W Patronite od 12.12.2019

WWW.MLODZIPLUS.PL to portal tworzony przez młodych dla młodych, administrowany przez Krajowe Biuro Organizacyjne Światowych Dni Młodzieży. Piszemy o tym, co bliskie młodemu człowiekowi oraz zbieramy informacje i relacje z wydarzeń, którymi żyją młodzi w Kościele.

O Autorze

 

WWW.MLODZIPLUS.PL to portal tworzony przez młodych dla młodych, administrowany przez Krajowe Biuro Organizacyjne Światowych Dni Młodzieży.

Piszemy o tym, co bliskie młodemu człowiekowi oraz zbieramy informacje i relacje z wydarzeń, którymi żyją młodzi w Kościele.


Naszym celem jest także informowanie o przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży, które w 2022 r. odbędą się w Portugalii.

 


Publikujemy także ogólnopolskie materiały formacyjne dla młodych "Masz wiadomość",  opartych o adhortację papieża Franciszka  Christus Vivit 


 

A teraz kilka konkretów, na co wydajemy zgromadzone pieniądze :)

1. Po pierwsze, utrzymujemy się tylko i wyłącznie z dobrowolnych ofiar.

2. Tworzymy materiały formacyjne dla młodych. Aby były profesjonalne, potrzebne są środki na:

- nagranie i montaż podcastów;

- opracowanie graficzne materiałów;

- opłatę za prawa autorskie użytych zdjęć i dźwięków;

- sprzęt się zużywa, dlatego potrzebujemy wymieniać karty SD, dyski, sprzęt do nagrywania, foto, lampy itd;

- chcemy, aby każdy mógł je pobierać bezpłatnie

3. Informujemy, zbieramy i przekazujemy informacje:

- musimy zatrudniać przynajmniej jedną osobę, która zbiera informacje, opracowuje je, wrzuca na portal i promuje w social mediach;

- musimy opłacić domeny, serwer, opiekę informatyka, SSL, wtyczki i wszystko co związane jest z techniką;

4. Chcemy nieustannie się rozwijać. Już wkrótce w ramach portalu zostanie uruchomiona specjalna podstrona, poświęcona przygotowaniom do ŚDM w Lizbonie. Będzie to oficjalna, polskojęzyczna strona przygotowana przez Krajowe Biuro Organizacyjne Światowych Dni Młodzieży we współpracy z Komitetem Organizacyjnym ŚDM Lizbona 2022


Portal Młodzi Plus to miejsce dla pewnych swojej wiary, ale również w trakcie poszukiwania odpowiedniej drogi i konkretnego miejsca. Wartościowe treści, informacje, opinie rówieśników. Tu każdy może zostać autorem.

Zajrzyj już dziś na www.mlodziplus.pl


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)