Marcin Wilkowski

Na start

200 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

200 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego celu będę publikował miesięcznie dwie notki (3-5 tys. znaków) streszczające wybrane, ważne i bieżące publikacje naukowe dotyczące tematów archiwizacji Webu i historii cyfrowej, dostępne online bez opłat (np. w dostępnych mi bazach artykułów naukowych czy w trybie open access). To dobry wstęp do tego, aby być z tematem na bieżąco nawet jeśli regularnie nie robicie przeglądu literatury naukowej.

Książki

400 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

400 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego celu będę raz w miesiącu opisywał obszernie niedostępną w Polsce publikację książkową poświęconą tematyce archiwizacji Webu i historii cyfrowej. Zgromadzone fundusze przeznaczę na kupno i sprowadzenie niedostępnych w Polsce książek.

Poradniki "Krok po kroku"

700 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

700 zł

brakuje

Po osiągnięciu tego celu będę publikował co miesiąc poradnik "krok po kroku" korzystania z metod i narzędzi archiwistyki Webu i historii cyfrowej oraz pozyskiwania i analizy danych o kulturze i dziedzictwie.

Regularne publikowanie

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

1500 zł to już raczej fantastyka ;) Jeśli uda mi się zebrać tę sumę będę regularnie publikował notki na blogu, min. 3 razy w tygodniu. To już dobre warunki do tego, aby po lekturze mojego bloga być na bieżąco z tematem.

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)