Moto Złośnica

Na paliwko, opony, wpisowe na zawody

1 500 zł

miesięcznie

11%

osiągnięto

1 335 zł

brakuje

Motor sport jest drogą pasją :( I bez tych 3 elementów moja 300-stu konna bestia śpi pod kocem w garażu a ja stoję w miejscu. Brakuje mi finansów, żeby móc przed Wami powalczyć w zawodach, dostarczając Wam mnóstwo emocji. Na żywo drifting ogląda się przecudownie a bramy zawodów i eventów otwarte są dla wszystkich!

Zawody to idealny sposób na nieprzeciętny rodzinny weekend. Zamiast grillować nad jeziorem możecie zabrać familę na przykład na lotnisko albo profesjonalny tor wyścigowy. Tak naprawdę weekend driftingowy to taki moto piknik z rywalizacją potężnymi maszynami :) A jeśli uda się nam zebrać finanse na paliwko, opony i wpisowe to dodatkowo, oprócz ciekawego weekendu, moglibyście pokibicować "swojemu", rudej duszyczce. Wpaść porozmawiać pod mój namiot, pośmiać się. Z przyjemnością opowiem Wam o tym dymnym świecie okraszonym zapachem spalonej gumy.

Chciałabym w końcu usłyszeć: "dałaś radę, mała".

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni