mrAkumulator

W Patronite od 25.11.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 400

liczba Patronów: 368

22 patronów
530 zł miesięcznie
2 570 zł łącznie
Witaj w moim świecie. Akumulatory to mój cały świat i cytując piosenkę "plus i minus to jedyne co widzę". Na szczęści okazało się, że istnieją światy równoległe i dzięki temu zdołałem odkryć elektryczne samochody i prąd ze słońca - fotowoltaikę. Wokół akumulatora kręci się wszystko. mrAkumulator

O Autorze

Witaj na kanale #mrAkumulator

Akumulatorami zajmujemy się od 2002 roku, kiedy w Szczecinie otworzyłem swoją pierwszą firmę Świat Akumulatorów specjalizująca się sprzedaży i serwisie akumulatorów rozruchowych i zasilających. Oferuję głównie akumulatory Banner i Autopart. Branża i produkt nie były dla nas jedynie sposobem na zarabianie pieniędzy, ale stały się namiastką pasji.

W 2013 roku uruchomiłem Portal Branży Akumulatorowej AKUBIZ.biz w którym publikuję ciekawostki branżowe, testy akumulatorów oraz nasze opinie na temat wydarzeń branżowych.

Pod koniec 2017 odważyłem się na publikację pierwszego filmu w YouTube, na kanale którego nazwałem mrAkumulator. Wyszło Pan Akumulator, jednak pierwotnie "mr" to skrót od mojego imienia i nazwiska (Mazurek Robert).

Realizuję coraz śmielsze projekty, które poza nakładami finansowymi wymagają pracy konkretnych ludzi, a skoro jestem Tu, to nie ma mnie Tam. Wielu z was namawiało mnie na uruchomienie Patronite. Bardzo długo uważałem, że kasa nie może myć istotą mojej działalności i tak jest nadal. Doszedłem jednak do momentu w którym chcę realizować znacznie śmielsze projekty, które wymagają większych nakładów.

Dziękuję, każdemu, kto poświęci swoje złotówkie na wsparcie projektu mrAkumulator

 

Robert Mazurek

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem