Miastobrzmienie

W Patronite od 08.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2169

Liczba Patronów: 2100

Zostań Patronem
1 patron
20 miesięcznie
370 łącznie
Miastobrzmienie.pl to projekt podcastowego magazynu. Współtworzą go ludzie związani z kulturą i społecznicy miejscy wraz z Fundacją Miastotwór. Jeśli chcesz mieć wpływ na jego kształtowanie, zostań naszym Patronem. Dzięki Tobie będziemy mogli swobodnie tworzyć dobre treści.

O Autorze

 

Tworzenie miasta to tworzenie kultury, tworzenie kultury to budowanie społeczności i budowanie miasta. W dzisiejszym świecie, przepełnionym szybkimi, krótkimi newsami, coraz mniej jest treści, przy których można zatrzymać się na dłużej. Zdecydowanie za mało też mówi się o tym, jak społeczność tworzy kulturę i buduje miasta. Dlatego postanowiliśmy powołać do życia Miastobrzmienie magazyn podcastowy.Miejsce, gdzie mówimy o tym, co bardziej i mniej popularne. Subiektywnie oceniamy. Nagłaśniamy to, co mało słyszalne. Promujemy młodych artystów. Przekazujemy głos ludziom. Bo to oni są prawdziwym brzmieniem miasta. Nie zapominamy jednak o rozrywce, jednak tej na dobrym poziomie.

Nasze założenia realizujemy za pośrednictwem podcastów, dostępnych na stronie www.miastobrzmienie.pl oraz w serwisach takich jak Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Spreaker.
Publikujemy co najmniej jeden podcast w tygodniu - mówimy o:

 - książkach ("Księgarz i Literatka" /Justyna Wydra, Szymon Szwajger/)

- muzyce ("Weseli Prywaciarze" /Bartosz Łapszyński, Paweł Januszewski)

- sztukach plastycznych ("Z ulicy na salony" Bartłomiej Kozłowski i Artur Szczyrbowski/)

- społeczności lokalnej, działaniach oddolnych, ludziach, zjawiskach i inicjatywach ("Miastotwórcy" /Magdalena Foltyniak, Jacek Kowiński, "Chodzi o miasto" - Ania Konopacka)

Dzięki wsparciu będziemy w stanie się rozwijać i tworzyć więcej ciekawych treści. 
Żeby dostarczać wartościowe treści nagrywamy i montujemy nasze programy w swoim wolnym czasie, w opłacanym przez siebie lokalu, przez 7 dni w tygodniu. Prowadzący podcasty robią to non profit, a sprzęt na którym pracujemy kupujemy albo konstruujemy sami, ale apetyt rośnie w miarę słuchania i chcemy się rozwijać.  
Twoje wsparcie pozwoli nam na:

- zakup profesjonalnego sprzętu do nagrań  

-  remont lokalu, z którego nadajemy

-  skromne wynagrodzenie dla twórców 

-  zakup niezbędnego oprogramowania i opłacenie licencji i miejsca na serwerze

- realizację kolejnych ciekawych podcastów 

Obiecujemy, że każdą złotówkę zmienimy w wartościowy przekaz :) 
Masz inne pomysły jak wesprzeć Miastobrzmienie? Śmiało - skontaktuj się z nami: kontakt(at)miastobrzmienie.pl

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
240 zł jednorazowo