Przemysław Janiszewski

W Patronite od 18.07.2016

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 275

Liczba Patronów: 336

Zostań Patronem
43 patronów
1 440 miesięcznie
37 430 łącznie
Bloger, dziennikarz, pisarz, nauczyciel. Prowadzi kanał na YouTube MOC W SŁABOŚCI poświęconego odnajdywaniu Boga w codzienności i codziennego kroczenie przez słabości z Bożą Mocą. Na kanale znajdziesz także treści związane z zagrożeniami duchowymi, proroctwami i wizjami świętych, objawieniami Maryi

O Autorze

Moja historia jest pogmatwana, pełna grzechu, zła i... Bożej Mocy. Pełna słabości i świętej Obecności Boga, dla którego nie ma nic niemożliwego. 

Jestem absolwentem teologii (UKSW w Warszawie) oraz grafiki multimedialnej (Politechnika Łódzka) - blogerem, dziennikarzem, nauczycielem w liceach oraz i przede wszystkim człowiekiem: Grzesznikiem szukającym Boga w codzienności. Nie mam nic do stracenia, bowiem wszystko, co otrzymuję, pochodzi nie ode mnie, ale od Chrystusa, który działa przez ludzi - który działa także przez Ciebie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, zapraszam do obejrzenia mojego świadectwa: BÓG POWOŁUJE NIEUDACZNIKÓW:

Chcę tworzyć. Tak, jak do tej pory: Nie dla siebie, ale dla innych. Nie w tematyce błahej i plotkarskiej, ale ważnej i na pewno dotyczącej każdego człowieka. Człowiek jest kimś wyjątkowym nie tylko przez swoje ciało, ani nie tylko przez swoją duszę, lecz przez i ciało i dusze. Stąd moim celem jest produkt przeznaczony dla każdego: Dotyczący jego codzienności, w której spotyka się i wyraża to, co cielesne z tym, co duchowe. Bez znaczenia czy jesteś ateistą, wierzącym, czy totalnie obojętnym na sprawy wiary. Duchowość dotyczy Twojego i mojego człowieczeństwa. Ty i ja nosimy w sobie mnóstwo pytań. Ty i ja jesteśmy WOJOWNIKAMI: Czy tego chcesz, czy nie. 

Doświadczenie cierpienia, samotności i lęku dotyczy każdego z nas. Nie chcę zaklinać rzeczywistości, twierdząc coś przeciwnego. Nie proponuję Ci sztucznych uśmiechów ani teologii sukcesu. Chcę, abyśmy razem dali się poprowadzić w ciemnościach naszej codzienności przez Tego, Który JEST: Który jest ŚWIATŁOŚCIĄ NIEPRZENIKNIONĄ. Nie ma mocy, która pokona PEŁNEGO MOCY - ŹRÓDŁO MOCY. Cokolwiek się dzieje, jest jedna recepta na szczęście - NA SZCZĘŚCIE: "JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ".

Szczęśliwi możemy być tylko wówczas, kiedy otworzymy się na MOC Z NIEBA. To nie teoria - to czysta praktyka, to życie - to moja codzienność. Ciągłe zmaganie się ze sobą. JESTEŚMY WOJOWNIKAMI - NIEZALEŻNIE OD TEGO CZY SIĘ NA TO ZGADZASZ, CZY NIE. Nie zawsze jednak sami potrafimy sobie poradzić z zagrożeniami, które nas nękają - szczególnie tymi na płaszczyźnie duchowej, dlatego proponuję Ci objęcie mnie patronatem, abym mógł z większą regularnością dostarczać Ci materiałów video oraz tych książkowych obejmujących tematykę tak uniwersalną, jak duchowość - bez względu, jak zaznaczyłem na początku, na to, jaki jest Twój profil odniesienia do spraw wiary i religii. Wszyscy jesteśmy homo-religiosus: Możemy być niewierzący, ale religijni z natury jesteśmy. Każdy ma swojego Boga lub bożka. 

PAMIĘTAJ, ŻE W ŻYCIU NIE CHODZI O TO, ABY BYĆ DOSKONAŁYM, BO TO NIEMOŻLIWE, LECZ O TO, ABY BYĆ ŚWIĘTYM. MOC W SŁABOŚCI SIĘ DOSKONALI. DLATEGO:

Poznaj narzędzia do duchowej walki - walki zwycięskiej, którą prowadzi w nas Bóg, Jezus Chrystus, który zmartwychwstając, pokonał zło, śmierć i Szatana. 

Poznaj PIĘKNĄ KECHARITOMENE (z jęz. gr. PEŁNĄ ŁASKI): Kobietę, którą NATIONAL GEOGRAPHIC w 2015 roku ogłosił "NAJBARDZIEJ WPŁYWOWĄ KOBIETĘ NA ŚWIECIE". Poznaj Maryję, która najczęściej objawiała się w XX wieku i nadal objawia się w naszym wieku.  Co to może oznaczać?

 

Proponuję Ci objęcie mnie patronatem. Liczę, że w ten sposób Ty będziesz mógł na YouTube oglądać produkcje, które będą Ci oferować konkretne narzędzia do indywidualnego rozwoju duchowego - abyś będąc szczęśliwy sam ze sobą, był szczęściem dla innych i z innymi.

Dzięki i do zobaczenia najpóźniej w... NIEBIE! :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem