MKwadrat Podcast

W Patronite od 10.04.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 933

Liczba Patronów: 808

Zostań Patronem
11 patronów
220 miesięcznie
1 340 łącznie
Pierwszy i prawdopodobnie jedyny w Polsce podcast poświecony w dużej mierze VR, ale nie tylko. Rozmawiamy też dużo grach wideo, czasem o flipperach i szeroko pojętej popkulturze.

O Autorze

Podcast MKwadrat powstał oryginalnie pod nazwą M² jako projekt Michała i Marcina. Pierwszy odcinek ujrzał światło dzienne 10 stycznia 2016. Początkowo skupiał się głównie na ciekawych technologiach (loty kosmiczne, pojazdy autonomiczne) oraz VR, ale wraz ze zmianami personalnymi środek ciężkości przesunął się na VR, gry wideo i flippery. Obecnie podcast prowadzą Łukasz i Dominik, a Michał i Marcin dołączają w miarę możliwości. Czasem pojawiają się u nas goście z zaprzyjaźnionych podcastów takich jak Grysław i Rozgrywka i spośród użytkowników Starego Forum Poly. Jesteśmy otwarci na gości - jeśli masz mikrofon i coś do powiedzenia to skontaktuj się z nami :)

WWW: www.mkwadratpodcast.pl
E-mail: kontakt@mkwadratpodcast.pl
Forum: https://stareforumpoly.pl/threads/mkwadrat-podcast-gry-vr-roznosci.59/
RSS: https://mkwadratpodcast.pl/feed/podcast
Facebook: https://www.facebook.com/groups/mkwadratpodcast/
Twitter: https://twitter.com/mkwadratpodcast
Twitch: https://twitch.tv/mkwadrat
Spotify: https://open.spotify.com/show/7e5OdT8bnLmvCahOfo4jNG
iTunes: https://podcasts.apple.com/ca/podcast/m2-podcast/id1082742315
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCXKW9Oixey3hHQ4g5o4OaDgRyzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem