Przemysław Janiszewski

W Patronite od 18.07.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 426

Liczba Patronów: 519

Zostań Patronem
Kup na prezent
32 patronów
1 120 miesięcznie
55 600 łącznie

KSIĄŻKA i E-BOOK POŚWIĘCONE ROZWOJOWI OSOBISTEMU

1 500 zł

miesięcznie

74%

osiągnięto

380 zł

brakuje

Wejście w ten próg finansowy oznaczać będzie realną możliwość wydania KSIĄŻKI i EBOOKa. Tematyka tychże poświęcona będzie ISTOTOM NIEWIDZIALNYM, ZAGROŻENIOM DUCHOWYM (sekty, zniewolenia, uzależnienia, opętania, siecioholizm, dopalacze,zagrożenia cywilizacyjne) i ROZWOJOWI DUCHOWEMU. We współczesnym, techniczno-oglądowym świecie oraz przed wszystkim w Twoim i i moim świecie istnieje OGROMNA POTRZEBA (nie tylko duchowa, ale także czysto poznawcza) szczegółowego przybliżenia rzeczywistości istot, których - pisząc trywialnie, nie widać, ale JEDNAK ISTNIEJĄ. Mam tu na myśli ANIOŁY, DEMONY, DUSZE CZYŚĆCOWE itp. - choć najbardziej prowokacyjne może okazać się ISTNIENIE BOGA i SZATANA. Mam już przygotowany schemat książki i ebooka, całą ich strukturę treściowo-opisową i model dotarcie z nimi do potencjalnych czytelników. Choć, nie łudźmy się, KAŻDEGO INTERESUJE TEMATYKA ŚWIATA ISTOT NIEWIDZIALNYCH :) - albo inaczej: W INTERESIE KAŻDEGO JEST POZNAĆ ŚWIAT, KTÓREGO ISTNIENIE ODCZUWA I KTÓREGO ISTNIENIA NIE RAZ DOŚWIADCZYŁ i WCIĄŻ DOŚWIADCZA :) Codziennie. Także teraz, czytając te słowa :)

SPOTKANIA NA ŻYWO W TWOIM MIEŚCIE + RECENZJE + LAJFY NA YOUTUBE

2 000 zł

miesięcznie

56%

osiągnięto

880 zł

brakuje

Przekroczenie tego progu zapewni mi możliwość ORGANIZOWANIA DLA CIEBIE i z TOBĄ SPOTKAŃ w RÓŻNYCH CZĘŚCIACH POLSKI, podczas których będę poruszał TEMATYKĘ ZWIĄZANĄ z ROZWOJEM DUCHOWYM, NADZIEJAMI i ZAGROŻENIAMI DUCHOWYMI oraz ich wpływem na nasze życie. Już mam za sobą wiele takich spotkań i ZAWSZE POZOSTAJE NIEDOSYT, bowiem zainteresowanie jest naprawdę duże :) Przekraczając tenże próg dodatkowo będę mógł wzbogacić mój kanał o MATERIAŁY FILMOWE z RECENZJAMI WARTOŚCIOWYCH KSIĄŻEK i FILMÓW oraz REGULARNE TZW. "LAJFY", czyli SPOTKANIA NA ŻYWO NA MOIM KANALE YT. Niezależnie od tego czy ten cel zrealizuję, czy nie, nadal będę robił swoje, bo to moja pasja! :) Z myślą o Tobie, abyś wchodząc na mój kanał YT i na mojego bloga na FB (https://www.facebook.com/mocwslabosci) otrzymywał ŚWIATŁO DUCHA ŚWIĘTEGO do podejmowania życiowych wyzwań i dążenia do świętości!

CODZIENNE FILMY + WYWIADY

5 000 zł

miesięcznie

22%

osiągnięto

3 880 zł

brakuje

Przekroczenie tego progu będzie oznaczało dla mnie jedno: PÓJŚCIE NA CAŁOŚĆ. Będę mógł na maxa poświęcić się realizacji i publikacji każdego dnia NOWEGO FILMU NA MOIM KANALE. Czas mojej pracy nad nowymi materiałami będzie równał się 24h :) Bonusem będą wywiady ze znanymi i żyjącymi bardzo blisko Boga osobistościami: Mistrzami życia duchowego, profesorami, następcami Apostołów, jak np. ks. Dominik Chmielewski, ks. Piotr Glass, o. Leon Knabit, o. Adam Czuszel, o. Adam Szustak, abp Grzegorz Ryś, kard. Konrad Krajewski. Takie są plany - takie są marzenia: Dla BOGA NIE MA NIC NIEMOŻLIWEGO! :)

COTYGODNIOWE WEBINARY, EWANGELIZAJCA ULICZNA, SPOTKANIA ON-LINE 1x1 Z REKOLEKCJONISTAMI I TRENERAMI

10 000 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

8 880 zł

brakuje

Po przekroczeniu tego progu będę mógł w całości poświęcić się PATRONOM i WIDZOM KANAŁU „MOC W SŁABOŚCI”. Raz w miesiącu w różnych częściach Polski będą ODBYWAŁY SIĘ DARMOWE REKOLEKCJE DLA PATRONÓW. Rozpocznę wydawanie SERII KSIĄŻEK poświęconych tematyce poruszanej na kanale „Moc w słabości”. DARMOWY DOSTĘP DO NICH BĘDĄ MIELI PATRONI. Wreszcie: Otworzę PROFESJONALNE STUDIO realizacji materiałów video, dzięki inwestycjom poczynionym w sprzęt (np. green box, rejestratory i mixery dźwięku). W myśl zasady „W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH”, każdego tygodnia będą odbywały się spotkania ON-LINE (Skype) 1x1 nie tylko ze mną, ale także i przede wszystkim z MISTRZAMI ŻYCIA DUCHOWEGO: PORADY KAPŁANÓW-SPOWIEDNIKÓW, REKOLEKCJONISTÓW, PORADY PSYCHOLOGICZNE oraz TRENERA SPORTOWEGO z licencją UEFA. „Moc w słabości” wyjdzie z pokoiku ;) na ULICE POLSKICH MIAST, aby tam GŁOSIĆ EWANGELIĘ.

REGULARNE FILMY DOKUMENTALNE, VLOGI, KONCERTY

15 000 zł

miesięcznie

7%

osiągnięto

13 880 zł

brakuje

Przekroczenie tego progu stworzy możliwości REGULARNEJ REALIZACJI przeze mnie i cały zespół kanału „MOC W SŁABOŚCI” FILMÓW DOKUMENTALNYCH poświęconych: OBJAWIENIOM MARYJNYM (np. fenomen objawień Pięknej Kecharitomene w XX i XXI wieku), ISTOTOM i ZJAWISKOM NADPRZYRODZONYM (anioły i demony, uzdrowienia, egzorcyzmy), DZIAŁANIU BOGA w życiu WSPÓŁCZESNYCH ŚWIĘTYCH. Osiągnięcie kwoty z ww. progu pozwoli mi i nam na ORGANIZACJĘ KONCERTÓW EWANGELIZACYJNYCH w różnych częściach Polski, aby każdy z Was, Drodzy Patroni, mógł w nich uczestniczyć. Z każdego miejsca, gdzie pojawi się ekipa kanału „Moc w słabości”, zostanie zrealizowany VLOG z WASZYM UDZIAŁEM.

TELEWIZJA INTERNETOWA, DARMOWE REKOLEKCJE/ WARSZTATY ORAZ AUDIOBOOKI I ANIMOWANE EBOOKI

20 000 zł

miesięcznie

5%

osiągnięto

18 880 zł

brakuje

Przekraczając ten próg, rozpocznę organizowanie TELEWIZJI INTERNETOWEJ oraz REKOLEKCJI i WARSZTATÓW z ZAKRESU ROZWOJU DUCHOWEGO jako spotkań DARMOWYCH. Unikalnym w skali światowej bonusem do nich będą DARMOWE SPOTKANIA z TRENEREM UEFA, którego wiedza i doświadczenie z zakresu sportu będą do dyspozycji PATRONÓW. „Moc w słabości” ukarze się w formie DARMOWYCH ZESZYTÓW i PODRĘCZNIKÓW (także w wersji audiobooków i animowanych ebooków) zadedykowanych tematyce odnajdywania Bożej mocy w ludzkich słabościach.

CENTRUM ROZWOJU DUCHOWO-SPORTOWEGO ”MOC W SŁABOŚCI”

100 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

98 880 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu to dotarcie do sfery marzeń: Powstanie CENTRUM ROZWOJU DUCHOWO-SPORTOWEGO dostępnego dla wszystkich PATRONÓW i WIDZÓW kanału „Moc w słabości”. Nie mam w sobie tyle śmiałości, aby napisać, że centrum zostanie wybudowane, bowiem wymagało by to dziesięciokrotnie większych nakładów finansowych. Choć: DLA BOGA NIE MA NIC NIEMOŻLIWEGO, o czym przekonuję się nie tylko ja, ale także Ty i Wy, Drodzy Patroni i Widzowie, dzieląc się swoimi świadectwami w komentarzach i e-mailach. Dotarcie do tegoż progu rozpocznie inwestycję w powstawanie ww. CENTRUM, którego lokalizację mamy już upatrzoną. Centrum pozostanie jako DZIEDZICTWO Bożej mocy objawiającej się w ludzkich słabościach dla przyszłych pokoleń. W skład KOMPLEKSU CENTRUM będą wchodziły m.in.: KAPLICA, SALE KONFERENCYJNE, BOISKO, SIŁOWNIA, POKOJE GOŚCINNE dedykowane Patronom „MwS” oraz SALA „Rozwoju Pasji i Talentów” przeznaczona także DLA DZIECI i MŁODZIEŻY. „Moc w słabości” nie tylko zbliża do Boga, ale także będzie łączyć pokolenia. Do zobaczenia najpóźniej w… Niebie 

