Mecenat Patronite.pl

Buduj swoją rozpoznawalność wśród kreatywnych Twórców i ich Patronów

Partnerzy Patronite tacy jak ZIPSEE Cyfrowa Polska docierają ze swoim przekazem do Twórców zrzeszonych w Patronite poprzez: newsletter, fanpage Patronite, współorganizują spotkania z Autorami i ich Patronami. Zobacz historię współpracy ZIPSEE i Patronite.

ZIPSEE Cyfrowa Polska

Docieraj do osób wpływających na miliony odbiorców

Możesz wybrać grupę osób, które są związane z Twoją działalnością i wesprzeć ich poprzez Patronite. Dzięki kategorii sponsorowanej Twoja organizacja może pojawić się na głównej stronie serwisu Patronite odwiedzanego ponad 1 milion razy miesięcznie. Łączna społeczność wszystkich naszych twórców to ponad 10 milionów osób. Nasi partnerzy to m.in Emergenza największy na świecie Festiwal Młodych Zespołów.

Emergenza

Zacznij na poważnie zajmować się społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Środki pochodzące od Partnerów serwisu przeznaczamy na rozwój i wspieranie Twórców. Dzięki temu, publicyści internetowi zyskują niezależność, młode talenty przestają zajmować się tylko pozyskiwaniem środków na przetrwanie. Twoje środki pozwalają realizować misję Patronite, którą jest zmiana postaw społecznych i sprawienie, że każdy z nas regularną comiesięczną kwotą wspomaga rozwój talentów.