imię i nazwisko (albo nick) do listy moich oficjalnych patronów dostępnej w informacjach na FB.
❤️
21 zł miesięcznie
21zł
Ogromnie Ci dziękuję! Bardzo doceniam twoje wsparcie, i sama czuję się doceniona jako artystka.
Jeżeli około 9 osób mnie wesprze tą kwotą będę mogła opłacić miesięczną subskrypcję Illustratora (Illustrator kosztuje 169,42 zł miesięcznie, ilość osób przybliżona po odjęciu prowizji).
Otrzymasz w zamian mój jedyny w swoim rodzaju autorski kalendarz w formie PDF, który możesz samodzielnie wydrukować. Siatkę każdego miesiąca projektuję oddzielnie w oparciu na bazowej matrycy.
Za twoją zgodą dodam twoje imię i nazwisko (albo nick) do listy moich oficjalnych patronów dostępnej w informacjach na FB.
Dodatkowo otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku (albo listy mailingowej jeśli nie masz konta) gdzie będę się czasem dzielić szkicami obrazków, czasem nawet wierszy i przemyśleń, i piosenek nie koniecznie skończonych, improwizowanych nuceń (pewnie wciąż na zepsutym głośniku), którymi się na szerszym polu nie dzielę czyli wgląd w proces twórczy, jak wygląda “od kuchni” zależnie od tego nad czym aktualnie będę pracować.
🌊
50 zł miesięcznie
Wybierz 50 zł
15 dostępnych miejsc
50zł
Bardzo Ci dziękuję, że korzystasz ze swoich możliwości by mnie tak wesprzeć. To jest poważna suma. Jestem zaszczycona takim wsparciem.
Jest to dla mnie bardzo wyraźny sygnał, że tym co tworzę uderzyłam w jakąś istotną dla Ciebie strunę.
Wystarczy czterech wspierających o takiej sumie bym opłaciła miesięczną subskrypcję Ilustratora.
Za takie wsparcie otrzymujesz tak samo jak w poprzednich progach kalendarz w formie PDF jak i dostęp do grupy na Facebooku gdzie dzielę się szkicami i większym wglądem w procesy twórcze (albo w formie listy mailingowej jeżeli nie masz konta).
Za twoją zgodą dodam twoje imię i nazwisko (albo nick) do listy moich oficjalnych patronów dostępnej w informacjach na FB.
Nagrodą za ten próg jest personalizacja kalendarza.
Przekażesz mi informacje o urodzinach lub ważnych dla Ciebie świętach czy dniach, które chciał_abyś by były zawarte w kalendarzu dla Ciebie na dany miesiąc.
🔥
100 zł miesięcznie
Wybierz 100 zł
10 dostępnych miejsc
Wow. Zatkało mnie.
Jak mnie odetka to wyśpiewam Ci pieśń pochwalną na twoją część, którą podzielę się na Facebooku (czy jak wolisz inną drogą) nagraną na mam nadzieję, w końcu kiedyś na działającym a nie na zepsutym i trzeszczącym sprzęcie.
Dwóch wspierających tą kwotą opłaci mi subskrypcję programu na miesiąc. Oczywiście otrzymujesz też to samo co we wszystkich poprzednich progach łącznie z personalizacją kalendarza. Przekażesz mi informacje o urodzinach lub ważnych dla Ciebie świętach czy dniach, które chciał_abyś by były zawarte w kalendarzu dla Ciebie na dany miesiąc.

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Maja Karina Rozbicka w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Tworzę obrazki ze śmieci, śpiewam piosenki, które piszę czasem z gitarą, czasem bez, projektuję też czasem bardziej graficzne rzeczy np. dzielę się tutaj z patronami autorskim kalendarzem, którego siatkę każdego miesiąca projektuję oddzielnie w oparciu o bazową matrycę.

Cześć! Dzięki, że zdecydowałaś_eś się tu zajrzeć!

W ostatnich latach moja ekspresja artystyczna przejawia się głównie w tworzeniu ze śmieci, ale też w śpiewaniu piosenek które piszę czasem z gitarą, czasem bez, czasem fale natchnienia mnie porwą i snując się staram się harmonizować z tajemniczą pieśnią żelaznych rzek miasta. Zdarza mi się zaprosić innych na takie wydarzenie/performance do dołączenia jako ucho bądź głos. Zapraszam do zapoznania się z wizualną stroną mojej twórczości w sekcji Galeria.

Tu na Patronite mam dla was piękny autorski kalendarz. Chciałam stworzyć estetyczną dekorację, która jednocześnie przypominałby mi o subtelnej magii którą podszyta jest czasoprzestrzeń i dziwaczności i istnienia, a przy okazji była nawet troszkę przydatna. 

W latach 2018-19 pomimo wielu pozytywnych komentarzy które otrzymałam prezentując i dzieląc się ze znajomymi, nie zdołałam sprzedać wcześniejszej wersji kalendarza z powodu trudności związanych z produkcją i dystrybucją.

Chciałam by pomimo tego, że nie dam rady na tym zarobić to jednak podzielić się ze światem czymś co stworzyłam. Włożyłam sporo wysiłku nie tylko w stronę artystyczną ale również w przygotowanie wszystkich informacji zawartych w kalendarzu. Były one aktualne w takiej aranżacji tylko w tamtym czasie, w końcu to kalendarz.

Lubię się dzielić kiedy tylko mogę twórczością zupełnie za darmo, niestety muszę również jeść.

 

 

Oprócz obrazków raczej w jakimś stopniu figuratywnych ze śmieci, staram się tez używać ścinki, które zostają po takiej pracy do tworzenia już bardziej abstrakcyjnych kompozycji.

Zapraszam do oglądania w galerii tutaj oraz w mediach społecznościowe gdzie wrzucam swoją twórczosć i artystyczne naprawy:

https://www.facebook.com/majakarinaart/

https://www.instagram.com/trashmajick/

tu jest parę moich piosenek, na fb można usłyszeć koncert, i czasem wrzucę też piosenki w social mediach, ale obecnie mój telefon nagrywa stukanie niestety :( mam nadzieję kiedyś zrobić lepsze nagrania i więcej na żywo śpiewać

https://soundcloud.com/neitherthisnorthat

a no i czasem rysuję Ż i przestrzeń wokół Ż

http://www.instagram.com/zeometria/

 

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Maja Karina Rozbicka już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Michał Szajer
Michał Szajer
21 zł
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek
14 zł
Anonimowy patron
21 zł
Anonimowy patron
7 zł
Katarzyna Szaulińska
Katarzyna Szaulińska
14 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.