JESZCZE WIĘCEJ "MOCY W SŁABOŚCI"

500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

- Podstawowy cel budżetowy, abym mógł sfinansować część bazowych kosztów swojej działalności. Dotyczy to pokrycia m.in. comiesięcznych kosztów związanych z opłacaniem oprogramowania. KANAŁ "MOC W SŁABOŚCI" to dzieło mojego życia. Do niedawna trudno było mi uświadomić sobie co - lub KTO mnie pchnęło do tego, aby w pewien zwyczajny, jesienny aczkolwiek słoneczny dzień roku 2015 opublikować swój pierwszy filmik na YouTube. PO OWOCACH ICH POZNACIE. Dziś wiem, że to Bóg zapalił we mnie PASJĘ dzielenie się z Tobą moim doświadczeniem wiary. Robię to z serca. Bez ściemy. Bez nakładania masek politycznej i teologicznej poprawności. Z perspektywy czasu, który upłynął, mogę napisać tylko jedno: CHWAŁA BOGU. Chwała Bogu za tych wszystkich, którzy codziennie w komentarzach lub w e-mailach opisują swoje nawrócenie, którego początkiem były materiały filmowe na moim kanale. BÓG WYBIERA NIEUDACZNIKÓW, DLATEGO CODZIENNIE JESTEM DLA NIEGO I DLA CIEBIE. Razem zmierzamy do Nieba - wszystkie nasze drogi łączą się, przecinają i uzupełniają. Układają się w MOZAIKĘ ŚWIĘTOŚCI. Przekraczając ten próg będę mógł jeszcze solidniej przygotowywać się do realizacji filmów zarówno w znaczeniu merytorycznym (teologiczno-biblijnym), jak i technicznym (montaż video, grafika komputerowa). BEZ WZGLĘDU NA WSZYSTKO i WSZYSTKICH "MOC W SŁABOŚCI SIĘ DOSKONALI".

POWSTANIE STUDIA NAGRAŃ i WYPOSAŻENIE go w SPRZĘT / FILMY O NIEZWYKLE ORYGINALNYCH ŚWIĘTYCH

1 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wszystkie produkcje, które oglądacie na moim kanale NAGRYWAM i MONTUJĘ w POKOIKU (dosłownie pokoiku). Sytuacja na dzisiaj jest taka, że ledwo się tu mieszczę i ciężko jest realizować w takich warunkach cokolwiek ambitniejszego. Dlatego jestem zmuszony szukać środków finansowych na wynajęcie mieszkania, które będzie jednocześnie STUDIEM NAGRAŃ ( + WYPOSAŻENIE go w konieczny, studyjny SPRZĘT). Przekroczenie tego progu będzie mi to umożliwiało. Dodatkowo przekroczenie tegoż progu będzie oznaczać dla Ciebie i dla mnie, że mogę rozpocząć serię CODZIENNEGO VLOGA na YOUTUBE DEDYKOWANEGO ŚWIĘTYM - a szczególnie tym mocno oryginalnym, których życie wyjątkowo naznaczone było OBECNOŚCIĄ BOGA, JEGO INTERWENCJAMI i LICZNYMI CUDAMI. Choć nie tylko, bo świętość to nie "cyrk", ale życie Chrystusem w codzienności tak, aby być błogosławionym (szczęśliwym) - mimo cierpienia, samotności i lęku - w cierpieniu, samotności i lęku. W ciemności, w której najwyraźniej widać BOŻĄ ŚWIATŁOŚĆ. Tychże nieszablonowych i oryginalnych świętych jest naprawdę wielu - wręcz tysiące! Jest o czym opowiadać i co pokazywać :) Jest KIM SIĘ MOTYWOWAĆ!
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marta Mach
Marta Mach
Próg: 100 zł
Grzegorz Serek
Grzegorz Serek
Próg: 10 zł
Grzegorz Nowak
Grzegorz Nowak
Próg: 30 zł
Marcin Bartnik
Marcin Bartnik
Próg: 30 zł
Alicja Talaska
Alicja Talaska
Próg: 30 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł