Strefa Patrona:

Kraków
Obserwuj
Podziel się ze znajomymi
NAPISZ WIADOMOŚĆ
1

patron

10 zł

miesięcznie

1050 zł

łącznie

Już od ponad 10 lat zarażamy wszystkich pasją do pływania. Dostarczamy wyniki z krajowych i zagranicznych zawodów, zdjęcia, transmisje oraz najważniejsze informacje z Polski i ze świata. To prawdziwy Portal Przyjazny Pływakom! :)

ZOSTAŃ PATRONEM

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2990 zł
Relacja z mistrzostw świata w Budapeszcie
Naszym pierwszym, podstawowym celem jest przeprowadzenie bezpośredniej relacji z mistrzostw świata w Budapeszcie. Na Węgry chcemy wysłać nie tylko kogoś, kto zajmie się pisaniem i przedstawianiem wydarzeń w naszych mediach społecznościowych, ale także fotografa. To wielka szansa, by przekazać Wam wyjątkowe treści, informacje z polskiego obozu, wypowiedzi biało-czerwonych "na gorąco", jak i dłuższe rozmowy, których nie znajdziecie nigdzie indziej. To także okazja do udostępnienia unikalnych zdjęć bohaterów czempionatu - pływaków, którymi przez ponad tydzień będzie się zachwycał cały świat.

Mamy już doświadczenie w relacjonowaniu najważniejszych imprez międzynarodowych. Byliśmy na mistrzostwach Europy w Berlinie i Londynie. Do Wielkiej Brytanii polecieliśmy dzięki pomocy darczyńców, o których wspominaliśmy w każdym artykule dotyczącym zawodów. Teraz również chcielibyśmy wyróżnić tych, dzięki którym spełni się nasze kolejne marzenie. Tak, by każdy Patron poczuł się częścią tego przekazu.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4990 zł
Relacja z mistrzostw Europy w Kopenhadze
Pływackie życie nie znosi próżni, a na mistrzostwach świata w Budapeszcie ten rok się nie kończy. W grudniu czeka nas jeszcze jedna ważna impreza - czempionat Starego Kontynentu na krótkim basenie w Kopenhadze. Przy zrealizowaniu drugiego celu podejmiemy się również obszernego zrelacjonowania tych zawodów ze stolicy Danii. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by informować Was na bieżąco o wszystkim, co wydarzy się w Royal Arenie. Pływalnia 25-metrowa zawsze dostarczała Polakom wiele sukcesów, tym razem może być podobnie. Rozmowy z naszymi bohaterami? Informacje o ich sukcesach? Fantastyczne zdjęcia z nimi w roli głównej? Damy radę!

*Oczywiście w tym przypadku również nasi Patroni zostaną wyróżnieni w każdym artykule dotyczącym mistrzostw.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 8000 zł miesięcznie
brakuje 7990 zł
Megatiming.pl na półtora etatu!
To już dla nas prawdziwe zobowiązanie. Zrealizowanie tego celu jest jednoznaczne z podjęciem wielu nowych wyzwań. Taka kwota pozwoliłaby nam nie tylko na relacjonowanie najważniejszych pływackich zawodów z samego centrum wydarzeń. To także szansa, by cały możliwy czas przeznaczyć na nasz portal i móc skupić się tylko i wyłącznie na nim, nie martwiąc się problemami codziennego życia. Co to oznacza? Jeszcze więcej artykułów, wywiadów, ciekawostek. Jeszcze bardziej wnikliwe analizy i podsumowania. A może nawet uda się podjąć zrealizowania projektu wykraczającego poza granice internetu? O pływaniu będziecie wiedzieć dosłownie wszystko! A nawet jeszcze więcej.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 12000 zł miesięcznie
brakuje 11990 zł
Gala "Bohaterowie Roku" i...
No dobrze, nie będziemy owijać w bawełnę. Plany są bardzo ambitne. Niestety, ograniczają nas możliwości finansowe. Przy Waszym wsparciu moglibyśmy pokusić się o realizację dwóch wielkich marzeń, które kiełkują w naszych głowach już od jakiegoś czasu.

Pierwsze to przygotowanie corocznej gali rozdania statuetek dla zwycięzców w głosowaniu na "Bohaterów Roku". W specjalnie wynajętej sali, bez pośpiechu, z prawdziwą celebrą i oprawą. Nie zabrakłoby oczywiście transmisji na żywo i unikalnych zdjęć z wydarzenia, które przecież w historii polskiego pływania jeszcze nigdy nie miało miejsca. Nasz plebiscyt ma już kilkuletnią tradycję i z roku na rok staramy się go rozwijać. To będzie kolejny, wyjątkowy krok w dobrym kierunku. Być może dzięki Wam już wkrótce organizatorzy amerykańskich "Golden Goggles" będą z nas brać przykład. ;)

O drugim marzeniu poinformujemy, kiedy już będziemy mieli pewność, że uda się go zrealizować. To będzie wielka niespodzianka!

O Autorze

Witajcie!

Portal Megatiming.pl powstał w 2007 roku. Przez ponad dziesięć lat rozwijaliśmy go, by na stałe zagościł w wodnej rodzinie. Do rozszerzającej się sekcji z wynikami w 2012 roku doszedł dział newsów, a w ostatnich latach zaczęliśmy również prowadzić transmisje internetowe z wielu krajowych zawodów. Pływanie stało się naszym życiem i na dobre nas pochłonęło. Postanowiliśmy, że nadal będziemy się dla Was rozwijać. Dotarliśmy jednak do punktu, w którym potrzebujemy Waszego wsparcia. Liczymy, że razem będziemy w stanie stworzyć coś wielkiego - portal jakiego w polskim sporcie jeszcze nie było. Mamy energię i pasję, by tak się stało!

 

Pływanie rzadko pojawia się w środkach masowego przekazu i powszechnie jest uznawane za "niemedialne". Wszyscy, którzy je kochają, wiedzą, że jest inaczej. I my mamy zamiar to pokazać! Chcemy promować naszą dyscyplinę i dotrzeć do jak największej liczby osób mogących zarazić się miłością do chloru. Pragniemy też podtrzymywać to uczucie w tych, którzy już je w sobie odkryli. W zamian za Wasze wsparcie gwarantujemy zrobić wszystko, by opracowywać jeszcze lepsze i bardziej różnorodne materiały. Pomysłów nie powinno nam zabraknąć. Liczymy na to, że w trakcie ostatniej dekady zdążyliśmy Was przekonać, że nie zawiedziemy.

 

Kilka dodatkowych słów dla tych, którzy być może słyszą o nas po raz pierwszy

 

Megatiming to oczywiście przede wszystkim strona internetowa z wynikami, informacjami z kraju i ze świata, analizami i wywiadami. Na tym jednak nasza działalność się nie kończy. Pływackiemu środowisku dostarczamy chociażby niepowtarzalne zdjęcia (przykładowe fotografie znajdziecie w poniższej galerii), staramy się również ułatwiać śledzenie najważniejszych wydarzeń za pomocą streamingu na naszym kanale na YouTube'ie.

 

Transmisja z tegorocznych mistrzostw Polski juniorów 17- i 18-letnich:

 

Polskie pływanie ma olbrzymi potencjał. My to wiemy i chcemy wykorzystać szansę, by wspólnymi siłami - razem z Wami - w pełni go ukazać!

Zostań Patronem

10 zł / miesiąc
patroni: 1
Już oficjalnie można powiedzieć, że zostałeś/-aś Patronem Megatiming.pl! Jesteśmy wdzięczni za Twoje wsparcie! W zamian otrzymasz od nas mailem oficjalne podziękowania.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękujemy! W zamian za ofiarność każdemu Patronowi z tego progu możemy zagwarantować przesłanie pocztą specjalnego certyfikatu, potwierdzającego udział w naszym projekcie na Patronite.
Zostań patronem
40 zł / miesiąc
patroni: 0
Wielkie dzięki! W zamian możemy Ci zaoferować nie tylko przesłane pocztą podziękowania. Załączymy do nich również unikalny prezent. Twoje imię i nazwisko zostanie także wpisane na naszej stronie internetowej w aktualizowanej co miesiąc specjalnej zakładce pt. "Wspierają nas".
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za zaufanie, którym nas darzysz! W ramach podziękowań oferujemy nie tylko nagrody z dwóch poprzednich progów (certyfikat, czepek, wpis na listę Patronów), ale także dostęp do comiesięcznej dawki materiałów z działu "Megatiming Exclusive"! Raz w miesiącu otrzymasz wyjątkowe i niepublikowane na stronie historie lub wywiady.
Zostań patronem
200 zł / miesiąc
patroni: 0
Należą Ci się ogromne podziękowania - i nie tylko. Do puli nagród z poprzednich progów dołączymy również opracowywaną przez nas na najważniejsze imprezy międzynarodowe (igrzyska, MŚ, ME, mistrzostwa świata i Europy juniorów, EYOF) prawdziwą gratkę dla fanów pływania - Vademecum, w którym znajdziecie wszystko, co trzeba wiedzieć o reprezentantach Polski, faworytach, rekordach i historii danych zawodów.
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 10
Naprawdę mocno zależy Ci na rozwoju naszego portalu! Nie możemy więc tego tak zostawić. Oczywiście otrzymasz od nas wszystkie nagrody z poprzednich progów, ale to nie koniec. Jeżeli będziesz wspierać nas regularnie do końca roku, my w rewanżu zagwarantujemy Ci miejsce w kapitule wybierającej na Megatiming.pl "Bohaterów Roku". Razem z największymi postaciami polskiego pływania decyduj o losach naszego plebiscytu!
Zostań patronem
500 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 3
Każdemu, kto chciałby wspomóc nas tak pokaźną kwotą, gwarantujemy nie tylko nagrody z niższych progów. W przypadku regularnych wpłat przez co najmniej 12 miesięcy postanowiliśmy udostępnić również miejsce na cokole statuetek "Bohaterowie 2017 Roku", w którym pojawi się imię i nazwisko Patrona lub nazwa przedsiębiorstwa, które chciałby zareklamować. Dodatkowo dany Patron będzie mógł osobiście wręczyć statuetki wyróżnionym w trakcie naszej gali i otrzyma od nas nagrodę specjalną.
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Jesteś prawdziwym Mecenasem Megatiming.pl! Taka kwota wymaga nie tylko wielkich podziękowań, ale i specjalnego traktowania. W przypadku, gdy postanowisz nas wspierać przez co najmniej 12 miesięcy, otrzymasz od nas wstęp do naszego studia w trakcie jednej z wybranych przez siebie transmisji, które będziemy realizować z komentarzem. To świetna okazja, by zobaczyć naszą pracę od kuchni, poznać interesujących ludzi czy też zadać im w trakcie relacji jakieś pytanie. Z chęcią zaprosimy Cię również na uroczystą i niezapomnianą (!) kolację z całą redakcją Megatiming.

UWAGA: Ten próg zawiera także nagrody z poprzednich progów.
UWAGA II: Na jakiś czas przed kolacją warto zadbać o własną wątrobę. Tak na wszelki wypadek i dla lepszego trawienia. ;)
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Wyszukiwarka

Wybierz