Anna Cykowska

W Patronite od 22.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 835

Liczba Patronów: 690

Zostań Patronem
18 patronów
375 miesięcznie
12 725 łącznie

Stabilność finansowa

1 700 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

1 325 zł

brakuje

Ta kwota pozwoli mi na zrezygnowanie z pracy zarobkowej, która zabiera sporą ilość mojego prywatnego czasu. Dzięki temu, będę mogła spokojnie tworzyć dla Was materiały i przeznaczać na nie większą ilość czasu. Kształcenie kosztuje - niektóre podręczniki potrafią kosztować kilkaset złotych. Dzięki tej wiedzy zawartej w książkach, podręcznikach, kursach, konferencjach mogę tworzyć rzetelne treści na różne tematy.

Stabilność finansowa + wynagrodzenie za moją działaność

2 500 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

2 125 zł

brakuje

To co robię dla Was - robię za darmo, a nawet czasem jestem na minusie gdy podejmuje mniej zleceń czy muszę zapłacić za jakiś sprzęt. Założyłam patronite nie po to by zarabiać, ale po to by wyjść przynajmniej na zero - za utrzymanie platform, kupno potrzebnego sprzętu itd. Wsparcie dodatkowe ponad moje potrzeby to wynagrodzenie za moją działalność w sieci. Dzięki dodatkowemu wynagrodzeniu mogę inswestować w swoją wiedzę, projekty związane z działanością (np w wydanie własnej książki), sprawniejszy laptop do nauki, czy mój rozwój. Wielkrotnie musiałam rezygnować ze stażów (np na Oxfordzie) ponieważ musiałabym sama dopłacać za mieszkanie, czy konferencja na którą nie było mnie stać. Dodatkowe pieniądze zawsze inwestuję w rozwój - dzięki Wam mam możliwość tej inwestycji za co jestem nieskończenie wdzięczna.

Blog - wordpress

30 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wkurzają Was reklamy? mnie również. Lubię pisać, ale utrzymanie platformy czy własnej domeny kosztuje. Z waszym wsparciem będe mogła zainwestować w wordpressa bez wkurzających reklam.

Newsletter

100 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Chcę stworzyć newsletter - aby to zrobić w sposób profesjonalny dla mnie i dla Was będę musiała opłacić platformę "Revue" za odpowiednią ilość subskrybentów. Co znajdzie się w newsletterze? Tygodniowe zebranie najważniejszych wiadomości, o których pisałam na instagramie, moich przemyśleń, książek, które przeczytałam, artykułów, które szczególnie polecam, odnośniki do moich artkułów na blogu, zaproszenie do wspólnej nauki przez aplikacje itd. Czemu chcę skorzystać z płatnej platformy? Jest ku temu kilka powodów. Mój czas nie jest z gumy - umówmy się, że ręczne dodawanie adresów mailowych więcej niż 50 osób jest po prostu bardzo czasochłonne. Prosty i zautomatyzowany sposób zapisywania się do newslettera jest ogromnym ułatwieniem dla Was i dla mnie. Po drugie, wybrałam tą konkretną platformę ponieważ przechowuje ona wszystkie poprzednie edycje wysłanych newsletterów. Po trzecie - zależy mi na profesjonalnym wyglądzie :)

Podcasty

200 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Chcę stworzyć serię podcastów na temat efektywnej nauki, sposobów zapamiętywania, czytania i pisania badań naukowych, prowadzenia badań naukowych i wiele innych. Wsparcie pozwoli mi na zakup sprzętu jak również poświęcenie mojego prywatnego czasu na tworzenie treści, który musiałabym spędzić na pracy zarobkowej.
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Patrycja Che
Patrycja Che
Próg: 50 zł
Karolina Tracz
Karolina Tracz
Próg: 5 zł
Dorota L
Dorota L
Próg: 100 zł
Daria Sadowska
Daria Sadowska
Próg: 5 zł
Sylwia Czyż
Sylwia Czyż
Próg: 10 zł
Monika Zajączkowska
Monika Zajączkowska
Próg: 50 zł