mindbodyspirit.pl

W Patronite od 04.05.2017

mindbodyspirit.pl to projekt z którego dowiesz się jak tworzyć swoje zdrowie w oparciu o integrację duszy ciała i umysłu. To pomost do świata, w którym odnajdziesz swoją ścieżkę poznasz czym jest Twoje wewnętrzne naturalne zdrowie. Wiedza przekazywana jest w formie WEBINAR-ów i PODCAST-ów .

O Autorze

Witaj przyjacielu :)  Nazywam się Paweł Dempc i prowadzę obecnie (od początku roku 2016) projekt mindbodyspirit.pl zrzeszający praktyków holistycznego rozwoju opartego o integrację i wzajemne przenikanie się ciała, umysłu i ducha.

 

Moje życie to ciągły proces, jednak obecne doświadczenia i świadomość tego co jest możliwe dla ciała, duszy i umysłu skłoniło mnie żeby przekazywać tę wiedzę dalej. Nie uważam się za specjalistę od żadnej z tych dziedzin dlatego moją intencją jest przekazywanie jej od ekspertów, którzy stanęli na mojej ścieżce. 

 

Forma w jakiej przekazuję tą wiedzę to przede wszystkim webinary (szkolenia online), na których każdy może wysłuchać na żywo i zadać pytanie ekspertowi, a dodatkowo do wiedzy tej można wracać za pomocą udostępnionych nagrań Video.

 

Drugim filarem projektu jest Podcast "Rozmowy o Zdrowiu" , czyli nagrane audycje audio do których zapraszam moich gości. Są to często te same osoby, które występują później podczas webinarów na żywo.

 

Sporadycznie zamieszczam też wpisy na blogu i publikuję na kanale YouTube z fragmentami webinarów oraz dedykowanymi materiałami.

 

Przed zaproszeniem gościa na podcast lub webinar często doświadczam i weryfikuję na sobie jego praktykę/wiedzę w stopniu takim na ile pozwala mi na to czas. Dodatkowym weryfikatorem są opinie niezależnych osób, które miały do czynienia z danym prelegentem/ekspertem. Oczywiście nie stosuję osobiście wszystkich prezentowanych tu metod i podejść do życia bo nie byłoby to praktycznie możliwe jednocześnie. Staram się raczej wyciągnąć kwintesencję i pojedyncze elementy które wzbogacą moje życie.

 

Patronite powstał aby finansowanie projektu odbywało się w sposób transparentny, dzięki temu będę mógł ograniczyć ceny warsztatów i ilość płatnych treści. Co więcej pozwoli mi to na rozwój projektu i dotarcie do jeszcze ciekawszych prelegentów i rozpropagowanie tej wartościowej wiedzy szerzej i w lepszej jakościowo formie.

 

Nie promuję tutaj swojej osoby tylko ideę holistycznego podejścia i jednoczenia ludzi. Docieram do wspaniałych osób, które często nie potrafią  dotrzeć ze swoją ideą do szerszego grona. Często latami pracują nad bardzo wartościowymi tematami, o których  słyszy tylko ograniczone grono ludzi.

 

Są to techniki i podejścia zazwyczaj "niepopularne" w mediach mainstreamowych oraz środowiskach medycznych, farmaceutycznych i uniwersyteckich. Brak im wsparcia finansowego i sponsorów; co więcej są często szykanowani i wyśmiewani za swoje poglądy mimo iż stoją za nimi świadectwa uzdrowionych ludzi zarówno w płaszczyźnie chorób natury fizycznej jak i umosłowo-emocjonalnej i duchowej.

 

Dzięki wsparciu dla projektu przyczynisz się do popularyzacji idei zmieniających świat oraz nowego spojrzenia na zdrowie i człowieka.

Człowieka, który jest zdrowy z natury, a jego leczenie nie polega na maskowaniu objawów i bólu lecz dotarciu do głębszych warstw jego wnętrza i zajęciu się przyczyną leżącą bardzo często w czymś więcej niż w reakcjach biochemicznych organizmu ...

 

 

 

 

 

 


Kilka słów o mnie ...

 

Do roku 2011 żyłem w matriksie tworzonym przez nasze otoczenie, edukację, "normy społeczne" . Szkoła, studia, praca w korporacji i co więcej na delegacji. Po pracy: TV, junk food, alkohol, imprezy, lub bezczynność ... Proces zmiany zaczął się, po jednym z traumatycznych wydarzeń... Zacząłem wtedy od rezygnacji z alkoholu i rozpoczęciu porannego wstawania, budowania mininawyków porannych i skupieniu się na rozwoju zdrowego ciała i motywacji. Proces z każdym miesiącem przebiegał z większą siłą i przez kolejne lata doświadczyłem wrażeń i obserwacji więcej niż przez ostatnie 33 lata...

 

 ... Doświadczyłem między innymi:

 

- ponad 3  lat regularnych treningów Spinning budując swoją wytrzymałość, kondycję i świadomość ciała

- radykalnej zmiany diety od fastfood - do świadomego wegetarianizmu

- regularnej praktyki tańca spontanicznego

- regularnej praktyki medytacji OM oraz mantr

- tańca afrykańskiego

- gry na Djembe

- rytuału przejścia przez ogień

- kilku detoksów warzywno-owocowych i postu w tym rezygnacja z używek

- ceremonii Kambo

- rytuałów szamańskich

- różnych ścieżek medytacji

- dwa lata intensywnie współprowadziłem projekt internetowy prowebinar.pl zrzeszający ekspertów inwestycyjnych i zakończyłem w czerwcu 2017:)

- poznałem różne metody inwestycji w oparciu o lewarowane rynki inwestycyjne, surowce, giełdę akcji, bitcoin

- przede wszystkim zacząłem doświadczać życia nie w sensie rozrywki lecz w postaci codziennej uważności i wdzięczności za wszystko to co dobre i złe mi się przytrafia

 

Obecnie mam 41 lat i czuję, że dopiero teraz zacząłem naprawdę odkrywać swoje życie.

 

Wcale nie stałem się przez to osobą idealną, nie jestem też "ortodoksem" żywieniowym. Zwracam uwagę na to co jem, ale w moim menu znajdziesz także kawę, przetworzone jedzenie, chemię, słodycze i o zgrozo okazjonalnie nawet alkohol i mięso - oczywiście jest to 5-10% tego co jadłem jeszcze kilka lat temu ...

 

Moją główną praktyką duchową jest samo życie i jego obserwacja, wgląd w siebie dostarcza mi wielu  aspektów do rozwoju.

Od roku 2018 po lekturach Sergieja Łazariewa i kontakcie z Taisją Laudy zawierzyłem swoje życie Bogu. Uzyskałem więcej odpowiedzi i podjąłem więcej decyzji w ciągu kilku miesięcy niż przez ostatnich kilka lat. Dzięki temu od stycznia 2019 nie pracuję już na etacie tylko w 100% zajmuję się projektem mindobdyspirit.pl , prowadzeni.pl, vitalacademy.coach oraz webinarprojekt.pl

We wrześniu 2019 doznałem łaski ducha świętego - można powiedzieć że był to rodzaj cudu Boskiego - od tego czasu jestem innym człowiekiem. 31 grudnia wróciłem do wiary chrześcijańskiej z nowym doświadczeniem i pokorą, z każdym dniem odkrywam niesamowity skarb który miałem tak blisko (biblia, skaramety, modlitwy) a jednoczesnie tak daleko (nie umiałem z nich czerpać). Rok 2020 to mój rok odnowienia w Chrystusie, pokory i zrozumienia.

Osobiście żyję wśród dwójki wspaniałych dzieci. Dziękuję im ze to że są i mogę doświadczać w nich swojego obrazu. Uczą mnie życia - jego zmienności, ograniczeń i nieprzewidywalności. To największy poligon doświadczalny i miejsce do pracy dla mnie... <3. Po nawróceniu pracuję także nad naprawą mojego jedynego ziemskiego związku, który był już skazany na upadek ale dostał po latach szansę odrodzenia.

 

Uważnie obserwuję swój umysł i jego kreacje nie pozwalając mu przejąć kontroli nad moimi działaniami. Ja jestem częścią was a wy częścią mnie i centrum jest pomiędzy a jednocześnie w każdym z nas.

 


 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)