W Patronite od 08.04.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 790

liczba Patronów: 1070

4 patronów
170 zł miesięcznie
2 205 zł łącznie
Jesteśmy jedynym w Polsce serwisem, który w przystępny, ale wyczerpujący sposób opisuje zmiany, jakie zachodzą w naszym świecie pod wpływem nowych technologii. Nie piszemy o premierach nowych smartfonów, lecz tłumaczymy, jak rozwija się cyfrowa rzeczywistość. Cenimy rzetelne dziennikarstwo.

O Autorze

Cześć!

Nazywam się Gosia Fraser. Większość z Was zna mnie zapewne z pracy dziennikarskiej, w której od wielu lat zajmuję się tematyką cyberbezpieczeństwa i prywatności. Moje artykuły i wypowiedzi można przeczytać m.in. na łamach Polskiej Agencji Prasowej, Niebezpiecznika, Zaufanej Trzeciej Strony, "Visegrad Insight" i serwisu Res Publica, a także np. brytyjskiej edycji magazynu "Wired".

Ten profil powstał, bo wspólnie z gronem ciekawych ludzi postanowiłam stworzyć coś wyjątkowego.

*

NOWE TECHNOLOGIE ZMIENIAJĄ NASZE ŻYCIE. 

Codziennie, w każdej jego dziedzinie.

Serwis mediaphilia.pl powstał po to, by prostym językiem opowiadać o tym, jak wpływają na nasz świat - w tym na społeczeństwo, politykę, pracę, edukację, a nawet relacje międzyludzkie.

Chcemy, żeby nasz serwis był dla Was rzetelnym źródłem informacji - w swoich tekstach zachowujemy najwyższe standardy dziennikarskie i działamy rzetelnie oraz transparentnie.

Nie bierzemy pieniędzy od wielkich koncernów technologicznych. Nie wpuszczamy na łamy bannerów reklamowych i wyskakujących okienek. Nie monetyzujemy Waszych danych.

Naszą misją jest szeroka edukacja na tematy związane z rozwojem nowych technologii i świata cyfrowego.

Właśnie dlatego założyliśmy profil na Patronite - chcemy tworzyć dla Was treści, ale nie będziemy ukrywać - to wymaga zarówno nakładów pracy, jak i wkładu finansowego.

Na mediaphilia.pl jasno, ale wyczerpująco tłumaczymy zagadnienia związane z tematami takimi, jak:

  • prywatność i ochrona danych osobowych
  • cyberbezpieczeństwo
  • sztuczna inteligencja i jej problemy
  • gospodarka cyfrowa
  • wpływ rozwoju technologii na geopolitykę
  • problemy dezinformacji i fałszywych wiadomości
  • zmiany w świecie mediów tradycyjnych i cyfrowych
  • psychologia internetu

Mediaphilia.pl to nie tylko teksty w serwisie - to także relacje, które budujemy z naszymi odbiorcami w mediach społecznościowych.

Planujemy rozwój naszego serwisu w kolejnych, nowych kierunkach, m.in. współpracy z wydawnictwami literatury biznesowej, technicznej i naukowej oraz realizacji materiałów wideo. Chcemy także stworzyć regularnie publikowany podcast na tematy, którymi zajmujemy się na co dzień.

 

Szanujemy Twój czas! 

Na Mediaphilii nie znajdziesz reklam i nieoznaczonych materiałów sponsorowanych, a zatem nie bądź obojętny - grosza rzuć dziennikarzom!

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni