Media Narodowe

Media Narodowe to nowy projekt uruchomiony w 2017 r. pod patronatem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, organizatora największej manifestacji narodowej odbywającej się 11 listopada każdego roku w Warszawie. Naszym celem jest oddolne stworzenie zupełnie nowej jakości prawdziwie niezależnych i nowoczesnych mediów.

O Autorze

W coraz bardziej zglobalizowanym świecie, budowa alternatywnej, niezależnej płaszczyzny debaty jest naszym wspólnym obowiązkiem. Tylko razem możemy przeciwstawić się dyktaturze poprawności politycznej, która w dzisiejszych czasach tak silnie oddziałuje na tradycyjne środki przekazu. Media Narodowe nie boją się nazywać rzeczy po imieniu i przedstawiać ich takimi, jakimi są. Media Narodowe to głos Polaków w kraju i za granicą płynący prosto z serca!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Media Narodowe to projekt całkowicie oddolny. Nie stoją za nami pieniądze wielkich koncernów medialnych, instytucji rządowych i organizacji ponadnarodowych. Za nami stoją zwykli Polacy, którzy hojnie wspierają nas nawet najdrobniejszymi kwotami. To dla nich pracujemy i tylko dzięki nim możemy się rozwijać. Możesz być jednym z nich!

 

 

Jesteśmy tam, gdzie coś się dzieje:

 

 

 

Podejmujemy ważne dla opinii publicznej tematy, o których inni boją się mówić:

 

 

Kontrowersyjnie, z przymrużeniem oka, a czasem na poważnie...

 

 

 

Pytamy ludzi o to, co ważne:

 

 

 

 

Chcemy się rozwijać dla Was. Zgromadzone środki finansowe pozwolą nam na dalszy rozwój i profesjonalizację prowadzonych przez nas działań. Dzięki temu będziemy mogli tworzyć materiały na coraz wyższym poziomie, nieustannie pracując nad ich doskonaleniem i unowocześnianiem.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)